• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

22:00 Řeka života
Josef Sečka (R)
23:00 Večer pod lampou
Co s penězi (1/2) (R)
00:00 Přehled pořadů, písničky
00:15 Světem Bible
Matoušovo evangelium 12,9-29 (R)
00:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Za všechno se platí


Týdenní program Rádia 7

Programové schema

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Ke kořenům
    Skutky (7/27): Skutky 5,17-42 (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Renata Šilarová, ptá se: Petr Vaďura
    01:00Akademie
    Kurz duchovní plodnosti (2) (R)
    Hovoří: Dan Drápal
    02:00Písničky

    02:15Víra nespoutaná
    Mali (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Dabing: Lucie Endlicherová, překlad, scénář, dabing: Lída Hojková
    02:45Základy
    Základy (7/16): Život věčný (R)
    Autor, čte: Dana Kenningová
    03:00Poklady z archivu
    Peníze a bohatství (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    04:00Písničky z archivu
    Album Novák, Fajfr, Šolc (R)
    Připravil: Daniel Zeman
    04:30Biblická úvaha
    O svobodě od náboženských zvyků (R)
    Autor, čte: Štěpán Hájek
    04:45Písničky

    05:15Bohoslužba archiv
    (R)
    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Studna slova
    (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Hovoří: Jiří Hurta
    07:00Čtení z Bible

    08:00Sváteční slovo
    Za všechno se platí
    Autor: Karel Káňa, čte: Luděk Brdečko
    08:10Písničky

    09:00Bohoslužba
    Pryč od Hospodina
    Káže: Pavel Hošek
    09:45Písničky

    10:15Život víry
    Verunka Hájková (R)
    Hovoří: Verunka Hájková
    10:45Písničky

    11:00Rozmarýna
    Rozhýbejme svá těla (R)
    Moderuje: Kateřina Vávrová
    Host: Monika Kadlecová
    12:00Sváteční slovo
    Za všechno se platí (R)
    Autor: Karel Káňa, čte: Luděk Brdečko
    12:05Interval
    Oboroh: CD Vane, kde chce (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    13:00Kormidlo
    Havěť (2/12): Ropucha
    Autor: Petra Eliášová
    14:00Poklady z archivu
    Peníze a bohatství (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    15:00Concertino
    Franz Schubert: Klavírní kvintet A dur
    Moderuje: Ondřej Kyas
    16:00Písničky

    16:30Písničky z archivu
    Album Novák, Fajfr, Šolc (R)
    Připravil: Daniel Zeman
    17:00Bohoslužba archiv

    18:05Sváteční slovo
    Za všechno se platí (R)
    Autor: Karel Káňa, čte: Luděk Brdečko
    18:10Písničky

    18:30Zákoutí
    Důležité je nevzdat to
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Klára Mars
    19:00Za obzor
    Mongolsko (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Milan Hluchý
    20:00Písničky

    20:15Doteky
    Poselství vzkříšení (2/2)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    20:45Písničky

    21:00Modlitby podle Bible
    Žalm 73
    Autor, čte: Štěpán Matuška
    21:30Písničky

    22:00Řeka života
    Josef Sečka (R)
    Autor, čte: Kateřina Hodecová, čte: Pavel Hromádka, hovoří: Otakar Vožeh, Josef Sečka
    23:00Večer pod lampou
    Co s penězi (1/2) (R)
    Autor: Dan Drápal, čte: Daniel Zeman
  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 12,9-29 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Pohovka
    Gable Price & Friends: CD Fractioned Heart (R)
    Moderuje: Jan Duchoslav
    Autor: Jan Duchoslav
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (9/16) (R)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    02:45Písničky

    03:00Rozmarýna
    Rozhýbejme svá těla (R)
    Moderuje: Kateřina Vávrová
    Host: Monika Kadlecová
    04:00Písničky

    04:15Štafeta
    Bojovník (1/2) (R)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková, Stanislav Kocourek, Martin Bušina
    04:45Písničky

    05:00Nejen chlebem
    Na cestě do Emauz (R)
    Hovoří: Josef Hurta
    05:15Písničky

    05:30Víra nespoutaná
    Mali (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Dabing: Lucie Endlicherová, překlad, scénář, dabing: Lída Hojková
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Velkorysost
    Autor, čte: Karel Fridrich
    07:00Listárna

    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Duben
    Autor, čte: Jan Konečný
    08:05Písničky

    08:30Stopy
    Jan Kožešník
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Jan Kožešník, ptá se: Kateřina Hodecová
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:00Kanafásek
    Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola (5/15)
    Autor: Lucie Hlavinková, čte: Lucie Endlicherová
    09:30Překročit hranice
    Restart: Vztahy (1/2)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    09:45Písničky

