Playlist

Živé vysílání

13:00 Korálky
14:00 Večer pod lampou
Nepromarni svůj život (6/10) (R)
15:00 Písničky z archivu
Skupina Orion
15:30 Studna slova
Efezským (19/94): Spojka "ale", předložka "v"
15:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Přímluvné modlitby


Večer pod lampou

images/porady/lampa.png

Čtení z náročnějších, nebeletristických knih – apologetických, historických a vzdělávacích spisů autorů současných i léty prověřených

Vysílací časy: pátek 21:00 / repríza sobota 14:00 / noční repríza: čtvrtek 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Nepromarni svůj život (6/10)

Život má velikou hodnotu a přece je tak snadné jenom existovat. Jak a čím dát životu skutečný smysl, o tom pojednává ve své knize Nepromarni svůj život americký kazatel John Piper. K poslechu 6. kapitoly z této knihy jste zváni ve Večeru pod lampou 7. srpna od 21 hodin večer.

Vytisknout E-mail

Nepromarni svůj život (7/10)

Mít pro co žít je velice důležité, protože kdo nemá cíl, bloudí. A o tom pojednává kniha amerického pastora Johna Pipera Nepromarni svůj život, kterou po kapitolách otevíráme v programu Večer pod lampou. V pátek 14. srpna po 21 :00 hodin uslyšíte 7. část věnovanou Kristu a poznání, že On je cennější než život.

Vytisknout E-mail

Nepromarni svůj život (9/10)

Každá generace má své výzvy a tak zkušenosti té minulé sice mají své místo, ale zároveň mladí musí nově definovat, čemu a proč věří a co to bude v jejich životě prakticky znamenat. Moudrost starší generace pak je v tom, že k tomu té nastupující udělá prostor... Víra je zkrátka nová každý den a žít ze starých pravd v jejich zakonzervované podobě se nedá. A o tom pojednává i další kapitola z knihy Johna Pipera Nepromarni svůj život, ze které čteme ve Večeru pod lampou  28. srpna po 21:00 hodině.

Vytisknout E-mail

Nepromarni svůj život (8/10)

Když Bůh po člověku něco chce, chce to ze sta procent. A to je problém. Klidně uvolníme třicet, padesát, možná 80 %, ale 100? Co by nám zbylo? Právě, že nic - a o to tu jde. V další části čtení z knihy Nepromarni svůj život Johna Pipera se budeme zabývat právě procenty, které si necháváme pro sebe. V 21 hodin v pátek 21. srpna  zveme k poslechu další relace Večer pod lampou.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.