Playlist

Živé vysílání

20:45 Písničky
21:00 Večer pod lampou
Zákon a milost (2/4)
22:00 Momentky
Momentky s Lídou (R)
23:00 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Můj růžový život s Bohem a rakovinou (8/15) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Proviněná, ale jen trošku


Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Pokladu z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Vzdělání, poznání, učednictví a moudrost

V programu, který připomíná perly našeho rozhlasového archivu, nabídneme tentokrát příspěvky, které jsou inspirovány aktuálním měsícem. Začíná škola, mnoho povinností a znovu se rozjíždí kolo vzdělávání a snahy nacpat do hlavy spoustu znalostí. Ale o co při vzdělávání opravdu jde? Nechte se pozvat k přemýšlení v hodince od 16:00 v sobotu 21. září na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Naděje v bílém

V dalším pořadu přinášejícím Poklady z našeho rozhlasového archivu uslyšíte mnohé o naději, ať už v tom osobním slova smyslu anebo v naději sdílené s těmi okolo. Nabídneme rozhovor s primářem dětského oddělení nemocnice v Chebu Ondřejem Čapkem a také písničky, které je škoda nepustit si znovu. Poslouchejte v sobotu 28. září po 16:00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.