    10:00Fortepiano
    To nevymyslíš
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Slávka Fridrichová
    11:00Písničky

    11:15#nofilter
    Odpuštění blízkým i vzdáleným
    Moderuje: Milan Michalko
    Hovoří: Ondřej Szturc
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (10/16)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    13:00Kudy kam
    Vzkříšení těla (R)
    Hovoří: Petr Raus
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Velkorysost (R)
    Autor, čte: Karel Fridrich
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Kompas
    Šalomounovi nástupci (42) (R)
    Autor, čte: Marián Možucha
    16:15Písničky

    16:30Magazín

    17:00Jazzový klub
    Diana Krall: CD Live in Paris (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    18:05Myšlenka na den
    Duben (R)
    Autor, čte: Jan Konečný
    18:30Život víry
    Verunka Hájková (R)
    Hovoří: Verunka Hájková
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola (6/15)
    Autor: Lucie Hlavinková, čte: Lucie Endlicherová
    19:30Písničky

    19:45Uši k duši
    Duchovní formování (2): Aktivita a pasivita (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 12,30–50
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Momentky

    Moderuje: Mája Pavlatová
    22:00Ke kořenům
    Skutky (7/27): Skutky 5,17-42 (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Renata Šilarová, ptá se: Petr Vaďura
    22:45Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (10/16) (R)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 12,30–50 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Mája Pavlatová
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (10/16) (R)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    02:45Písničky

    03:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Výhra v loterii, nebo ten největší strašák? (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Matúš Kušnír
    04:00Písničky

    04:15Modlitby podle Bible
    Žalm 73 (R)
    Autor, čte: Štěpán Matuška
    04:45Písničky

    05:00Uši k duši
    Duchovní formování (2): Aktivita a pasivita (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:15Písničky

    05:30Kompas
    Šalomounovi nástupci (42) (R)
    Autor, čte: Marián Možucha
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Bez bot
    Autor, čte: Jakub Limr
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Boží vkus
    Autor, čte: Hana Pinknerová
    08:05Písničky

    08:30Pravda pod mikroskopem
    Evoluce (1/5)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    08:45Písničky

    09:00Kanafásek
    Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola (6/15)
    Autor: Lucie Hlavinková, čte: Lucie Endlicherová
    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Základy
    Základy (8/16): Odpuštení
    Autor, čte: Dana Kenningová
    09:40Písničky

    10:00Zákoutí
    Důležité je nevzdat to (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Klára Mars
    10:30Písničky

    10:45Kdo je to

    11:00Písničky

    11:15Průsečíky
    Tvorba společenských norem
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (11/16)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    13:00Fortepiano
    To nevymyslíš (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Slávka Fridrichová
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Bez bot (R)
    Autor, čte: Jakub Limr
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:15Překročit hranice
    Restart: Vztahy (1/2) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    16:30Magazín

    17:00Korálky
    (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    18:05Myšlenka na den
    Boží vkus (R)
    Autor, čte: Hana Pinknerová
    18:30#nofilter
    Odpuštění blízkým i vzdáleným (R)
    Moderuje: Milan Michalko
    Hovoří: Ondřej Szturc
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola (7/15)
    Autor: Lucie Hlavinková, čte: Lucie Endlicherová
    19:30Písničky

    19:45Stopy
    Jan Kožešník (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Jan Kožešník, ptá se: Kateřina Hodecová
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 13,1–22
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Pohovka
    Pat Barrett: CD Act Justly, Love Mercy, Walk humbly
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    22:00Akademie
    Kurz duchovní plodnosti (2) (R)
    Hovoří: Dan Drápal
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (11/16) (R)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 13,1–22 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Jazzový klub
    Diana Krall: CD Live in Paris (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (11/16) (R)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    02:45Písničky

    03:00Fortepiano
    To nevymyslíš (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Slávka Fridrichová
    04:00Písničky

    04:15Zákoutí
    Důležité je nevzdat to (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Klára Mars
    04:45Písničky

    05:00Stopy
    Jan Kožešník (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Jan Kožešník, ptá se: Kateřina Hodecová
    05:15Písničky

    05:30Překročit hranice
    Restart: Vztahy (1/2) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Stačí ti má milost
    Autor, čte: Michal Krchňák
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Blahoslavení působící pokoj
    Autor: Lenka Špringlová, čte: Petra Vychodilová
    08:05Písničky

