Playlist

Živé vysílání

08:30 Nejen chlebem
Královská čtyřka
08:45 Písničky
09:00 Kanafásek
Broučci (1/28) (R)
09:45 Písničky
10:00 Rozmarýna
Manželství, které pomáhá sobě i druhým

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Právo silnějšího


Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Pokladu z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Ježíš Kristus (14): Vztah křesťanství a nekřesťanských náboženství

V Pokladech z archivu je pro vás připravena ještě jedna nahrávka inspirovaná námětem druhého příchodu Ježíše Krista na zem. Jak máme žít s výhledem na tuto událost? Také budeme pokračovat v poslechu seriálu Otakara Vožeha o Ježíši Kristu.Výlučnost Ježíše Krista, oddělenost křesťanství od každého jiného náboženství, náboženská svoboda, přijetí a tolerance jiných názorů a lidí. Jsou tyto pojmy a postoje slučitelné? Jsou v jednotě? Nebo stojí proti sobě? K přemýšlení nad těmito tématy nás vybízejí příspěvky zařazené do relace , kterou si můžete poslechnout po 16 hodině v sobotu 27. června.

Vytisknout E-mail

Ježíš Kristus (15):

Pořadem Poklady z archivu vás provázela Helena Brdečková. Průvodkyně pořadem se však od příštího týdne změní. Po dobu letních prázdnin jsou pro vás připraveny reprízy dříve odvysílaných relací, jejichž moderátorkou je Kateřina Hodecová. Přijměte pozvání k poslechu v sobotu 4. července.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.