• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

17:00 Kormidlo
Havěť (11/12): Šváb (R)
18:05 Myšlenka na den
Univerzita života (R)
18:30 Dary z rukou Mistra
Jazyky a jejich výklad (2/4): Opomíjený dar (R)
19:00 Písničky
19:15 Kanafásek
Neplač, muchomůrko (6/25): Nálady hnědé veverky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Univerzita života


Bohoslužba

images/porady/bohosl.png

:00Nedovolily vám okolnosti zúčastnit se nedělní bohoslužby? Každé nedělní odpoledne nabízíme možnost aspoň prostřednictvím rozhlasového záznamu bohoslužbu prožít.

Vysílací časy: neděle 9:00 / repríza: sobota 22:00
Stopáž: 60 minut

Radost ze zkoušek

Do života každého z nás přicházejí zkoušky a problémy. Nevyhýbají se ani křesťanům. Rozhodně si v nich nelibujeme a pokud by to šlo, vyhnuli bychom se jim. Apoštol Jakub nás vyzývá, abychom se ve zkouškách radovali a vysvětluje, proč. V nedělní Bohoslužbě 13. června nás Martin Čunek na příkladech dvou biblických mužů povzbudí k důvěře Bohu i v nelehkých chvílích.

Vytisknout E-mail

Komu Bůh naslouchá

Máte rádi žalmy? Můžeme v nich čerpat posilu i povzbuzení ve všech situacích, které prožíváme, protože jejich autoři žili stejný život jako my. Povzbuzení i inspiraci můžeme čerpat při poslechu nedělního kázání z Bratrské jednoty baptistů v Litoměřicích 20. června od devíti hodin na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Písmo a tradice

Každý máme ve svém životě nějaké zvyky a tradice, které dodržujeme třeba proto, že je dělali naši předkové. Tradice mohou být dobré i špatné, záleží, k čemu nás vedou. A právě tím se zabývá ve svém kázání, které zazní v rámci nedělní Bohoslužby na Rádiu 7 v neděli 27. července, evangelický farář Petr Kulík. Poslechněte si ho po deváté hodině ranní.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.