• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

13:00 Fortepiano
Různé podoby misie (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
S Ježíšem na jedné lodi (R)
15:25 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Amen


Týdenní program Rádia 7

Programové schema

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 22,33-23,15 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Mája Pavlatová
    Host: Alena Pavlatová
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (14/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    02:45Písničky

    03:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Aby ji obdělával a střežil (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Dana Kenningová
    04:00Písničky

    04:15Modlitby podle Bible
    Stěhování (3/6): Za obživou (R)
    Autor, čte: Pavel Kohl
    04:45Písničky

    05:00Uši k duši
    Duchovní formování (6): Nebalancovat stále na špičkách (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:15Písničky

    05:30Kompas
    Šalomounovi nástupci (46): Odchod otce modláře (R)
    Autor, čte: Marián Možucha
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    S Ježíšem na jedné lodi
    Autor, čte: Miroslav Kubíček, verše čte: Jitka Rusová
    07:00Magazín
    Iniciativa smíření na Bílé hoře; Pomoc Indii (R)
    Hovoří: Karolina Emanuelová, David Loula, Jakub Sadílek, Mojmír Blažek, Tadeáš Spišák
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Amen
    Autor, čte: Hana Pinknerová
    08:05Písničky

    08:30Pravda pod mikroskopem
    Evoluce (5/5)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:00Kanafásek
    O Vrkálkovi a Sivěnce (11/17): Jak se o Vrkálka pokoušela chlubivost
    Autor: Daniel Henych, čte: Lenka Malinová
    09:30Základy
    Základy (12/16): Duch svatý
    Autor, čte: Dana Kenningová
    09:40Písničky

    10:00Zákoutí
    Barvy mi zůstaly (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Květoslava Beranová
    10:30Písničky

    10:45Kdo je to

    11:00Písničky

    11:15Průsečíky
    Zbraně s umělou inteligencí
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (15/23)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    13:00Fortepiano
    Různé podoby misie (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Václav Bednář
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    S Ježíšem na jedné lodi (R)
    Autor, čte: Miroslav Kubíček, verše čte: Jitka Rusová
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Překročit hranice
    Paraklétos (3/8) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    16:15Písničky

    16:30Magazín

    17:00Korálky
    (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    18:05Myšlenka na den
    Amen (R)
    Autor, čte: Hana Pinknerová
    18:30#nofilter
    Rozptýlená církev (R)
    Moderuje: Milan Michalko
    Hovoří: Tom Michalko
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    O Vrkálkovi a Sivěnce (12/17): O proroku Holubici
    Autor: Daniel Henych, čte: Lenka Malinová
    19:30Písničky

    19:45Stopy
    Jan Šimek (1/2) (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Jan Šimek
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 23,16–29
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Pohovka
    Apollo LTD: Nothing is ordinary, everything is beautiful
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Autor: Bohdanka Medřická
    22:00Akademie
    Možnosti vakcinace proti covidu (R)
    Hovoří: Vít Šmajstrla, ptá se: Přemysl Šeděnka, Hana Martináková
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (15/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 23,16–29 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Jazzový klub
    Willeitner, Breinschmid, Jenner: First Strings on Mars (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (15/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    02:45Písničky

    03:00Fortepiano
    Různé podoby misie (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Václav Bednář
    04:00Písničky

    04:15Zákoutí
    Barvy mi zůstaly (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Květoslava Beranová
    04:45Písničky

    05:00Stopy
    Jan Šimek (1/2) (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Jan Šimek
    05:15Písničky

    05:30Překročit hranice
    Paraklétos (3/8) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Proč je nebezpečné být v právu
    Autor, čte: Petr Hajčiar, čte: Jitka Vyležíková
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Neviditelný motor
    Autor, čte: Petr Stoy
    08:05Písničky

    08:30Klika
    Rodina - aktuální výzvy (2/4): Digitální demence
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:00Kanafásek
    O Vrkálkovi a Sivěnce (12/17): O proroku Holubici
    Autor: Daniel Henych, čte: Lenka Malinová
    09:30Life+
    Hygiene/Hygiena
    Hovoří: Ailsa Randall
    09:45Písničky

    10:00Řeka života
    Jan Kašparec (1/2)
    Host: Jan Kašparec, ptá se: Kateřina Hodecová
    11:00Písničky

    11:15Dary z rukou Mistra
    Kritéria pro službu pastýře (2/4)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Autor: Jiřina Gina Čunková, host: Karel Řežábek
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (16/23)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    13:00Akademie
    Možnosti vakcinace proti covidu (R)
    Hovoří: Vít Šmajstrla, ptá se: Přemysl Šeděnka, Hana Martináková
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Proč je nebezpečné být v právu (R)
    Autor, čte: Petr Hajčiar, čte: Jitka Vyležíková
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Základy
    Základy (12/16): Duch svatý (R)
    Autor, čte: Dana Kenningová
    16:10Písničky

