• Podzim 2021
Playlist

Živé vysílání

09:45 Písničky
10:00 Za obzor
Anglie
11:00 Písničky
11:15 Život víry
Míša Šramlová
11:45 Písničky
12:05 Písničky

Vysíláním vás provází

Fortepiano

images/porady/forte.png

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Dva plus jeden

Když manželé Martínkovi vstupovali do manželství, nebyli křesťané. Marie později uvěřila v Boha a celých 12 let trvalo, než se k ní přidal manžel. Do svého manželství a jeho proměn dají nahlédnout ve Fortepianu v pondělí 29. listopadu. Poslouchejte od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Zde ruce mé

Když si k mikrofonu pozvete osmdesátníka, který má za sebou dobrodružný naplněný život, přemýšlíte, odkud začít a jaké zvolit téma. A přesně to je případ dalšího hosta, který zavítá do pořadu Fortepiano na Mikuláše 6. prosince. Jan Haslinger žil v naší zemi a také dlouho v zahraničí. Odmalička slýchal o Bohu, ale doopravdy ho poznal až ve zralém věku. Od té doby má na srdci, aby byl užitečný a mohl pomáhat lidem. Do svého života dá nahlédnout po 10. hodině.

Vytisknout E-mail

Sbírání střepů

Když se něco rozbije, často to už nejde slepit. A týká se to nejen věcí, ale také našich životů a vztahů. Klára Kubešová měla hezkou rodinu a na pohled šťastné manželství. Uvnitř však prožívala trápení, které se snažila překonávat, jak to šlo. Když se jí manželství rozpadlo, musela znovu posbírat střepy a začít znovu. Poslechněte si její příběh ve Fortepianu 13. prosince.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.