    08:30Klika
    Můj bližní: Otcovo srdce
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:00Kanafásek
    Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola (7/15)
    Autor: Lucie Hlavinková, čte: Lucie Endlicherová
    09:30Life+
    Illnesses/Nemoci
    Hovoří: Ailsa Randall
    09:45Písničky

    10:00Řeka života
    David Zeisberger
    Autor, čte: Saša Štěpánovský
    11:00Písničky

    11:15Dary z rukou Mistra
    Rukopis Ducha svatého
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Dagmar Kolingerová
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (12/16)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    13:00Akademie
    Kurz duchovní plodnosti (2) (R)
    Hovoří: Dan Drápal
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Stačí ti má milost (R)
    Autor, čte: Michal Krchňák
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Základy
    Základy (8/16): Odpuštení (R)
    Autor, čte: Dana Kenningová
    16:10Písničky

    16:30Magazín

    17:00Pohovka
    Pat Barrett: CD Act Justly, Love Mercy, Walk humbly (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    18:05Myšlenka na den
    Blahoslavení působící pokoj (R)
    Autor: Lenka Špringlová, čte: Petra Vychodilová
    18:30Průsečíky
    Tvorba společenských norem (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola (8/15)
    Autor: Lucie Hlavinková, čte: Lucie Endlicherová
    19:30Písničky

    19:45Pravda pod mikroskopem
    Evoluce (1/5) (R)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 13,22–32
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Kudy kam
    Včely a společenství křesťanů
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Petr Plaňanský
    22:00Concertino
    Franz Schubert: Klavírní kvintet A dur (R)
    Moderuje: Ondřej Kyas
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (12/16) (R)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 13,22–32 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Kudy kam
    Včely a společenství křesťanů (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Petr Plaňanský
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (12/16) (R)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    02:45Písničky

    03:00Večer pod lampou
    Co s penězi (1/2) (R)
    Autor: Dan Drápal, čte: Daniel Zeman
    04:00Písničky

    04:15Průsečíky
    Tvorba společenských norem (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    04:45Písničky

    05:00Pravda pod mikroskopem
    Evoluce (1/5) (R)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    05:15Písničky

    05:30Základy
    Základy (8/16): Odpuštení (R)
    Autor, čte: Dana Kenningová
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha

    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Ježíšovo "Já jsem"
    Autor, čte: Miroslav Kubíček
    08:05Písničky

    08:30Nejen chlebem
    Církev na dotek
    Hovoří: Josef Hurta
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:00Kanafásek
    Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola (8/15)
    Autor: Lucie Hlavinková, čte: Lucie Endlicherová
    09:30Víra nespoutaná
    Modlit se "s" perzekuovanými, ne "za" ně
    Moderuje: Lída Hojková
    Dabing: Daniel Zeman, Kateřina Hodecová, překlad, scénář: Lída Hojková
    09:45Písničky

    10:00Rozmarýna
    Největší příběhy všech dob
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Vít Pechanec
    11:00Písničky

    11:15Štafeta
    Bojovník (2/2)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková, Stanislav Kocourek, Martin Bušina
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (13/16)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    13:00Řeka života
    David Zeisberger (R)
    Autor, čte: Saša Štěpánovský
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    (R)
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Life+
    Illnesses/Nemoci (R)
    Hovoří: Ailsa Randall
    16:15Písničky

    16:30Magazín

    17:00Kormidlo
    Havěť (2/12): Ropucha (R)
    Autor: Petra Eliášová
    18:05Myšlenka na den
    Ježíšovo "Já jsem" (R)
    Autor, čte: Miroslav Kubíček
    18:30Dary z rukou Mistra
    Rukopis Ducha svatého (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Dagmar Kolingerová
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola (9/15)
    Autor: Lucie Hlavinková, čte: Lucie Endlicherová
    19:30Písničky

    19:45Klika
    Můj bližní: Otcovo srdce (R)
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 13,33–44
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Interval
    Preßburger Klezmer Band: CD Baladen
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Výhra v loterii, nebo ten největší strašák? (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Matúš Kušnír
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (13/16) (R)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 13,33–44 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Concertino
    Franz Schubert: Klavírní kvintet A dur (R)
    Moderuje: Ondřej Kyas
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (13/16) (R)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    02:45Písničky

    03:00Řeka života
    David Zeisberger (R)
    Autor, čte: Saša Štěpánovský
    04:00Písničky

    04:15Doteky
    Poselství vzkříšení (2/2) (R)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:45Písničky

    05:00Klika
    Můj bližní: Otcovo srdce (R)
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    05:15Písničky

    05:30Life+
    Illnesses/Nemoci (R)
    Hovoří: Ailsa Randall
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha

