Playlist

Živé vysílání

00:45 Písničky
01:00 Jazzový klub
Alfredo Rodriguez & Pedrito Martinez: CD Duologue (R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Setkání v Jeruzalémě (14/21) (R)
02:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Rozjímání na pláži


Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Pokladu z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Ježíš Kristus (15):

Pořadem Poklady z archivu vás provázela Helena Brdečková. Průvodkyně pořadem se však od příštího týdne změní. Po dobu letních prázdnin jsou pro vás připraveny reprízy dříve odvysílaných relací, jejichž moderátorkou je Kateřina Hodecová. Přijměte pozvání k poslechu v sobotu 4. července.

Vytisknout E-mail

Naděje v bílém

V dalším pořadu přinášejícím Poklady z našeho rozhlasového archivu uslyšíte mnoho o naději, ať už v tom osobním slova smyslu anebo v naději sdílené s těmi okolo. Nabídneme rozhovor s primářem dětského oddělení nemocnice v Chebu Ondřejem Čapkem a také písničky, které je škoda nepustit si znovu. Poslouchejte 11. července odpoledne. na Rádiu 7

Vytisknout E-mail

Modlitba

Jedním ze stěžejních témat křesťanství je modlitba. Jenomže to někdy skoro vypadá, že co denominace (a někdy i co křesťan), to jiný přístup k modlitbě. Je modlitba konzistentní útvar? Nebo (jak se často říká) rozhovor? Má mít nějaká pravidla nebo je všechno dovoleno? Jak se vlastně mluví s Bohem? Mnoho otázek - a celá hodina k přemýšlení. V 16:00 v sobotu 18. července zveme k hodince Pokladů z archivu, pořadu, ve kterém pro vás vybíráme to nejlepší, co jsme v uplynulých letech natočili.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.