Playlist

Živé vysílání

15:45 Písničky
16:00 Poklady z archivu
Štěstí
17:00 Kudy kam
Zmlkni, ať jsi slyšet (R)
18:05 Myšlenka na den
Proste a bude vám dáno (R)
18:30 Dušebol
Lenost (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Proste a bude vám dáno - Mgr. Viera Hroncová


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán Matuška, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Naučit se modlit

Kdyby fungovaly návody na to, jak se dobře modlit, modlili by se dobře všichni, kdo touží po tom, aby modlitba byla opravdu setkáním s Bohem, které naplňuje. Kazatel CB Pavel Trefný, mimo jiné jeden z koordinátorů každodenních ranních modliteb za Prahu, ovšem jeden návod má. Jaký, i to prozradí v programu Na sobotní frekvenci Proglasu 18. ledna po osmé ráno.

Vytisknout E-mail

Všechny cesty vedou do nebe

Myšlenka, že do nebe vede pouze jediná cesta se dnes těžko přijímá. V době neomezených možností a relativizace je o to důležitější si uvědomit a správně komunikovat základní pravdu křesťanství, že k Bohu můžeme jedině skrze oběť Ježíše. Poslouchejte pořad Na sobotní frekvenci Proglasu, kam si Štěpán Matuška pozval pastora Apoštolské církve Pavla Harabuse v sobotu 25. ledna v 8:00 ráno.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.