• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

05:45 Písničky
06:00 Přehled pořadů, písničky
06:15 Tichý čas
06:25 Písničky
06:45 Biblická úvaha
Neuvěřitelný úrok

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Nemocní potřebují lékaře


Za obzor

images/porady/obzor.png

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: pátek 10:00 + neděle 19:00 / noční repríza sobota 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Moldávie

Dokladem toho, že někdy stačí jen pár dní strávených v cizí zemi na to, aby se člověku vryla do srdce, je i další vydání týdeníku Za obzor. S Honzou Štolbou se vypravíme na venkov... Budou to vesnice plné dětí, jejichž rodiče odešli daleko za prací, vesnice, jejíž obyvatelé často nemluví ani se svými vlastními sousedy. Pojeďte s námi do Moldávie dopoledne 23. července na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Nový Zéland

Kdyby mi Bůh řekl, ať zůstanu, neváhal bych ani chvíli - ale nic takového neřekl, vyznává se Tomáš Staněk ze své lásky k Novém Zélandu, kde sice strávil jen měsíc, ale na naprosté zamilování se to stačilo :-). Střípky od protinožců přinese týdeník Za obzor v pátek 30. července po 10 hodině.

Vytisknout E-mail

San Diego

Dlouhou cestu časem i prostorem absolvujeme v posledním předprázdninovém vydání týdeníku Za obzor. Hosty Lucie Endlicherové a Kateřiny Hodecové budou manželé Míla a Matěj Hrůzovi, kteří nás nechají nahlédnout do svého pestrého života. Postupně se ocitneme v Jugoslávii, Rakousku a na nejrůznějších místech Spojených států, až zakotvíme v San Diegu na hranicích s Mexikem. Chcete-li, přidejte se i vy 6. srpna :-).

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.