Playlist

Živé vysílání

09:30 Písničky
09:45 Biblická úvaha
O smrti (R)
10:00 Rozmarýna
Rodinná ekologie
11:15 Okno do historie
Dokonalá svoboda církve
11:30 Listárna

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Čeho jsme plní? - Mgr. Alena Procházková


Večer pod lampou

images/porady/lampa.png

Čtení z náročnějších, nebeletristických knih – apologetických, historických a vzdělávacích spisů autorů současných i léty prověřených

Vysílací časy: neděle 20:00 / repríza pátek 22:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Běžím k cíli (1/5)

Běžím k cíli - to je název knížky, kterou sepsal evangelický duchovní Stanislav Kaczmarczyk pro všechny, které trápí otázka: Co bude potom? A to "potom" odkazuje na hranice života a smrti. Opravdu už pak není nic? Anebo něco je? A jak to "něco vypadá? Máme o existenci po smrti nějaké důkazy nebo zprávy, je o co se opřít nebo nám zbývá doufání... ale v co vlastně? Důležité otázky můžete v této knize nahlédnout očima Bible v relaci Večer pod lampou; od 20:00 hodin v neděli 16. června bude číst Petr Stoy.

Vytisknout E-mail

Běžím k cíli (2/5)

Člověk, to je spojitost těla, duše i ducha. Fyzické tělo umírá, ale co se děje s duší a duchem? Bible připomíná výrok Ježíše Krista, který řekl: "Kdo věří ve mne, i kdyby umřel, bude žít." V neděli 23. června po 20:00 hodin vás zveme k poslechu relace Večer pod lampou, ve které budeme v podání Petra Stoye poslouchat čtení dalších kapitol z knížky Stanislava Kaczmarczyka Běžím k cíli.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.