Playlist

Živé vysílání

17:00 Zaujímavosti - v réžií moderátorov
(vysílá slovenská redakce)
18:00 Klubovňa - hrdinovia viery / hostia a svedectvá
(vysílá slovenská redakce)
19:15 Večerníček
(vysílá slovenská redakce)
20:00 Srdce pre chválu
(vysílá slovenská redakce)
21:15 Modlitby za prenasledovaných kresťanov
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Plevel a květiny


Stopy

images/porady/stopy.jpg

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Zuzana Vačkářová

V dalším vydání pořadu Stopy - svědectví o Božím jednání  bude hovořit Zuzana Vačkářová, která si myslela, že už jí nikdo nikdy nebude milovat tak jako její otec. Pak ale objevila lásku, kterou do té doby neznala. Poslechněte si její příběh v pondělí 15. července dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Jiří Pančenko

"Byl jsem pyšnej adolescent, kterej byl vychovávanej v komunistickým režimu, v té tezi, že ´víra a Bůh je opium lidstva´," říká Jiří Pančenko o svém dospívání. I přes toto tvrzení a úmrtí tří jeho blízkých, se nakonec s Ježíšem setkal. Poslechněte si celý jeho příběh v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání  22.7. od 9:15 na Rádiu 7 a v 10:15 na Radiu Proglas. Reprízy opakujeme jen na Rádiu 7 v úterý a v neděli.

Vytisknout E-mail

Pavel Trefný

Prostě jsem si to nechal vzít, říká Pavel Trefný, když - jak jinak než trefně - popisuje, jak je možné chvíli věřit v Boha a pak zase ne. Poslouchejte pokračování jeho příběhu z minulého týdne v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 5. srpna dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Pavel Trefný

Ve Stopách vám nabízíme první část příběhu Pavla Trefného, který hledal odpověď na otázku, zda-li má pravdu píseň od Beatles Imagine, že po smrti nic není, nebo jestli život pokračuje. V pondělí 29. července od 9:15 na Rádiu 7 a od 10:15 na Radiu Proglas se dozvíme, jakou odpověď na svoji pochybnost dostal.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.