Playlist

Živé vysílání

21:30 Písničky
22:00 Řeka života
Miloš Rejchrt (6/6): Návrat k duchovní službě (R)
23:00 Krok za krokem
Marek (36): Nedělní ráno
23:45 Písničky
00:00 Přehled pořadů, písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - 17. listopad


Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Pokladu z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Výročí svobody

V těchto listopadových dnech si mnozí připomínáme výročí Sametové revoluce, změnu režimu, který omezoval mnohé působení. Křesťané o tom ví své, o všech tajných setkáních, křtech, vyučování a někdy skutečném pronásledování a týrání. V dalším programu Poklady z archivu chceme připomenout vyprávění lidí, našich rozhlasových předchůdců, kteří se nebáli a za zahraničí pašovali literaturu, ale hlavně nahrávky a všelijakou techniku, aby se vyučování a svědectví o Božím působení dostalo i mezi české křesťany za tehdejší železnou oponou. Poslouchejte v sobotu 16. listopadu odpoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Evangelium

Jsou slova, která používáme tak často, že už ani nevnímáme jejich obsah. Jednoduše nám zevšední. A tak je dobré a nutné se vracet k podstatě věci. I proto se v dalším díle Pokladů z archivu vrátíme k evangeliu. Poslouchejte po 16 hodině odpoledne  v sobotu 23. listopadu.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.