Playlist

Živé vysílání

04:45 Písničky
05:15 Život víry
Jitka Coufalová (R)
05:45 Písničky
06:00 Přehled pořadů, písničky
06:15 Tichý čas

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Podzimní


Doteky

images/porady/dot.png

„Dotýkat se lidského života Božím slovem.“ – takové je motto pořadu, jehož největší silou je důsledné propojování biblických konceptů s běžnou realitou současného člověka.

Vysílací časy: neděle 20:15/ repríza: sobota 10:15 / noční repríza: pátek 4:15
Stopáž: 30 minut
Autor: Dr. Charles Stanley
Hovoří: Pavel Hromádka
Přeložila: Míla Marková
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko 

Bůh může víc

O Bohu toho víme většinou mnoho. Máme přečtenou Bibli, slyšeli jsme bezpočet vyučování o jeho moci. Když ale dojde na lámání chleba a dostaneme se do nějaké nouze, jsme přesvědčeni, že právě v tom našem případě Bůh není schopen zasáhnout. V Dotecích bude od 20:15 v neděli 22. listopadu Charles Stanley ukazovat, jak žít s postojem, že Bůh může jednat kdykoliv a jakkoliv.

Vytisknout E-mail

Jedna cesta k Bohu (1/2)

Všechny cesty vedou do Říma.... tak zní lidové pořekadlo pro běžný život. Člověk je zvyklý, že k cíli se dá dostat mnoha způsoby, mnoha směry, čestně i nečestně, snadno či s námahou... Ale pro nebeský cíl to neplatí. K Bohu vede jen jedna cesta. Pokud si někdo myslí, že to není pravda, nic na tom nezmění. Problém je, že neexistuje možnost neplatného pokusu. Jaká ta cesta tedy je? To budeme hledat společně s Charlesem Stanleym v Dotecích od 29. listopadu.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.