    16:30Magazín

    17:00Pohovka
    Apollo LTD: Nothing is ordinary, everything is beautiful (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Autor: Bohdanka Medřická
    18:05Myšlenka na den
    Neviditelný motor (R)
    Autor, čte: Petr Stoy
    18:30Průsečíky
    Zbraně s umělou inteligencí (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    O Vrkálkovi a Sivěnce (13/17): Těžké chvíle
    Autor: Daniel Henych, čte: Lenka Malinová
    19:30Písničky

    19:45Pravda pod mikroskopem
    Evoluce (5/5) (R)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 24,1–14
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Kudy kam
    Vrstvy pokory
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    22:00Concertino
    Bach a Goethe (R)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    Autor: Dalibor Bakala
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (16/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 24,1–14 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Kudy kam
    Vrstvy pokory (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (16/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    02:45Písničky

    03:00Večer pod lampou
    Komenský mu říkal synu (3/3) (R)
    Autor: Hana Hlouchová, čte: Jiří Daniel, Kateřina Hodecová, Michal Bumbálek
    04:00Písničky

    04:15Průsečíky
    Zbraně s umělou inteligencí (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    04:45Písničky

    05:00Pravda pod mikroskopem
    Evoluce (5/5) (R)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    05:15Písničky

    05:30Základy
    Základy (12/16): Duch svatý (R)
    Autor, čte: Dana Kenningová
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    O spasení a dobrých skutcích
    Autor, čte: Jan Čapek
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Poctivost
    Autor, čte: Dan Drápal
    08:05Písničky

    08:30Nejen chlebem
    Fanoušek na nejvyšší tribuně
    Hovoří: Josef Hurta
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:00Kanafásek
    O Vrkálkovi a Sivěnce (13/17): Těžké chvíle
    Autor: Daniel Henych, čte: Lenka Malinová
    09:30Víra nespoutaná
    Irák
    Moderuje: Lída Hojková
    Dabing: Daniel Zeman, host: pastor J, překlad, scénář: Lída Hojková
    09:45Písničky

    10:00Rozmarýna
    Sušenky a skořice
    Moderuje: Kateřina Vávrová
    Host: Tereza Tangen
    11:00Písničky

    11:15Štafeta
    Pět slibů (2/5)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Stanislav Kocourek, Martin Bušina, host, autor, host: Milena Mikulková
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (17/23)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    13:00Řeka života
    Jan Kašparec (1/2) (R)
    Host: Jan Kašparec, ptá se: Kateřina Hodecová
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    O spasení a dobrých skutcích (R)
    Autor, čte: Jan Čapek
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Life+
    Hygiene/Hygiena (R)
    Hovoří: Ailsa Randall
    16:15Písničky

    16:30Magazín

    17:00Kormidlo
    Havěť (6/12): Potkan (R)
    Autor, čte: Petra Eliášová
    18:05Myšlenka na den
    Poctivost (R)
    Autor, čte: Dan Drápal
    18:30Dary z rukou Mistra
    Kritéria pro službu pastýře (2/4) (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Autor: Jiřina Gina Čunková, host: Karel Řežábek
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    O Vrkálkovi a Sivěnce (14/17): Holubí pošta
    Autor: Daniel Henych, čte: Lenka Malinová
    19:30Písničky

    19:45Klika
    Rodina - aktuální výzvy (2/4): Digitální demence (R)
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 24,15–24
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Interval
    Zuby nehty: CD Srdce ven
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Aby ji obdělával a střežil (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Dana Kenningová
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (17/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 24,15–24 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Concertino
    Bach a Goethe (R)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    Autor: Dalibor Bakala
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (17/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    02:45Písničky

    03:00Řeka života
    Jan Kašparec (1/2) (R)
    Host: Jan Kašparec, ptá se: Kateřina Hodecová
    04:00Písničky

    04:15Doteky
    Večeře Páně (R)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:45Písničky

    05:00Klika
    Rodina - aktuální výzvy (2/4): Digitální demence (R)
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    05:15Písničky

    05:30Life+
    Hygiene/Hygiena (R)
    Hovoří: Ailsa Randall
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Odpuštění je důsledkem Kristovy lásky
    Autor, čte: Daniel Smetana, verše čte: Jitka Vyležíková
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Nechat se vést
    Autor: Ján Lacho, čte: Petr Stoy
    08:05Písničky

    08:30Uši k duši
    Duchovní formování (7/12): Nebojme se dýchat
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    08:45Písničky

    09:00Kanafásek
    O Vrkálkovi a Sivěnce (14/17): Holubí pošta
    Autor: Daniel Henych, čte: Lenka Malinová
    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Kompas
    Šalomounovi nástupci (47): Bilance bezbožné cesty
    Autor, čte: Marián Možucha
    09:45Písničky

