• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

01:00 Za obzor
Rwanda (R)
02:00 Kudy kam
Těžké emoce (1/3): Hněv (R)
03:00 Do světa
Obchodník Ábel: Nebát se žít (R)
03:15 Čtení z Bible 21
03:30 Čtení na pokračování
Nemusíš zestárnout (8/15) (R)

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Víčko čajové konvice


Zrcadlo

images/porady/zrc.jpg

Vědecké důkazy a diskurzy, nepopiratelně ukazující na Stvořitele a jeho dokonalý plán spásy světa ve fiktivních rozhovorech profesora a jeho žáka 

Vysílací časy: čtvrtek 7:30 / repríza: sobota 11:15 / noční repríza: úterý 3:00 / premiéra na Radiu Proglas: středa 9:15
Stopáž: 15 minut
Autor: Dave Fischer
Hovoří: Pavel Hromádka, Daniel Zeman
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko

Pravda pod mikroskopem (141): Dar spánku

Problémy se spánkem, jsou problémy dnešní doby. Není divu, že spánek je předmětem vědeckého zkoumání a v roce 2017 byla za tento výzkum udělena dokonce Nobelova cena za lékařství. Poučíme se ale ze všech poznatků, které má v současnosti lidstvo k dispozici? Epizodu seriálu Pravda pod mikroskopem věnovanou spánku můžete sledovat v relaci Zrcadlo od středy 20. března po 9:15 na Rádiu 7 a v 10:15 na Radiu Proglas..

 

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (142): Jisté fakty, nejisté názory

Vysvětlit rozdíl mezi faktem a názorem by možná dokázal leckdo. Horší je to při praktické práci s nimi. Tam už je jejich záměna mnohem častější. Na názory a fakty zaměří svou pozornost další díl seriálu Pravda pod mikroskopem. Naladíte relaci Zrcadlo pořad připravený českou redakcí Trans World Radia ve středu 27. března v 9:15 na Rádiu 7 a po 10:15 na Radiu Proglas. 

 

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (143): Přestaňte si odporovat

Sebevyvracející se výroky nebo, jak říká detektiv J. Warner Wallace "Slova padající svou vlastní vahou" - na ně zaostří svou pozornost profesor a jeho student v seriálu Pravda pod mikroskopem. Jak si ve světle tohoto zkoumání na tom stojí moderní pojetí tolerance a výlučnost křesťanského tvrzení, že Ježíš Kristus je jedinou cestou k Bohu, sledujte v relaci Zrcadlo od středy 3. dubna dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.