Playlist

Živé vysílání

08:00 Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Slovo do dňa 
(vysílá slovenská redakce)
10:15 Postavený na skale v spolupráci s D. Prince Minist
(vysílá slovenská redakce)
11:15 Úvaha
(vysílá slovenská redakce)
12:00 Přehled pořadů

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Slova


Za chvíli je to tu

Už nějakou dobu od nás slýcháte náznaky, plány, výhledy do budoucna. A ve všech proznívá totéž - chystáme se spustit celodenní české vysílání Rádia 7. 
Přišel čas přejít od náznaků k činům - a tak se činíme. V současné době připravujeme vše potřebné pro spuštění celodenního vysílání, ladíme legislativní záležitosti, chystáme nové programové schéma, připravujeme žádost o satelitní licenci, naplno zapojujeme nové spolupracovníky, chystáme nové pořady i jejich znělky, do běhu se spouští taky propagační část celé akce... 
Co všechno se tedy chystá a jak to bude? K jakým změnám dojde - a především kdy? O tom všem mluvili v květnové Tematické sobotě ředitel rádia Luděk Brdečko a šéfredaktorka Kateřina Hodecová. Nemohli jste poslouchat? Vše podstatné zjistíte, když si pustíte záznam - k dispozici je zde
Děkujeme za podporu, nápady, modlitby, finance, za to, že v přípravách stojíte spolu s námi. 

Vytisknout E-mail

Potkáme se?

Červen láká k pobytu venku, výletům a nejrůznějším aktivitám. Máte-li nedělní čas vyhrazený také pro setkání s církví, v církvi, zveme vás na místa, kam zavítáme také. 
V neděli 2. června pojedou redaktoři Lenka MalinováPavel Kohl a hudební redaktor Štěpán Matuška do sboru Apoštolské církve v Uherském Hradišti (kde je doma také náš spolupracovník Pavel Hromádka). Bohoslužba startuje na Štěpnické ulici v 9:30. 
Neděle 16. června nás zavane do Křesťanského společenství v Turnově (přáli bychom vám vidět to soustředění, když jsme nedávno byli v AC Trutnov - to víte, z jihu Moravy se to těžko rozlišuje, ale už jsme se to možná i naučili). Na setkání se těší ředitel Luděk Brdečko, technik Daniel Zeman a redaktorka Bohdanka Gillíková. Setkání proběhne ve Středisku volného času Žlutá ponorka na Husově ulici a začíná v 9:30. 
Do třetice se chystáme na cesty také v neděli 23. června, kdy mají redaktorky Kateřina Hodecová Lucie Endlicherová a ekonomka Jitka Vyležíková namířeno do Křesťanského společenství Nymburk (kde je doma náš spolupracovník Petr Plaňanský). Chcete-li se s potkat, bohoslužba probíhá na adrese Komenského 1254 a startuje v 10:00.

Vytisknout E-mail

Modlitba

Modlitba je nedílnou součástí našich životů, té soukromé i pracovní části. Tým Rádia 7 se každý den v poledne schází ke společnému zastavení k modlitbě - víme, že sklonit hlavu před Stvořitelem vesmíru, Pánem a Králem našich životů je to nejlepší, co můžeme udělat. Modlíme se ve vysílání (v ranním programu v Tichém čase od 6:45 a také v Modlitbách podle Bible, ve kterých teď slýcháte Pavla Kohla) a rádi se modlíme také za vás. Stále je za co - náměty nacházíme v e-mailech a dalších zprávách, které přicházejí k nám do redakce. 
A díky vám, kdo se modlíte za nás - a není vás málo. Pravidelně každý měsíc rozesíláme modlitební dopis s informacemi o dění v redakci a prosbami o modlitby. Chcete se přidat k těm, kdo naši službu ponesou také modlitbou? Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a my vás rádi přidáme do adresáře příjemců dopisu. 
"... v modlitbách neustávejte" (1 Tes 5,17)

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.