Playlist

Živé vysílání

20:45 Písničky
21:00 Večer pod lampou
Zákon a milost (2/4)
22:00 Momentky
Momentky s Lídou (R)
23:00 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Můj růžový život s Bohem a rakovinou (8/15) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Proviněná, ale jen trošku


Akademie

images/porady/akad.png

Slovo akademie původně označovalo filozofickou školu – a se školou a vzděláváním je spojeno dodnes. V tomto pořadu chceme nabídnout k poslechu přednášky, vyučování a promluvy různého zaměření, které mohou rozšířit naše obzory i vědomosti. Zaměříme se na praktická témata, jako je rodina, výchova, osobnostní rozvoj nebo správné využití času.
Vysílací časy: sobota 19:00 / reprízy: úterý 22:00, středa 13:00 / noční repríza: neděle 1:00
Stopáž: 60 minut

Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Sebeovládání

Sebevzdělávání a rozšiřování vědomostí by mělo patřit do našich životů. Ten, kdo je ochoten učit se, zůstává svěží a má chuť do života. V novém pořadu s názvem Akademie budeme nabízet k poslechu přednášky a vyučování s různým zaměřením, které nám mohou pomoci v osobním rozvoji. Začneme sebeovládáním, kde máme asi každý nějaké rezervy. Biskup Apoštolské církve Martin Moldan si jako učební materiál vezme do ruky Bibli. V premiéře můžete poslouchat v sobotu 14.  a 21. září v 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Umění zestárnout

Dá se připravit na stáří? Kde spočívá tajemství umění stárnout? Možná je dobré zabývat se těmito otázkami dříve, než se stáří dostaví. Nechme se inspirovat přednáškou psychologa Pavla Rause v Akademii v sobotu 28. září od 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.