Playlist

Živé vysílání

16:00 KOMPAS
Bojíte se operace? (R)
16:15 Čtení z Bible 21
17:00 Písničky
17:15 Uši k duši
Paměť (3/4): Správcovství paměti (R)
17:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Plevel a květiny


Zrcadlo

images/porady/zrc.jpg

Vědecké důkazy a diskurzy, nepopiratelně ukazující na Stvořitele a jeho dokonalý plán spásy světa ve fiktivních rozhovorech profesora a jeho žáka 

Vysílací časy: čtvrtek 7:30 / repríza: sobota 11:15 / noční repríza: úterý 3:00 / premiéra na Radiu Proglas: středa 9:15
Stopáž: 15 minut
Autor: Dave Fischer
Hovoří: Pavel Hromádka, Daniel Zeman
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko

Pravda pod mikroskopem (158): Galileovy konflikty s církví

O konfliktu mezi Galileo Galileem a tehdejšími náboženskými vůdci ví téměř každé dítě už od základní školy. Přesto, proč náboženští vůdci nesouhlasili s tímto vědcem? Stálo v pozadí učení Bible nebo ještě něco jiného? Otázku se chystá rozkrýt relace Zrcadlo od středy 17. července dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (161): Hledání smyslu života ve vesmíru – David Block

David Block se díky svému článku o relativitě stal v pouhých 19 letech členem Královské astronomické společnosti v Londýně. Zkoumání vesmíru se stalo jeho celoživotní vášní. Aby mohl vesmír co nejlépe pochopit, klade si u svého zkoumání spoustu dalších užitečných otázek, jako třeba: "Mám v tomto vesmíru nějakou roli?" Rozhovor s dr. Blockem nabízí relace Zrcadlo od středy 7. srpna po 9:15 na Rádiu 7 od 10:15 na Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (160): Moje osobní zemětřesení - Wilfred Iwan

Wilfred Iwan  zasvětil svůj život boji se silným nepřítelem - zemětřesením. Přesto jeho osobní život zasáhlo jiné zemětřesení - rakovina. Pokračování rozhovoru s tímto vědcem o pohybech zemské kůry, ale také v životě člověka přináší další díl v seriálu Pravda pod mikroskopem. Nalaďte si v relaci Zrcadlo od středy 31. července dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.