Playlist

Živé vysílání

17:00 Pohovka
Ellie Holcomb (R)
18:05 Myšlenka na den
Naplněný život (R)
18:30 Průsečíky
Umělá inteligence kolem nás (R)
19:00 Písničky
19:15 Kanafásek
Broučci (26/28)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Naplněný život


Za obzor

images/porady/obzor.jpg

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: pátek 10:00 + neděle 19:00 / noční repríza sobota 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Pákistán

Cestovatelský magazín Za obzor vás tentokrát zve do jihovýchodní Asie, konkrétně do země, kam bylo ještě před pár lety nemyslitelné vydat se na veřejnou evangelizační misi. Naším cílem bude Pákistán. Vyprávění Petra Pakosty je důkazem toho, že nezáleží na době, kterou někde strávíte, ale na tom, co zažijete a jak si umíte všímat. Svědectví o podivuhodném Božím jednání poslouchejte 31. července dopoledne.

Vytisknout E-mail

Japonsko

Dvojnásobným cizincem byl po většinu svého života Ludvík Armbruster. Narodil se jako rakouský státní příslušník v bývalém Československu, kde prožil dětství a dospívání na pozadí druhé světové války. Shrnout čtyřicet let života do jednoho hodinového vyprávění je v podstatě nemožný úkol. I tak chce týdeník Za obzor nabídnout něco z postřehů Ludvíka Armbrustera o zemi vycházejícího slunce. Poslouchejte v pátek 7. srpna na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Kosovo

Biblické příběhy se dají použít různým způsobem. Darina Studená používala vyprávění z Bible k tomu, aby napomáhala narovnávání vztahů mezi znesvářenými muslimy a křesťany. Jak je to možné? Poslechněte si vyprávění, které zrcadlí stav na Balkáně nedlouho po skončení bojů na území bývalé Jugoslávie. Do Kosova nás zavede setkání s Darinou Studenou v pátek 14. srpna od 10 hodiny na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.