Playlist

Živé vysílání

10:00 Za obzor
Tádžikistán
11:00 Písničky
11:15 Život víry
11:45 Písničky
12:00 Myšlenka na den
Být třeba jako vůl, osel, čáp,a nebo jako… čmelák! (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Být třeba jako vůl, osel, čáp,a nebo jako… čmelák!


Dary z rukou Mistra

images/porady/dary.png

Pořad chce poukázat na působení Ducha svatého v životech lidí, kteří uvěřili v Ježíše Krista, chtějí Mu sloužit, ale uvědomují si, že bez pomoci shůry to nedokážou. Jsou stále na cestě, s různou dávkou porozumění Písmu, a přesto chtějí sdílet svoji zkušenost s působením Ducha svatého ve své službě. Potkáte se s mnoha osobnostmi z řad teologů, učitelů, kazatelů, vedoucích, ale i laiků, kteří mají k tématům spojeným s duchovními dary co říct.
Vysílací časy: středa 11:15 / repríza: čtvrtek 18:30 / noční repríza: sobota 2:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Jiřina Gina Čunková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Duch svatý v životě Marie Bubikové

Nikdy nevíme, v jaké situaci se ocitneme, ale Ježíš nás vyzývá, abychom si nedělali starosti, že Duch svatý bude s námi. Když se Marie Bubiková vdala, ještě netušila, co všechno v životě prožije. Naučila se však důvěřovat Duchu svatému a ten ji i celou rodinu provedl každou těžkou chvílí. Mariin život je inspirativní pro každého věřícího. Možná uvěříte, až si poslechnete rozhovor v pořadu Dary z rukou Mistra, který u Marie doma natočila Jiřina Gina Čunková. Poslouchejte 13.listopadu v 11:15.

Vytisknout E-mail

Šestý smysl

Vedení Duchem svatým není zas tak složité. Jenom je potřeba mít otevřené srdce, naplněné srdce a ochotné srdce. Život s ním není pouze o duchovních darech a zázracích, i když kdo by si je v životě nepřál vidět. Tentokrát se podíváme do Církve bratrské. S Davidem Novákem si povídá Kateřina Hodecová. Dary z rukou Mistra poslouchejte 20. listopadu v 11:15

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.