• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

07:30 Telefonát, Písničky
08:05 Písničky
08:30 Stopy
Daniel
08:45 Písničky
09:00 Kalendárium, Pozvánky
09:30 Překročit hranice
Objev svůj styl (1/3): Už jsem prostě takový

Vysíláním vás provází

Nový školní rok, čerstvý vítr do plachet

S novým školním rokem můžete v našem vysílání čekat také várku nových, svěžích úprav a pořadů.
Poprvé ve středu 1. září v 11:15 (a 2. 9. od 18:30 a pak vždy ve stejných středečních a čtvrtečních časech) naladíte pořad Hláska, kterým chtějí jeho autoři motivovat nejen mladé k hlásání evangelia. Za mikrofonem se budou střídat Markéta Bártová a Tomáš Kratochvíl, Hlásku najdete i v podcastových službách.
Do nedělního odpoledne po 16. hodině vpluje pořad Séla s nedělními zastaveními nad Božím slovem, kterými nás bude provázet někdejší brněnský husitský biskup Petr Šandera (repríza v pondělí v 5:30).
Z našeho vysílání uslyšíte častěji pozvání k poslechu vybraných pořadů - především o programu Na sobotní frekvenci Proglasu (ale nejen o něm) bude řeč ve čtvrtek po půl desáté; v pátek po 16. hodině pak přinášíme tipy z víkendové nabídky (v pátek v poledne se výběr toho, co bude stát za poslech, objeví také na našem profilu na FB).
Písnička týdne zazní ve vysílání v premiéře vždy v úterý v 10:45 a pokud to bude možné, najdete ji k poslechu i na naší FB stránce.
V předpremiéře už v srpnu jste mohli v programu Na sobotní frekvenci Proglasu slyšet v roli moderátora Dana Skokana, pastora pražské církve ICF. Převážně druhou sobotu v měsíci se s ním na této pozici bude setkávat i nadále. Další akvizicí je pak Antonín Strnad, který se přidá k Broně Procházkové při přípravě Jazzového klubu.

Po prázdninové pauze se na své místo vracejí magazíny (premiéra pondělí - čtvrtek v 16:30, repríza úterý - pátek v 7:00) a Listárna (premiéra v pátek v 16:30, repríza v pondělí po sedmé hodině). Přibude i jejich víkendová obdoba, magazínový čas po 9. a 18. hodině.
Rozloučili jsme se s pořady Víra nespoutaná a Dary z rukou Mistra, už si nezasoutěžíte v hádankové soutěži Kdo je to? a zmizela i dopolední repríza Kanafásku z předchozího večera. Myšlenka na den se přesouvá na exkluzivní místo v sobotu v průběhu dne (7:50, 12:00 a 18:00), v neděli pak stejný čas patří Svátečnímu slovu. Záložka "Myšlenka na den" zmizela i z našeho webu.
Děkujeme, že nás posloucháte. Přejeme dobrý vstup do nového školního roku. 

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.