Živé vysílání

21:30 Světem Bible
Žalmy 75,1-76,12
22:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Manželství bez mýtů (R)
23:15 Bohoslužba
Údolí suchých kostí (R)
00:00 Přehled pořadů
00:05 Světem Bible
Žalmy 73,16-74,23 (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sebevražda ve dvou


Doteky

images/porady/dot.png

„Dotýkat se lidského života Božím slovem.“ – takové je motto pořadu, jehož největší silou je důsledné propojování biblických konceptů s běžnou realitou současného člověka.

Vysílací časy: neděle 21:15/ repríza: úterý 8:30, pátek 17:15 / noční repríza: sobota 4:00
Stopáž: 30 minut
Autor: Dr. Charles Stanley
Hovoří: Pavel Hromádka
Přeložila: Míla Marková
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko 

Slavné spasení

Když se nad tím zamyslíme, určitě budeme považovat naše spasení za důležitý bod našeho života. Přesto z jeho praxe to tak patrné není. Jak žít své spasení jako velkou událost, které časem nevybledne, nás bude v Dotecích učit Charles Stanley. Poslouchejte v neděli 18. února  po 21:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Duchovní rozeznání (1/4)

Nedostatek informací není zřejmě to, čím bychom v dnešní době trpěli. A přesto nemáme vystaráno, protože mezi těmi informacemi, které jsou nám k dispozici je mnoho nepravdivých a my se je musíme učit filtrovat. Jak na to, napoví čtyřdílná série o Duchovním rozeznání, kterou pro Doteky připravil Charles Stanley. První díl uvádíme v neděli 25. února ve 21:15, v úterý 27. února ráno a v pátek 2. března odpoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Duchovní rozeznání (2/4)

Chcete od Boha to nejlepší? Asi byste odpověděli, že ano, ale každý dobře víme, že se nám to nedaří přijmout. Prostým důvodem je, že nedokážeme rozeznat to nejlepší, co pro nás Bůh má připraveno. Co nám pomůže, bude vysvětlovat Charles Stanley v dalším díle série o Duchovním rozeznávání. Poslouchejte v Dotecích v neděli 4. března ve 21:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.