Playlist

Živé vysílání

12:05 Pohovka
Ellie Holcomb (R)
13:00 Korálky
14:00 Večer pod lampou
Nepromarni svůj život (6/10) (R)
15:00 Písničky z archivu
Skupina Orion
15:30 Studna slova
Efezským (19/94): Spojka "ale", předložka "v"

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Přímluvné modlitby


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán Matuška, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Bachař s taktovkou

Profesionální hudebník Pavel Staněk došel ve svém životě do bodu, kdy svůj nástroj odložil na skříň a myslel si, že hudba už je pro něj minulostí. Dnes pracuje jako dozorce ve věznici a vedle toho mává taktovkou; a po nocích u počítače shání noty a promýšlí repertoár. V pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu vás zveme k poslechu napínavého životního příběhu i krásné hudby - poslouchejte v sobotu 8. srpna od 8 hodiny ranní.

Vytisknout E-mail

Měl jsem hlad a dali jste mi najíst

Na počátku koronavirové krize se objevil mimo jiné strach z možné nárůstu počtu bezdomovců. Obavy se nenaplnily, ale možná ještě více se otevřela jedna ze základních otázek spojená s bezdomovectvím - Jak a kdy být těmto lidem nablízku? Odpověď hledá pořad Na sobotní frekvenci Proglasu 15. srpna. Hostem Lucie Endlicherové bude Marek Mefo Húšť, jeden z těch, kdo stojí za projektem vsetínské Hooligans Church, místa, kde se scházejí právě lidé bez domova.

Vytisknout E-mail

Jako dospělé děti

Populace nám stárne, ale přitom se často my věkem dospělí chováme jako děti. A naopak malí a mladí napodobují ty dospělé - a obě je vlastně špatně. O dětství a dospělosti mluví taky hodně Bible - a právě o tomto rozměru si v dalším pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu budou povídat Míla Marková a Kateřina Hodecová. Poslouchejte v sobotu 22. srpna od 8 ranní.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.