Playlist

Živé vysílání

22:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Proměňující milost (R)
23:00 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Setkání v Jeruzalémě (16/21) (R)
23:45 Písničky
00:00 Přehled pořadů, písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Nemám ráda lékaře


Život víry

images/porady/ziv.png

Různorodá osobní vyprávění o hledání smyslu života, vztazích, bojích a zkouškách, vítězstvích a prohrách, obyčejných dnech i téměř hmatatelné Boží přítomnosti.

Vysílací časy: pátek 11:15 / repríza: neděle 10:15, pondělí 18:30 / noční repríza: sobota 5:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Gerhard Doubek

Mít v pětatřiceti letech pocit, že žiji zbytečný život, není úplně nejlepší. Podobná prázdnota dostihla Gerharda Doubka, kterého jedno drobné zranění přivedlo k poznání zbytečnosti všeho, co dělá. Cesta ven vedla skrze lásku, se kterou se setkal. Lásku a přijetí od lidí, kteří vyprávěli o lásce a přijetí, které zakusili. A dnes i on rozdává lásku a přijetí. O svém Životě víry bude Gerhard Doubek mluvit 10. července na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Zuzana Kostelníková

Jak se projevuje Boží přítomnost v lidském životě? Tím, že nám splní touhy našeho srdce nebo že se nám vyhnou problémy? Zuzana Kostelníková z Kopřivnice zjistila, že jde o víc - a co to "víc" je, se dozvíte v pořadu Život víry  v pátek 17. července.

Vytisknout E-mail

Zdeněk Havlíček

Láska, to je to, co každý člověk hledá. Cesta k ní bývá u mnohých klikatá - ale vyprávění Zdeňka Havlíčka ukazuje, že o to pevněji je možné se jí pak držet, pokud ji člověk najde. Jak se to povedlo jemu, u něhož se na základě drog rozjelo psychické onemocnění, o tom se více doslechnete v 11:15 v pátek 24. července v relaci Život víry na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.