• CD 2018
  • Evangelia 2018
  • Promo 2018

Živé vysílání

23:15 Bohoslužba
Podivuhodný Rádce (R)
00:00 Přehled pořadů
00:05 Světem Bible
Izaiáš 16,7-17,10 (R)
00:30 Světem Bible
Izaiáš 18,1-19,7 (R)
01:00 Za obzor
Ghana (R)

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Setkání s Kristem (13/24): Odpuštění


Pohovka

images/porady/pohov.jpg

Hudební hodinka, která mapuje dění na křesťanské hudební scéně doma i v zahraničí. Nová alba, zajímaví hosté, střípky ze zákulisí, sondy do tvůrčího procesu i běžného života. Muzika, která vás z pohovky nejspíš zvedne!  

Vysílací časy: pondělí 20:00 / repríza: pátek 15:00 / noční repríza: úterý 1:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Štěpán MatuškaLenka Malinová
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

Brouci

Noemi a Filip Macurovi jsou součástí projektu nazvaného Brouci, který má za cíl vytvářet nové křesťanské dětské písně. Bližší informace pro vás zjistil Štěpán Matuška a prozradí v hudební relaci Pohovka. Poslouchejte v premiéře v pondělí 17.12. ve 20 hodin nebo v repríze v pátek 21.12. v 15 hodin.

Vytisknout E-mail

Hillsong worship: The Peace Project

Ke Štědrému večeru patří neodmyslitelně dobrá hudba. Pohladí na duši a zpříjemní společné chvíle. Ale co víc? Co kdyby hudba dokázala otevřít bránu do Boží blízkosti. Pomáhá nám uvědomit si, že celé tohle období Vánoc je o Ježíši.
Štěpán Matuška vás provede hodinovým blokem hudby australské skupiny Hillsong worship. Nalaďte si Pohovku ve 20 hodin na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Pentatonix

Když posloucháte jejich písně, zní to jako kdyby za sebou měli celou kapelu. Potom ovšem uvidíte pouze několik lidí stojících na pódiu s prázdnýma rukama. Jejich jediným nástrojem jsou jejich hlasy. Bude se vám tajit dech, budete inspirováni, budete nadšeni. Nenechte si ujít Silvestrovský hudební pořad Pohovka s kapelou Pentatonix! Jejich mistrovské zpracování celosvětově známých vánočních písní vám prostě nemůže uniknout, tak poslouchejte ve 20 hodin!

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.