Živé vysílání

23:10 Nočné kvapky
(vysílá slovenská redakce)
00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Na striebornej vlne
(vysílá slovenská redakce)
07:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
07:10 Raňajky Rádia 7 (ranný magazín s duchovnými úvaham
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Odmítnuté voňavky


Řeka života

images/porady/reka.jpg

Příběhy lidí, kteří se vydali k pramenům a jejichž osobní víra v Krista ovlivnila mnohé další. Příběhy z doby nedávné, stejně jako exkurze daleko do minulosti.

Vysílací časy: pondělí 19:00 / repríza: pátek 13:00 / noční repríza: úterý 2:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Křesťanství je strategická záležitost!

To říká Milan Michalko starší, člověk, který na vlastní kůži prožil, že věřit Bohu člověka také něco stojí. Třeba strach o blízkého člověka, když se jako malý kluk díval na to, jak mu Státní bezpečnost odvádí tatínka. Ale naděje je víc než strach - a o tom bude Milan Michalko vyprávět v pořadu Řeka života v pondělí 21. května po 19. hodině; reprízu naladíte v pátek 25.5. ve 13:00.

Vytisknout E-mail

Statečný farář Vilém Schneeberger

Každý máme v životě někoho, kdo nás zásadně nasměroval pro celý život, někoho, kdo ovlivnil náš pohled na svět, na sebe sama, na lidi i na Boha. O takových lidech je potřeba mluvit - a právě to je i cíl dalšího pořadu Řeka života, jehož hostem je Petr Plaňanský, který bude vzpomínat na svého přítele a učitele, Viléma Schneebergera, od jehož narození letos 28. května uplyne už 90 let. Poslouchejte v pondělí 28. května v 19:00 anebo v pátek 1.6. po 13. hodině.

Vytisknout E-mail

Josef Kostomlatský

Smíření, láska, odpuštění - to jsou pojmy, které pravděpodobně máme i ve svém osobním slovníku a používáme je, ale umět skutečně přinášet smír a opravdově milovat, vnášet pokoj tam, kde je obviňování a nenávist, to je úplně něco jiného. Ale žili a věřme, že i žijí mezi námi takoví, kteří pokoj skutečně přinášejí. Jením z nich byl i kazatel Svobodné církve reformované Josef Kostomlatský, od jehož smrti uplyne 1. června rovných sto let. Řeku života poslouchejte v pondělí 4.6. v 19 hodin anebo následující pátek 8.6. ve 13:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.