• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

09:15 Bibl. vyučovania - v spolupráci s In Touch Ministr
(vysílá slovenská redakce)
10:00 Príbehy pre deti
(vysílá slovenská redakce)
11:00 Evergreeny
(vysílá slovenská redakce)
12:00 Přehled pořadů
12:15 Sváteční slovo
Dochvilný Pán

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Dochvilný Pán


Stopy

images/porady/stopy.jpg

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Pavel Kománek

Často se bojíme, že někoho svoji vírou urazíme. Snažíme se mluvit o Bohu opatrně, abychom někoho nepohoršili. Manželka Pavla Kománka, o kterém budou dnešní Stopy - svědectví o Božím jednání, to udělala přímo naopak. Navrhla Pavlovi, jestli s ní nechce pokleknout a odevzdat svůj život Ježíši hned. Poslouchejte v pondělí 18. března po 9:15 na Rádiu 7 a v 10:15 na Radiu Proglas. Další reprízy pořadu poslouchejte ještě v úterý a v pátek jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Aleš Navrátil

Říká se, že Boha hledají jen ti, kterým se v životě něco nepodařilo. Aleš Navrátil to svým příběhem popírá: měl všechno a přesto někde hluboko cítil, že to není všechno, že v životě jde o víc. O co tedy skutečně jde a jak to zjistit - to se dozvíte z příběhu v relaci Stopy – svědectví o Božím jednání, které uslyšíte v pondělí 25. března v 9:15 na Rádiu 7 v 10:15 na Radiu Proglas. 

Vytisknout E-mail

Maria Lehocká

"Ráno, když jsem se probudila, tak můj první pocit byl, že spím v čistě bílém domečku, ve vymalované místnosti, kde nebylo vůbec nic, jenom já. A já věděla, že se něco v mém životě změnilo." Tak popisuje začátek svého prvního dne s Ježíšem Maria Lehocká. Poslechněte si celý její příběh o cestě za Bohem v pondělí 1. dubna v 9:15 na Rádiu 7 a na Radiu Proglas v 10:15 v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.