Živé vysílání

16:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
16:05 Duchovný relax II.
(vysílá slovenská redakce)
18:00 Večerníček
(vysílá slovenská redakce)
18:30 Kresťanská poradňa
(vysílá slovenská redakce)
20:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Adventní kalendář (14/24): Kafe se pije teplý


Večer pod lampou

images/porady/lampa.png

Čtení z náročnějších, nebeletristických knih – apologetických, historických a vzdělávacích spisů autorů současných i léty prověřených

Vysílací časy: neděle 20:00 / repríza pátek 22:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Tajemství betlémské hvězdy (1/2)

Vánoční doba je bohatá na nejrůznější symboly a některé z nich si - jak už to tak bývá - začaly žít svým vlastním životem. Vánočním znamením, které zaujalo už mnoho generací před námi, je určitě vlasatice na nebi, která ukazovala cestu mágům z východu a dovedla je až do Betléma. A právě této zvláštní hvězdě je věnována útlá knížka německého kazatele a spisovatele Wernera Gitta, kterou vám s laskavým svolením organizace Kristus pro každého budeme číst ve Večeru pod lampou. Poslouchejte v neděli 10. prosince po 20:00 večerní. Reprízu pořadu opakujeme v pátek po 22:00 večerní na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tajemství betlémské hvězdy (2/2)

Hvězda, která vedla mudrce k východu až do Betléma k právě narozenému Spasiteli, je jedním ze zásadních symbolů Vánoc. Nebeské znamení totiž dalo porozumět zlomu v dějinách i lidem, kteří vůbec neměli stejný kontext a porozumění - a přece to rozpoznali a na vlastní oči se přesvědčili... Druhou část čtení z knihy Wernera Gitta Tajemství betlémské hvězdy nabídne Večer pod lampou v neděli 17. prosince ve 20:00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.