Playlist

Živé vysílání

21:45 Písničky
22:00 Modlitby podle Bible
Žalm 50
22:30 Čtení na pokračování
V harmonii s Bohem (18/27) (R)
23:00 Čtení na pokračování
V harmonii s Bohem (19/27) (R)
23:30 Čtení na pokračování
V harmonii s Bohem (20/27) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Víra a skutky


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Naše srdeční záležitost

S britským hudebníkem Martinem Smithem, ale také s Kateřinou Lachmanovou a s Vítkem Vurstem si bude povídat Petr Húšť v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu. Co je pro nás srdeční záležitostí a pro koho jsme my srdeční záležitostí? Komu své srdce svěřit a proč a jak si ho chránit? I o tom bude živé vysílání ze Vsetína z festivalu UNITED. Poslouchejte 24. srpna v 8 hodin ráno.

Vytisknout E-mail

... a navštívili jste mě

V den, kdy se (alespoň podle data) uzavírají dny prázdnin, dny volna, by se hodilo mluvit o něčem lehkém a jednoduchém. Pořad Na sobotní frekvenci Proglasu ovšem 31. srpna po osmé ráno představí Markétu, mladou ženu, která předchozí léta strávila v Aténách mezi persky mluvícími uprchlíky. Do zákoutí jejich životů i potřeb můžete nahlédnout i vy - na slyšenou se těší také moderátorka Lucie Endlicherová.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.