Playlist

Živé vysílání

20:45 Písničky
21:00 Interval
Katarína Koščová: CD Hranica dažďa
22:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Naučit se modlit (R)
23:00 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Láska odpouští všechno (3/8) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Zasvěcování do života…


Dary z rukou Mistra

images/porady/dary.png

Pořad chce poukázat na působení Ducha svatého v životech lidí, kteří uvěřili v Ježíše Krista, chtějí Mu sloužit, ale uvědomují si, že bez pomoci shůry to nedokážou. Jsou stále na cestě, s různou dávkou porozumění Písmu, a přesto chtějí sdílet svoji zkušenost s působením Ducha svatého ve své službě. Potkáte se s mnoha osobnostmi z řad teologů, učitelů, kazatelů, vedoucích, ale i laiků, kteří mají k tématům spojeným s duchovními dary co říct.
Vysílací časy: středa 11:15 / repríza: čtvrtek 18:30 / noční repríza: sobota 2:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Jiřina Gina Čunková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Bez Ducha to nejde

Křesťanství je výjimečné ve své podstatě spojovat lidí odlišných názorů, stylu života, generací a zdá se, že není jiná instituce, která by toto dokázala. Vzdělaní, nevzdělaní, bohatí, chudí, černí, bílí... ty všechny můžete zahlédnout na jedné nedělní bohoslužbě. V pořadu Dary z rukou Mistra uslyšíte rozhovor Martina Čunka s Ondřejem Kameníkem z Jeseníku a také, jak se "diskofilka" spřátelila se "somračkou" . Poslouchejte ve středu 22. ledna od 11:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Ochotně ke službě

Setkání s lidmi, kteří jsou ochotní udělat něco pro druhé, je vždy radostné. To si uvědomuje Jiřina Gina Čunková, moderátorka pořadu Dary z rukou Mistra, pokaždé, když někoho požádá třeba jen o malý rozhovor. Jedno takové radostné setkání proběhne s hostem Janou Hubáčkovou. Poslouchejte, co je pro ni v životě důležité a k čemu se cítí být povolána ve středu 29. ledna dopoledne.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.