• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

00:00 Přehled pořadů, písničky
00:15 Světem Bible
Matoušovo evangelium 14,22-15,14 (R)
00:45 Písničky
01:00 Jazzový klub
Christian Scott aTunde Adjuah: CD Axiom (R)
02:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Zrcadlení


Řeka života

images/porady/reka.jpg

Příběhy lidí, kteří se vydali k pramenům a jejichž osobní víra v Krista ovlivnila mnohé další. Příběhy z doby nedávné, stejně jako exkurze daleko do minulosti.

Vysílací časy: středa 10:00 / repríza: čtvrtek 13:00, neděle 22:00 / noční repríza: pátek 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

James Dobson

Řeka života tentokrát přináší životní příběh muže, který se nebojí nahlas mluvit o Božích řádech - a to navzdory posměchu a nepříjemnostem. Zároveň ho tato jeho osobní statečnost postavila tváří tvář třem americkým prezidentům, kterým radil v otázkách postavení a ochrany rodin. Řeč je o americkém psychologovi a hlavně křesťanovi Dr. Jamesi Dobsonovi, jehož knížky hojně vycházejí i v češtině a který se 21. dubna dožívá 85 let. Pořad uslyšíte v 21. dubna od 10 hodin na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

John Stott

Mezi nejvlivnější teology 20. století byl nejrůznějšími anketami řazen také Angličan John Stott. Přitom většinu svého život strávit v okruhu několika bloků v londýnské čtvrti Marylebone. V místním anglikánském kostele All Souls Church  byl pokřtěn, zde vyrostl a zde byl také celý život kazatelem. Jak se tedy stal oním nejvlivnějším teologem? Samozřejmě cestoval, inicioval nejrůznější aktivity mezi evangelikálními křesťany, ale především - celý život stavěl na Kristu a Jeho slovu. K přátelům Johna Stotta patřil také Pavel Černý, kterého do pořadu Řeka života pozval Petr Vaďura. Poslouchejte 28. dubna.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.