• Podzim 2021
Playlist

Živé vysílání

22:00 Bohoslužba
Nebezpečí na cestě (R)
23:15 Zákoutí
Malovat srdcem (R)
23:45 Písničky
00:00 Přehled pořadů, písničky
00:15 Ke kořenům
Římanům (7/18) (R)
01:00 Akademie
Svědek víry ve stínu velikána reformace - Filip Melanchton (R)

Vysíláním vás provází

Řeka života

images/porady/reka.png

Příběhy lidí, kteří se vydali k pramenům a jejichž osobní víra v Krista ovlivnila mnohé další. Příběhy z doby nedávné, stejně jako exkurze daleko do minulosti.

Vysílací časy: středa 10:00 / repríza: čtvrtek 13:00, neděle 22:00 / noční repríza: pátek 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Často neviditelná podpora

Připomínat jména slavných mužů jako Luthera, Whitefielda, Müllera, Moodyho nebo Wiggleswortha - to je jako nosit dříví do lesa. Relace Řeka života ale tentokrát připomene manželky těchto mužů víry, protože bez nich by nemohli udělat tolik práce a služby. Rozhovor Lenky Malinové s Jaroslavem Plevou, historikem a kazatelem Bratrské jednoty baptistů, uslyšíte 13. října.

Vytisknout E-mail

Bill Bright

Málokdo zná tvář Billa Brighta, ale jeho dílo zná téměř každý křesťan na světě. Bill Bright byl americkým evangelistou, zakladatelem misijní organizace Campus Crusade for Christ, autorem Čtyř duchovních zákonů a producentem filmu Ježíš. V mládí byl Bill velmi úspěšným podnikatelem, ale když uvěřil, věnoval celý svůj talent zvěstování Pána Ježíše. Díky jeho křesťanské angažovanosti a komunikačním schopnostem založil služebnické impérium. Byl horlivým služebníkem Božím a vážně nesl na srdci zájem o evangelizaci světa. Tohoto nevšedního muže představí Řeka života ve středu 20. října - 19. října totiž uplynulo rovných 100 let od jeho narození.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.