Živé vysílání

07:10 Raňajky Rádia 7
(vysílá slovenská redakce)
09:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Piesne
(vysílá slovenská redakce)
11:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
11:10 Supermarket do dvanástej (informačný magazín)
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Feedback


Nejen chlebem

images/porady/chleb.jpg

„Nejen chlebem živ je člověk, ale každým slovem, které vychází z Božích úst.“ Životodárný pokrm pro lidskou duši z toho nejčistšího zdroje - Bible - si můžete dopřát s pořadem Nejen chlebem, ve kterém se v ročních cyklech střídají kazatelé Božího slova. 

Vysílací časy: čtvrtek 9:15 (i na Radiu Proglas) / repríza: pátek 14:45 / noční repríza: sobota 3:00
Stopáž: 15 minut
Hovoří: David Novák
Odpovědný redaktor: Lída Hojková 

To nejlepší nakonec

Do třetice se vydáme v relaci Nejen chlebem s kazatelem a předsedou Rady Církve bratrské Davidem Novákem na svatbu do Kány galilejské, abychom se ocitli na dotek zázraku. O tom, že zázraku předcházela pořádná dřina a také o tom, jaké je to Boží nejlepší nakonec, uslyšíte v programu Rádia 7 a Radia Proglas ve čtvrtek 19. října v 9:15. Repríza na Rádiu 7 bude ke slyšení v pátek 20. října od tři čtvrtě na tři.

Vytisknout E-mail

Protože Bůh je Bůh

Protože Bůh je Bůh. Věta, při které by mohly veškeré diskuze končit. Jenže ono je docela dobře možné, že právě tam skutečné rozvažování začíná. Pokud je Bůh Bohem, pak… V další relaci Nejen chlebem pozve k přemýšlení opět kazatel Církve bratrské a předseda Rady Církve bratrské David Novák. Pořad z produkce TWR naladíte v programu Radia Proglas a současně na Rádiu 7 ve čtvrtek 26. října v 9:15 a v repríze na Rádiu 7 v pátek od tři čtvrtě na tři.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.