Playlist

Živé vysílání

17:00 Zaujímavosti - v réžií moderátorov
(vysílá slovenská redakce)
18:00 Klubovňa - hrdinovia viery / hostia a svedectvá
(vysílá slovenská redakce)
19:15 Večerníček
(vysílá slovenská redakce)
20:00 Srdce pre chválu
(vysílá slovenská redakce)
21:15 Modlitby za prenasledovaných kresťanov
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Plevel a květiny


Doteky

images/porady/dot.png

„Dotýkat se lidského života Božím slovem.“ – takové je motto pořadu, jehož největší silou je důsledné propojování biblických konceptů s běžnou realitou současného člověka.

Vysílací časy: neděle 21:15/ repríza: úterý 8:30, pátek 17:15 / noční repríza: sobota 4:00
Stopáž: 30 minut
Autor: Dr. Charles Stanley
Hovoří: Pavel Hromádka
Přeložila: Míla Marková
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko 

Jak se dovolat Božích slibů (2/2)

Dovolávat se Božích zaslíbení - někdy do toho nejdeme vůbec, jindy boží sliby používáme špatným způsobem. Výsledkem je často spíše frustrace než radost z toho, jak úžasně se boží zaslíbení plní v našich životech. V relaci Doteky poskytne Charles Stanley základní kameny pro správný přístup k božím zaslíbením. Poslouchejte v neděli 14. července od 21:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Základní princip prosperity

Jsme tu my kvůli Bohu nebo Bůh kvůli nám? Hledání odpovědi na tuto otázku nám pomůže rozluštit principy božího požehnání v našich životech. V relaci Doteky se touto cestou vydává kazatel Charles Stanley a vy jeho vyučování můžete zachytit v neděli 21. července ve 21:15 a dále pak v úterý a pátek na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Rozhodující závod života (2/2)

Průvodce pořadem Doteky Charles Stanley nepopírá, že nás všechny v běhu našeho života potkají těžkosti, zklamání, že budeme selhávat. Co je tedy to důležité, abychom doběhli dobře do cíle? Prozradí nám to v jeho vyučování připraveném na neděli 4. srpna večer na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Rozhodující závod života (1/2)

Každý křesťan běží závod, a v tomto závodě jde o mnohem víc než v jakékoli jiné atletické soutěži. Všichni běžíme rozhodující závod našeho života. V relaci Doteky se Charles Stanley chystá být naším trenérem a vést nás ke zlepšení našeho výkonu, abychom byli schopni nejen běžet, ale běžet vytrvale. Nalaďte si jeho vyučování v neděli 28. července po 21:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.