    10:00Za obzor

    11:00Písničky

    11:15Život víry

    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (18/23)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    13:00Rozmarýna
    Sušenky a skořice (R)
    Moderuje: Kateřina Vávrová
    Host: Tereza Tangen
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Odpuštění je důsledkem Kristovy lásky (R)
    Autor, čte: Daniel Smetana, verše čte: Jitka Vyležíková
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Víra nespoutaná
    Irák (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Dabing: Daniel Zeman, host: pastor J, překlad, scénář: Lída Hojková
    16:15Písničky

    16:30Listárna

    17:00Interval
    Zuby nehty: CD Srdce ven (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    18:05Myšlenka na den
    Nechat se vést (R)
    Autor: Ján Lacho, čte: Petr Stoy
    18:30Štafeta
    Pět slibů (2/5) (R)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Stanislav Kocourek, Martin Bušina, host, autor, host: Milena Mikulková
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    O Vrkálkovi a Sivěnce (15/17): Setkání po dlouhé době
    Autor: Daniel Henych, čte: Lenka Malinová
    19:30Písničky

    19:45Nejen chlebem
    Fanoušek na nejvyšší tribuně (R)
    Hovoří: Josef Hurta
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 24,29-25,5
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Večer pod lampou
    7 mýtů o singles (1)
    Autor: Sam Allberry, čte: Pavel Hromádka
    22:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Mája Pavlatová
    Host: Alena Pavlatová
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (18/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    23:45Písničky

  • 00:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Aby ji obdělával a střežil (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Dana Kenningová
    01:00Interval
    Zuby nehty: CD Srdce ven (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    02:00Písničky

    02:15Dary z rukou Mistra
    Kritéria pro službu pastýře (2/4) (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Autor: Jiřina Gina Čunková, host: Karel Řežábek
    02:45Písničky

    03:00Za obzor
    (R)
    04:00Písničky

    04:15#nofilter
    Rozptýlená církev (R)
    Moderuje: Milan Michalko
    Hovoří: Tom Michalko
    04:45Písničky

    05:15Život víry
    (R)
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Milovat napomínání
    Autor, čte: Michal Krchňák
    07:00Modlitby podle Bible
    Stěhování (3/6): Za obživou (R)
    Autor, čte: Pavel Kohl
    07:30Písničky

    07:50Myšlenka na den
    Být milován
    Autor, čte: Míla Marková
    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Jak dobře zestárnout
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Pavel Raus
    09:00Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    09:45Písničky

    10:15Doteky
    Večeře Páně (R)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    10:45Písničky

    11:00Fortepiano
    Různé podoby misie (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Václav Bednář
    12:05Pohovka
    Apollo LTD: Nothing is ordinary, everything is beautiful (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Autor: Bohdanka Medřická
    13:00Korálky

    Moderuje: Broňa Procházková
    14:00Večer pod lampou
    7 mýtů o singles (1) (R)
    Autor: Sam Allberry, čte: Pavel Hromádka
    15:00Písničky z archivu
    Berani
    Připravil: Lenka Malinová
    15:30Studna slova

    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Hovoří: Jiří Hurta
    15:45Písničky

    16:00Poklady z archivu
    O moudrosti
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    17:00Kudy kam
    Vrstvy pokory (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    18:05Myšlenka na den
    Být milován (R)
    Autor, čte: Míla Marková
    18:10Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    19:00Akademie
    Udělat správnou věc
    Hovoří: Jan Hábl
    20:00Písničky

    20:15Ke kořenům
    Skutky apoštolů (12/27): Kornéliův dům
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Renata Šilarová, ptá se: Petr Vaďura
    21:00Jazzový klub
    Michael Wollny: CD Wartburg
    Moderuje: Broňa Procházková
    22:00Bohoslužba
    Den matek a pobožný pistolník (R)
    Káže: Saša Štěpánovský
    22:45Písničky

    23:15Zákoutí
    Barvy mi zůstaly (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Květoslava Beranová
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Ke kořenům
    Skutky apoštolů (12/27): Kornéliův dům (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Renata Šilarová, ptá se: Petr Vaďura
    01:00Akademie
    Udělat správnou věc (R)
    Hovoří: Jan Hábl
    02:00Písničky

    02:15Víra nespoutaná
    Irák (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Dabing: Daniel Zeman, host: pastor J, překlad, scénář: Lída Hojková
    02:45Základy
    Základy (12/16): Duch svatý (R)
    Autor, čte: Dana Kenningová
    03:00Poklady z archivu
    O moudrosti (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    04:00Písničky z archivu
    Berani (R)
    Připravil: Lenka Malinová
    04:30Biblická úvaha
    Milovat napomínání (R)
    Autor, čte: Michal Krchňák
    04:45Písničky

