Playlist

Živé vysílání

12:05 Pohovka
Ellie Holcomb (R)
13:00 Korálky
14:00 Večer pod lampou
Nepromarni svůj život (6/10) (R)
15:00 Písničky z archivu
Skupina Orion
15:30 Studna slova
Efezským (19/94): Spojka "ale", předložka "v"

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Přímluvné modlitby


Za obzor

images/porady/obzor.jpg

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: pátek 10:00 + neděle 19:00 / noční repríza sobota 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Japonsko

Dvojnásobným cizincem byl po většinu svého života Ludvík Armbruster. Narodil se jako rakouský státní příslušník v bývalém Československu, kde prožil dětství a dospívání na pozadí druhé světové války. Shrnout čtyřicet let života do jednoho hodinového vyprávění je v podstatě nemožný úkol. I tak chce týdeník Za obzor nabídnout něco z postřehů Ludvíka Armbrustera o zemi vycházejícího slunce. Poslouchejte v pátek 7. srpna na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Kosovo

Biblické příběhy se dají použít různým způsobem. Darina Studená používala vyprávění z Bible k tomu, aby napomáhala narovnávání vztahů mezi znesvářenými muslimy a křesťany. Jak je to možné? Poslechněte si vyprávění, které zrcadlí stav na Balkáně nedlouho po skončení bojů na území bývalé Jugoslávie. Do Kosova nás zavede setkání s Darinou Studenou v pátek 14. srpna od 10 hodiny na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Kostarika, Ekvádor

Na svatební cestu při příležitosti 25. výročí svatby vyrazil Daniel Fajfr se svou ženou. Měsíční pobyt v Kostarice a Ekvádoru jim nabídl spoustu možností k zajímavým setkáním, prostor k obdivování přírodních krás, nahlédnutí pod pokličku práce rozhlasové misie HCJB a spoustu dalšího. Jaké to je se na měsíc vymanit z pracovních povinností a dostat se do velmi krásného koutu naší planety, o tom si můžete poslechnout v relaci Za obzor 21. srpna dopoledne.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.