• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

00:00 Hudba R7 
(vysílá slovenská redakce)
01:05 Psychologická poradňa (repríza z utorka)
(vysílá slovenská redakce)
05:45 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
06:15 Modlitby za prenasledovaných kresťanov
(vysílá slovenská redakce)
07:15 Zamyslenie
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Modlitba


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Co tě nezabije, to tě posílí

Říká se, že co tě nezabije, to tě posílí. Ovšem když se v manželství dostane ke kormidlu nějaký ten zabiják, je jasné, že se loď může začít potápět, místo aby plula dál. Jak udržují kurs své plavby a co jim pomáhá, o to budou mluvit Kramolišovi - architekt Milan a jeho žena Míša, domácí paní udržující chod rodiny takovým způsobem, že z jejího náhledu na tuto disciplínu čerpají i ostatní. Okénko do života jedné rodiny přinese pořad Na sobotní frekvenci Proglasu 16. února po osmé ranní. (Reprízu zachytíte ve středu 20. 2. ve 22:00.)

Vytisknout E-mail

Důvod k lásce

Je láska k Bohu pocit nebo spíše ovoce skutků? Lze se mu líbit nebo na sobě musíme hodně zapracovat, aby s námi mohl počítat? Jaká je Boží láska k lidem a jak může vypadat ta lidská láska k Bohu, o tom bude řeč v dalším pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu, jehož hostem je tentokrát pastor letničního sboru v chorvatské Rovinji, Jiří Dohnal. Poslouchejte v sobotu 23. února po 8 hod. ranní na Radiu Proglas a Rádiu 7. Pořadem bude provázet Kateřina Hodecová. Reprízu pořadu uslyšíte znovu 27. února večer.

Vytisknout E-mail

Divoká cesta muže

Jak si v životě udržet charisma, divokost a nespoutanost a přitom umět přijmout zodpovědnost a mít disciplínu a řád? Jak být dravý a ambiciózní a přitom naslouchat jemnému Božímu hlasu a respektovat Boží vůli? Na tématu Divoká cesta muže si bude v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu povídat Petr Húšť s ředitelem vsetínské Diakonie Danem Žárským. Poslouchejte v sobotu 2. března v 8:00 ráno.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.