Playlist

Živé vysílání

20:45 Písničky
21:00 Večer pod lampou
Můj příběh (14)
22:00 Momentky
(R)
23:00 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Žbluňk! (1/12) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Najednou máme čas


Štafeta

images/porady/staf.png

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to se snaží svým vyučováním Pavel Mečkovský, který zve k poslechu rodiče začínající i zkušené, vždyť nikdy není pozdě začít dělat věci lépe. V relaci se tak budeme dotýkat těch nejzákladnějších otázek výchovy a nabízet především praktické kroky, které mohou vést ke změně a úspěšnému absolvování rodinného štafetového běhu.
Vysílací časy: čtvrtek 11:15 / repríza: pátek 18:30 / noční repríza: pondělí 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderují: Dana Kenningová/Kateřina Hodecová, Pavel Mečkovský
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Proč děti zlobí (1/2)

Proč děti zlobí? Jak je ukáznit nebo zabavit nebo zkrátka cokoli, aby přestaly křičet, běhat a dělat všechno to, čím v danou chvíli dospělé kolem sebe rozčilují? Možná překvapivou odpověď nabídne další relace Štafeta, ve které bude na nelehkou otázku odpovídat Magda Mečkovská z olomouckého mateřského centra Provázek. Poslouchejte ve čtvrtek 2. dubna dopoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Proč děti zlobí (2/2)

Proč děti zlobí? Před týdnem jsme si v relaci Štafeta pojmenovali první dva důvody, které dost možná definují chování vašich dětí, které vás pak pěkně štve. Dnes se Magda Mečkovská z olomouckého mateřského centra Provázek bude věnovat dalším dvěma oblastem - a možná zjistíme, že v něčem jsme pořád jako děti i my dospělí. Poslouchejte 9. dubna od 11:15.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.