Playlist

Živé vysílání

04:00 Písničky
04:15 Doteky
Kotva života (1/2) (R)
04:45 Písničky
05:00 Zrcadlo
Pravda pod mikroskopem (202): Dopis ateistovi (3/6): Darwinův ne tak slavný kolega (R)
05:15 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Klenoty - Marie Faldynová


Za obzor

images/porady/obzor.jpg

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: pátek 10:00 + neděle 19:00 / noční repríza sobota 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Jihoafrická republika

"Až když slum není "nějaký slum s nějakými lidmi a nějakými domy", ale "tenhle konkrétní slum s konkrétními obyvateli s jejich konkrétními příběhy", věci jsou jiné, osobnější," popisuje svoji zkušenost ze života uprostřed slumu v Johannesburgu v Jihoafrické republice Magda Švábová. Jak se člověk naučí rozpoznávat od sebe děti, které na první pohled vypadají stejně, jak přijde k novému jménu, a ještě mnoho dalšího uslyšíte v pořadu Za obzor 29. května dopoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Kambodža

Hrůzy režimu Rudých Khmérů, které v pořadu líčí v pořadu Za obzor Jan Zajíc, bychom zažít určitě nechtěli. Ale Kambodža má podle Jana Zajíce naději - a její kola se dávají do pohybu v současné době naplno. Velký počet nových křesťanů mění kurz společnosti směrem k naději a odpuštění - a to znamená nový začátek. Do Asie vás pozveme v pátek 5. června po 10 hodině na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.