Playlist

Živé vysílání

21:00 Momentky
22:00 Ke kořenům
1. list Janův (5/9) (R)
22:45 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Sloužil jsem Arafatovi (8/25) (R)
23:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Květen


Řeka života

images/porady/reka.jpg

Příběhy lidí, kteří se vydali k pramenům a jejichž osobní víra v Krista ovlivnila mnohé další. Příběhy z doby nedávné, stejně jako exkurze daleko do minulosti.

Vysílací časy: středa 10:00 / repríza: čtvrtek 13:00, neděle 22:00 / noční repríza: pátek 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Mikuláš Ludvík Zinzendorf

Hrabě Mikuláš Ludvík Zinzendorf vynikal hlubokou láskou ke Kristu, která se projevovala schopností a ochotou pomoci tam, kde je to nejvíce potřeba. Ač nosil šlechtický titul, jeho život byl plný služby druhým, obyčejným lidem. Zinzendorf stál u zrodu Ochranova - města, které se stalo útočištěm protestantům prchajícím z našeho území po začátku rekatolizace. V tomto měsíci je to 320 let od jeho narození a 260 let od jeho smrti - chcete-li se tedy inspirovat životem muže, který bral vztah s Bohem opravdu vážně, pusťte si Řeku života v 10:00 27. května na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Jesse Irvin Overholtzer

Muž, kterého představí další relace Řeka života, pracoval jako novinář, pak jako pojišťovací agent, byl majitelem čističky a také pěstoval zeleninu. Při tom všem byl i kazatelem. A mnoho let měl na srdci zvěstování evangelia dětem, které byly v jeho době považovány za neschopné pochopit evangelium a přijmout Krista. Právě tento muž založil práci, kterou dnes známe jako Dětskou misii. O panu "O" - tedy Jessim Irvinovi Overholtzerovi  bude 3. června po 10 hodině vyprávět současný ředitel DM v ČR Zbyšek Šikula.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.