• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

02:45 Písničky
03:00 Řeka života
Jan Kašparec (1/2) (R)
04:00 Písničky
04:15 Doteky
Večeře Páně (R)
04:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Nechat se vést


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00, sobota 0:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Duchoslav, Tomáš Samiec
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Aby ji obdělával a střežil

Když Bůh tvořil svět, postavil člověka doprostřed jako správce, toho, kdo má obdělávat a střežit to, co Bůh udělal. 21. století je charakterizováno mnoha obavami z možných ekologických katastrof, nejisté budoucnosti a různých přírodních "kostlivců ve skříni". Jak přemýšlet o zemi, na které žijeme, jak se k ní stavět a co měnit nebo nechat tak, jak je? Lucie Endlicherová pozvala k rozhovoru Danu Kenningovou, nadšenou milovnici přírody, která svou lásku k ní podepírá láskou k Bohu a k Bibli. Uslyšíte v sobotu 8. května ráno.

Vytisknout E-mail

Jak dobře zestárnout

Jak dobře zestárnout a jak dobře zvládnout toto období života, to je téma, které se týká každého z nás. Všichni chceme dlouho žít, pokud možno v duševní i fyzické pohodě. Ale zároveň nikdo nechce být starý. Jaké výzvy stárnutí přináší a co dobrého toto životní údobí dává, o tom si budou v dalším pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu povídat Kateřina Hodecová a klinický psycholog Pavel Raus  v sobotu 15. května po 8 hodině ráno.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.