Playlist

Živé vysílání

20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Židům 4,12
20:45 Písničky
21:00 Večer pod lampou
Zákon a milost (2/4)
22:00 Momentky
Momentky s Lídou (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Proviněná, ale jen trošku


Štafeta

images/porady/staf.png

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to se snaží svým vyučováním Pavel Mečkovský, který zve k poslechu rodiče začínající i zkušené, vždyť nikdy není pozdě začít dělat věci lépe. V relaci se tak budeme dotýkat těch nejzákladnějších otázek výchovy a nabízet především praktické kroky, které mohou vést ke změně a úspěšnému absolvování rodinného štafetového běhu.
Vysílací časy: čtvrtek 11:15 / repríza: pátek 18:30 / noční repríza: pondělí 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderují: Dana Kenningová/Kateřina Hodecová, Pavel Mečkovský
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Výchova kluků (2/3)

Vychovávat někoho znamená mít ho na zřeteli, přemýšlet o něm, zajímat se, starat, ochraňovat - a také pouštět. Tedy vyvíjet soustředěnou činnost, nenechávat věci jenom tak plynout. Je ale rozdíl ve výchově kluků a holek? Poradce v oblasti rodiny a manželských vztahů Pavel Mečkovský vám v dnešním pořadu Štafeta vysvětlí specifika chlapecké výchovy mezi 6. a 14. rokem. Poslouchejte ve  čtvrtek 19. září od 11:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Výchova kluků (3/3)

Výchova není jednoduchá věc, už pro to, že je to dlouhodobá záležitost. Pavel Mečkovský, poradce v oblasti rodiny a manželství bude v pořadu Štafeta potřetí rozebírat výchovu kluků a tentokrát se zaměří na věk mezi 14-18 lety; k poslechu zveme v 11:15 ve čtvrtek 26. září na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.