• 2021 advent
Playlist

Živé vysílání

00:00 Přehled pořadů, písničky
00:15 Světem Bible
Lukášovo evangelium 9,1-17 (R)
00:45 Písničky
01:00 Momentky
(R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
George Cooper: Josefův příběh (6/15) (R)

Vysíláním vás provází

Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Poklady z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Naděje poražených (2/4)

Jaká cesta vede od zamilovanosti k teroru? Paní Eva měla doma muže, který ji psychicky i fyzicky týral. Odešla od něj po osmi letech, se dvěma dětmi a znovu těhotná, bez peněz a bez možnosti vlastního bydlení. Kam šla, jak přežila rozvod a jak uživila sebe i děti? Adventní Poklady z archivu připomenou další ze silných příběhů, které v roce 2009 natočila Mirka Homolková pro cyklus Naděje poražených. Poslouchejte v sobotu 4. prosince.

Vytisknout E-mail

Naděje poražených (3/4)

Umí každý hned milovat svoje postižené dítě? Jaký dopad má péče o postiženého na ostatní členy rodiny? Jak se vyrovnat s tím, když po několikaletých modlitbách a půstech celého sboru stejně nakonec moje dítě zemře? Hluboký životní příběh před lety natáčela Mirka Homolková v cyklu Naděje poražených a my ho znovu připomeneme v adventním vydání Pokladů z archivu. Poslouchejte v sobotu 11. prosince odpoledne na Rádiu 7. 

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.