Živé vysílání

16:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
16:05 Duchovný relax II.
(vysílá slovenská redakce)
18:00 Večerníček
(vysílá slovenská redakce)
18:30 Kresťanská poradňa
(vysílá slovenská redakce)
20:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Adventní kalendář (14/24): Kafe se pije teplý


Bůh s námi

Člověk nemůže být bez Boha a Bůh je si toho vědom. A nejen to, velice mu záleží na tom, aby tato lidská, životně důležitá, potřeba byla po všech stránkách naplněna. V relaci Modlitby podle Bible budeme vyjadřovat vděčnost za toto Boží provázení. Inspirací k modlitbám nám bude prolog Janova evangelia. Připojte se v neděli 31. prosince ve 22:00. Reprízy uslyšíte v pondělí 1. ledna a ve středu 3. ledna na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Lukáš (34): Marnotratný syn

Jedno z nejkrásnějších biblických podobenství - příběh o marnotratném synu, zachycuje lásku našeho nebeského Otce k nám lidem. A to je jistě dobrý důvod k tomu, abychom se jím nechali inspirovat k modlitbám. K pořadu Modlitby podle Bible se můžete připojit v neděli 17. prosince po 22:00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Lukáš (33): Jakou cenu máš u Boha?

V minulých relacích Modliteb podle Bible jsme si všímali, jakou hodnotu pro nás má následování Ježíše Krista a jakou cenu máme být ochotni za ně zaplatit. Nyní budeme zkoumat, jak Bůh si cenní toho, když se vydáme na správnou cestu. Pojďme o tom číst z Písma, rozjímat a také reagovat modlitbou. Připojte se ve 22 hodin v neděli 10. prosince na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.