Živé vysílání

13:00 Poľudňajšie menu Rádia 7 (informačno – duchovný bl
(vysílá slovenská redakce)
15:00 Pri studnici Jákobovej (relácia o Izraeli)
(vysílá slovenská redakce)
16:00 Na striebornej vlne (magazín pre seniorov)
(vysílá slovenská redakce)
17:00 Duchovný relax
(vysílá slovenská redakce)
18:00 Večerníček
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Čas


Stopy

images/porady/stopy.jpg

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Vlaďka Štechová

Bůh je schopen učinil jakýkoliv zázrak - ale nikdy nám neslíbil, že všechno vyřeší tak, abychom neměli v životě potíže. Slíbil něco úplně jiného - že s námi bude v každém okamžiku  A právě tohle prožívá i Vlaďka Štechová, která vám svůj životní příběh bude vyprávět v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 17. září dopoledne na Radiu Proglas i Rádiu 7. Další reprízy uslyšíte v úterý ráno a v neděli odpoledne jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Maria Bittner

Mít rodiče v církvi ještě neznamená, že máme otevřenou cestu do nebe. Každý si musíme najít cestu k Bohu osobně. Maria Bittner ji našla tam, kde nečekala. Chtěla pomáhat, ale nakonec poznala, že jsou věci, na které nestačí. Její příběh si poslechněte v pořadu Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 24. září po 9:00 na Radiu Proglas i Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Kamila Pozelerová, Jakub Veselý

Kamila Pozelerová z Nové Paky neměla lehký život - postižený syn a rozvod, to by poznamenalo každého. Ale dnes z této ženy cítíte radost - a právě o ní mluví v pořadu  Stopy - svědectví o Božím jednání. Její vyprávění doplní příběh Jakuba Veselého, kterého o Boží lásce přesvědčilo setkání s křesťany. Poslouchejte v pondělí 1. října v 9:00 na Radiu Proglas a Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.