Playlist

Živé vysílání

20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Židům 8,1-6
20:45 Písničky
21:00 Pohovka
Iveta Janecká Kuželová
22:00 Akademie
Úskalí života online (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Mlha


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Věřit Bohu znamená...?

Co je to vlastně víra? Každý přece něčemu věří, ať už někomu či něčemu neviditelnému anebo věcem hmatatelným. Je víra náklonnost, povinnost, výraz zoufalství nebo vztah? A co to pak znamená pro reálný život? Nepatrné slovíčko víra bude předmětem rozhovoru Kateřiny Hodecové s kazatelem a předsedou Rady Církve bratrské Davidem Novákem v programu Na sobotní frekvenci Proglasu. Přidejte se k poslechu i diskusi po 8. hodině ranní 12. října.

Vytisknout E-mail

Aby naše radost byla úplná

Naší společnosti se nikdy nedařilo tak dobře jako v posledních letech - a přesto se zdá, že míra spokojenosti, klidu, radosti neroste. Bible řadí radost mezi ovoce Ducha svatého - a tak by měla být poznávacím znamením křesťanů. Co je podstatou oné biblické radosti a jak o ní nejen zpovzdálí přemýšlet, ale také ji naplno žít, o tom uvažují moderátorka Lucie Endlicherová a její host, evangelický farář Jaroslav Pechar. Pusťte si pořad Na sobotní frekvenci Proglasu  19. října v 8:00 ráno. Reprízu pořadu uslyšíte ve čtvrtek 24. října po 22.00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.