• Podzim 2021
Playlist

Živé vysílání

00:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Když duše bolí (R)
01:00 Interval
Tara Fuki: CD Motyle (R)
02:00 Písničky
02:15 HLáska
Most přes propast (R)
02:45 Písničky
03:00 Za obzor
Francie (R)

Vysíláním vás provází

Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00, sobota 0:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Duchoslav, Dan Skokan
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Naděje navzdory

Naděje je kotva, která sahá hluboko do budoucnosti. Vybaven jí musí být každý, kdo se odvažuje věci vést, udávat jim směr a posouvat je dál. Mnohonásobně víc to pak platí o místech, na kterých už vše funguje jakoby ze setrvačnosti a podstaty daného projektu. Kde naději brát a jak ji živit? O naději navzdory mluví Lucie Endlicherová s ředitelem Evangelikálního teologického semináře Milošem Poborským - v relaci Na sobotní frekvenci Proglasu  23. října po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Etika ve sportu

Sport vyžaduje nejen úsilí, boj a vytrvalost, ale také fair play, disciplínu a morálku. O etice ve sportu, vzdělávání trenérů i hráčů a o důrazu na osobnostní rozvoj samotných sportovců si bude v sobotu 30. 10. v 8 hodin ráno v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu povídat Jan Duchoslav s Billym Crossanem, učitelem působícím na Karlově univerzitě, koučem, misionářem a sportovcem.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.