Playlist

Živé vysílání

10:00 Dušebol
Duševní nemoc jako nemoc
10:30 Písničky
10:45 Kdo je to
11:00 Písničky
11:15 Průsečíky
Obchodování na burze

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Pokorní obdrží zemi


Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Pokladu z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Štěstí

Každý z nás si přeje prožívat v životě štěstí. Ale co je zdrojem štěstí? Je zdroj štěstí stejný pro lidi různých generací nebo různého životního zaměření? Štěstí je zvláštní věc, je krásné, když ho máme, zoufáme si, když nám něco unikne o vlásek. Jak to se štěstím je, a jak jej vidí Bible? Několik úvah na téma štěstí je zařazeno v relaci Pokladů z archivu v sobotu 18. ledna od 16 hodin na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Láska

Největšími Božími přikázáními jsou láska k Bohu a láska k lidem. Láska není jen emoce a není to pocit, který dnes můžeme mít a zítra už ne. V Pokladech z archivu vybíráme příspěvky o lásce k Bohu i k lidem, lásce, která má žít v církvi i o lásce, která má žít v nejbližších vztazích mezi lidmi, třeba v rodině. Poslouchejte v sobotu 25. ledna po 16 hodině na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.