• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

12:00 Přehled pořadů
12:15 Sváteční slovo
Tlaková nádoba
12:30 Kormidlo
Moucha
14:15 Bohoslužba
Nebe je místem radosti
15:00 Stopy
(R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Tlaková nádoba


Stopy

images/porady/stopy.jpg

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Lenka Gillíková

"A v tu chvíli to bylo jako by ty všechny balvany ze mě spadly a já jsem se cítila strašně volná s svobodná," popisuje odpuštění hříchů Lenka Gillíková. Poslechněte si celý její příběh v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 14. ledna dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas. Další reprízy uslyšíte v úterý a v neděli jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Jiří Hanák

Pradědeček Jiřího Hanáka byl zakládající člen komunistické strany, dědeček pro změnu církevní tajemník, tudíž člověk, který církev pronásledoval. Ideální prostředí pro poznání Boha? Ani náhodou. Jak je ale možné, že se on i celá jeho rodina obrátili? To se dozvíte ve Stopách v pondělí 21. ledna v 9:15 na Rádiu 7 a 10:15 na Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Přemysl Šeděnka

Anorexie je zákeřná nemoc, která se člověka jen tak nepustí. Přemysl Šeděnka s touto psychickou poruchou bojoval roky a stále bojovat musí. O důležitosti nejen Boží, ale také lidské pomoci, budou dnešní Stopy - svědectví o Božím jednání v našich životech. Poslouchejte v pondělí 28. ledna dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.