Živé vysílání

06:15 Myšlenka na den
Adventní kalendář (16/24): Bezbranný Ježíš
06:20 Písničky, kalendárium
06:30 Biblická úvaha
S námi Bůh
06:45 Tichý čas
06:50 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Adventní kalendář (16/24): Bezbranný Ježíš


Bohoslužba

images/porady/bohosl.jpg

Nedovolily vám okolnosti zúčastnit se nedělní bohoslužby? Každé nedělní odpoledne nabízíme možnost aspoň prostřednictvím rozhlasového záznamu bohoslužbu prožít.

Vysílací časy: neděle 14:15 / repríza: středa 23:00
Stopáž: 60 minut

Priority adventu

V baptistickém sboru v Aši dělali loni v adventní době anketu s otázkou: Co by pro vás bylo prioritou, kdyby měl Pán Ježíš přijít letos o Vánocích? V záznamu kázání 17. prosince Alois Boháček prozradí výsledek. Zaposlouchat se můžete ve čtvrt na tři na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Vánoční oslovení

Je Štědrý den a zároveň 4. adventní neděle. V dnešní bohoslužbě se můžeme zaposlouchat do vánočního oslovení Jaromíra Bílého ze sboru apoštolské církve v Novém Jičíně. Poslouchejte v neděli 24. prosince po 14:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Nyní poznáváme jen částěčně

Možná jste se někdy setkali s lidmi, kteří tvrdí, že mají pravdu. Pak tu jsou druzí, kteří se staví k názoru, že žádná absolutní pravda není. Jak si vybrat a na kterou stranu se postavit? V hledání vám pomůže kázání Dana Drápala z KS Praha, který nazval své kázání Nyní poznáváme částečně. Připojte se k poslechu v pořadu Bohoslužba v neděli 31. prosince po 14:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.