    Autor, čte: Petr Kulík
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Oběti
    Autor: Petr Hajčiar, čte: Petr Hodec
    08:05Písničky

    08:30Uši k duši
    Duchovní formování (3): Přítomnost
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:00Kanafásek
    Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola (9/15)
    Autor: Lucie Hlavinková, čte: Lucie Endlicherová
    09:30Kompas
    Šalomounovi nástupci (43)
    Autor, čte: Marián Možucha
    09:45Písničky

    10:00Za obzor
    Indie
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Martin Kučera
    11:00Písničky

    11:15Život víry
    Zbyněk Galvas
    Host: Zbyněk Galvas
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (14/16)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    13:00Rozmarýna
    Největší příběhy všech dob (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Vít Pechanec
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    (R)
    Autor, čte: Petr Kulík
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Víra nespoutaná
    Modlit se "s" perzekuovanými, ne "za" ně (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Dabing: Daniel Zeman, Kateřina Hodecová, překlad, scénář: Lída Hojková
    16:15Písničky

    16:30Listárna

    17:00Interval
    Preßburger Klezmer Band: CD Baladen (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    18:05Myšlenka na den
    Oběti (R)
    Autor: Petr Hajčiar, čte: Petr Hodec
    18:30Štafeta
    Bojovník (2/2) (R)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková, Stanislav Kocourek, Martin Bušina
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola (10/15)
    Autor: Lucie Hlavinková, čte: Lucie Endlicherová
    19:30Písničky

    19:45Nejen chlebem
    Církev na dotek (R)
    Hovoří: Josef Hurta
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 13,45–58
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Večer pod lampou
    Co s penězi (2/2)
    Autor: Dan Drápal, čte: Daniel Zeman
    22:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Mája Pavlatová
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Susanna Wesleyová - služebnice Boží (14/16) (R)
    Autor: Sandy Denglerová, čte: Rozita Mertová, překlad: Vilém D. Schneeberger
    23:45Písničky

  • 00:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Výhra v loterii, nebo ten největší strašák? (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Matúš Kušnír
    01:00Interval
    Preßburger Klezmer Band: CD Baladen (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    02:00Písničky

    02:15Dary z rukou Mistra
    Rukopis Ducha svatého (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Dagmar Kolingerová
    02:45Písničky

    03:00Za obzor
    Indie (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Martin Kučera
    04:00Písničky

    04:15#nofilter
    Odpuštění blízkým i vzdáleným (R)
    Moderuje: Milan Michalko
    Hovoří: Ondřej Szturc
    04:45Písničky

    05:15Život víry
    Zbyněk Galvas (R)
    Host: Zbyněk Galvas
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Slovo o slově
    Autor, čte: David Novák
    07:00Modlitby podle Bible
    Žalm 73 (R)
    Autor, čte: Štěpán Matuška
    07:30Písničky

    07:50Myšlenka na den
    Barevný obraz
    Autor, čte: Renáta Žemličková
    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Komunikace jako dar
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Dan Drápal
    09:00Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    09:45Písničky

    10:15Doteky
    Poselství vzkříšení (2/2) (R)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    10:45Písničky

    11:00Fortepiano
    To nevymyslíš (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Slávka Fridrichová
    12:05Pohovka
    Pat Barrett: CD Act Justly, Love Mercy, Walk humbly (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    13:00Korálky

    Moderuje: Broňa Procházková
    14:00Večer pod lampou
    Co s penězi (2/2) (R)
    Autor: Dan Drápal, čte: Daniel Zeman
    15:00Písničky z archivu
    Písničky s příběhy
    Autor: Jiřina Gina Čunková
    15:30Studna slova

    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Hovoří: Jiří Hurta
    15:45Písničky

    16:00Poklady z archivu
    Sex a tělesná pokušení
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    17:00Kudy kam
    Včely a společenství křesťanů (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Petr Plaňanský
    18:05Myšlenka na den
    Barevný obraz (R)
    Autor, čte: Renáta Žemličková
    18:10Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    19:00Akademie
    Navzdory minulosti
    Hovoří: Vít Vurst
    20:00Písničky

    20:15Ke kořenům
    Skutky (8/27): Skutky 6,1-15
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Renata Šilarová, ptá se: Petr Vaďura
    21:00Jazzový klub
    Christian Scott aTunde Adjuah: CD Axiom
    Moderuje: Broňa Procházková
    22:00Bohoslužba
    Pryč od Hospodina (R)
    Káže: Pavel Hošek
    22:45Písničky

    23:15Zákoutí
    Důležité je nevzdat to (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Klára Mars
    23:45Písničky

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.