Playlist

Živé vysílání

08:45 Písničky
09:00 Kanafásek
Broučci (1/28) (R)
09:45 Písničky
10:00 Rozmarýna
Manželství, které pomáhá sobě i druhým
11:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Právo silnějšího


Překročit hranice

images/porady/hran.png

Výprava za hranice běžného přemýšlení, rozhodování a jednání, na území Božích principů, která se obloukem vrátí do pozemského žití. A to pak nemusí a možná nemůže být stejné.

Vysílací časy: pondělí 9:30 / repríza: úterý 16:15 / noční repríza: středa 5:30
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová
Hovoří: Lukáš Targosz
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Naděje (1/9): Mys dobré naděje

V programu Překročit hranice se budeme věnovat novému tématu, které přináší jeho autor Lukáš Targosz, pastor královéhradecké církve Element. A bude to téma úzce spjaté s křesťanstvím, které nicméně zoufale chybí celému světu - asi už tušíte, že mluvíme o naději. O tom, že bez ní nemůžeme žít a potřebujeme ji navždy, bude řeč v celkem devíti zastaveních - to první uslyšíte 6. července po 9:30 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Naděje (2/9): Modré nebe naděje

Už i nevěřící lidé říkají, že v dnešním - myšleno západním - světě není o co usilovat, protože žijeme rychle a v souvislosti s tím také nemáme čas na základní životní hodnoty. A ty jsou zase úzce spjaté s osobní vírou. Tímto "mostem" se dostáváme k naději, tak důležité věci pro život, která nám ale tak často chybí... Přijměte pozvání k poslechu druhé části vyučování Lukáše Targosze v pořadu Překročit hranice  v pondělí 13. července dopoledne.

Vytisknout E-mail

Naděje (3/9): Kotva naděje

Jaký je rozdíl mezi náboženstvím plným úkonů a osobní vírou, co je to vlastně naděje a také co působí v lidském životě - o tom všem bude řeč ve třetí části cyklu Naděje v programu Překročit hranice, k jehož poslechu vás zveme 20. července na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.