    05:15Bohoslužba archiv
    Co se zkouškami, pokušením (R)
    Káže: Pavel Coufal
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Studna slova
    (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Hovoří: Jiří Hurta
    07:00Čtení z Bible

    08:00Sváteční slovo
    Zbav se jí
    Autor, čte: Vlastimil Fürst
    08:10Písničky

    09:00Bohoslužba
    Dávání
    Hovoří: Aleš Navrátil, káže: Petr Dvořáček
    09:45Písničky

    10:15Život víry
    (R)
    10:45Písničky

    11:00Rozmarýna
    Sušenky a skořice (R)
    Moderuje: Kateřina Vávrová
    Host: Tereza Tangen
    12:00Sváteční slovo
    Zbav se jí (R)
    Autor, čte: Vlastimil Fürst
    12:05Interval
    Zuby nehty: CD Srdce ven (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    13:00Kormidlo
    Havěť (7/12): Mol
    Autor, čte: Petra Eliášová
    14:00Poklady z archivu
    O moudrosti (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    15:00Concertino
    Stravinskij - Ravel - Bach
    Moderuje: Dalibor Bakala
    16:00Písničky

    16:30Písničky z archivu
    Berani (R)
    Připravil: Lenka Malinová
    17:00Bohoslužba archiv
    Požehnání, které zahání hlad
    Káže: Jan Vytřísal
    18:05Sváteční slovo
    Zbav se jí (R)
    Autor, čte: Vlastimil Fürst
    18:10Písničky

    18:30Zákoutí

    Moderuje: Lucie Endlicherová
    19:00Za obzor
    (R)
    20:00Písničky

    20:15Doteky
    Duch svatý v životě věřícího (1/2)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    20:45Písničky

    21:00Modlitby podle Bible
    Stěhování (4/6): V obavách a hněvu
    Autor, čte: Pavel Kohl
    21:30Písničky

    22:00Řeka života
    Jan Kašparec (1/2) (R)
    Host: Jan Kašparec, ptá se: Kateřina Hodecová
    23:00Večer pod lampou
    7 mýtů o singles (1) (R)
    Autor: Sam Allberry, čte: Pavel Hromádka
  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 24,29-25,5 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Pohovka
    Apollo LTD: Nothing is ordinary, everything is beautiful (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Autor: Bohdanka Medřická
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (18/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    02:45Písničky

    03:00Rozmarýna
    Sušenky a skořice (R)
    Moderuje: Kateřina Vávrová
    Host: Tereza Tangen
    04:00Písničky

    04:15Štafeta
    Pět slibů (2/5) (R)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Stanislav Kocourek, Martin Bušina, host, autor, host: Milena Mikulková
    04:45Písničky

    05:00Nejen chlebem
    Fanoušek na nejvyšší tribuně (R)
    Hovoří: Josef Hurta
    05:15Písničky

    05:30Víra nespoutaná
    Irák (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Dabing: Daniel Zeman, host: pastor J, překlad, scénář: Lída Hojková
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Duch dává jedno srdce
    Autor, čte: Roman Toušek
    07:00Listárna

    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den

    08:05Písničky

    08:30Stopy
    Jan Šimek 2/2
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Jan Šimek
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:00Kanafásek
    O Vrkálkovi a Sivěnce (15/17): Setkání po dlouhé době
    Autor: Daniel Henych, čte: Lenka Malinová
    09:30Překročit hranice
    Paraklétos (4/8)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    09:45Písničky

    10:00Fortepiano
    K čemu dnes Letnice?
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Jiří Kostelník
    11:00Písničky

    11:15#nofilter

    Moderuje: Milan Michalko
    Hovoří: Milan Michalko
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (19/23)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    13:00Kudy kam
    Vrstvy pokory (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Duch dává jedno srdce (R)
    Autor, čte: Roman Toušek
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Kompas
    Šalomounovi nástupci (47): Bilance bezbožné cesty (R)
    Autor, čte: Marián Možucha
    16:15Písničky

    16:30Magazín

    17:00Jazzový klub
    Michael Wollny: CD Wartburg (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    18:05Myšlenka na den
    (R)
    18:30Život víry
    (R)
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    O Vrkálkovi a Sivěnce (16/17): Sivěnka plní svůj úkol
    Autor: Daniel Henych, čte: Lenka Malinová
    19:30Písničky

    19:45Uši k duši
    Duchovní formování (7/12): Nebojme se dýchat (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 25,6–46
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Momentky

    Moderuje: Veronika Nekudová
    22:00Ke kořenům
    Skutky apoštolů (12/27): Kornéliův dům (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Renata Šilarová, ptá se: Petr Vaďura
    22:45Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (19/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    23:45Písničky

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.