Živé vysílání

06:15 Myšlenka na den
Adventní kalendář (16/24): Bezbranný Ježíš
06:20 Písničky, kalendárium
06:30 Biblická úvaha
S námi Bůh
06:45 Tichý čas
06:50 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Adventní kalendář (16/24): Bezbranný Ježíš


Krok za krokem

images/porady/kzk.jpg

Bez spěchu a soustředěně biblickými pasážemi. Pořad je charakterizovaný typickou dikcí pastora, který se narodil v Čechách, ale víru v Krista nalezl až v USA, kde žije dodnes.

Vysílací časy: neděle 18:15 / noční repríza: úterý 4:00
Stopáž: 30 minut
Hovoří: Jiří Novák
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Římanům (32): První láska (Řím 5)

List Římanům jsme společně s Jiřím Novákem prošli až do závěrečných veršů, ale ještě jsme si pro vás připravili malý předvánoční bonus. Vrátíme se do páté kapitoly a zaměříme se na první lásku. Víte jak se projevuje? I v tomto předvánočním čase se zastavme u přemýšlení, jak máme nastaveno naše srdce. Relace Krok za krokem začíná 17. prosince od 18:15. Od ledna se můžete těšit na list Galatským, který budeme s Jiřím Novákem probírat.

Vytisknout E-mail

Krok za krokem - List Galatským 1

Apoštol Pavel velmi dbal na čistotu evangelia, které nesl okolním národům. Mnozí křestané z pohanů, ale začali k dobré zprávě přidávat i různé zvyky a nešvary. Proto apoštol Pavel píše svůj list Galatským, aby je upevnil ve víře a očistil nánosy na jeho zprávě. Pavlovo vyučování je připraveno v novém roce v relaci Krok za krokem. V neděli 7. ledna v 18:15 vás texty listu Galatským bude provázet Jiří Novák.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.