Playlist

Živé vysílání

07:15 Zamyslenie
(vysílá slovenská redakce)
08:00 Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Slovo do dňa 
(vysílá slovenská redakce)
10:15 Postavený na skale v spolupráci s D. Prince Minist
(vysílá slovenská redakce)
11:15 Úvaha
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Slova


Michal Kroupa

Čím je pro Tebe, co pro Tebe znamená práce v rádiu?

 Jednou mi Honza Vytřísal nabídl, jestli bych nechtěl zkusit moderovat v rádiu. Řekl jsem si, že do toho půjdu. Do té doby jsem pracoval jen ve stavební firmě a tak jsem byl v šoku, když jsem zjistil, že všichni v rádiu jsou milí, hodní, příjemní a věřící lidé. Tak příjemnou pracovní atmosféru jsem nikde jinde nezažil.

Práce v rádiu je pro mě příjemně strávený čas s lidmi v rádiu i s našimi posluchači. Je to také místo, kde se setkám s mnoha křesťany z celé země a nechám se obohatit tím, co sami s Bohem zažili.

Popiš nějaký svůj zlomový bod na cestě k Bohu.

 Vyrůstal jsem ve věřící rodině, ale po nějakých komplikacích jsme do církve mnoho let nechodili a s mou vírou to vypadalo všelijak. Po těch pár letech jsme znovu začali chodit mezi věřící lidi a na jednom shromáždění jsem vydal svůj život Ježíši. Od té doby už nejsem jen z věřící rodiny, ale jsem taky věřící.

Jak odpočíváš?

Tak zaprvé mám rád spánek, takže chodím spát brzy a spím minimálně 7 hodin. Ale jestli chci být opravdu odpočatý, tak musím vypnout hlavu a jít sám někam do přírody, zaběhat si, prostě udělat něco fyzicky náročnějšího a pak si dát dobré jídlo, kouknout na film a dobře se vyspat. Pak můžu zase fungovat.

Co bys chtěl „mimo mikrofon“ vzkázat posluchačům?

Vám posluchačům chci poděkovat za vaše příspěvky do vysílání, zejména písničky na přání, ve kterých jsem měl tu možnost například několikrát popřát k narozeninám. Jsou to skvělé momenty.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.