Živé vysílání

16:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
16:05 Duchovný relax II.
(vysílá slovenská redakce)
18:00 Večerníček
(vysílá slovenská redakce)
18:30 Kresťanská poradňa
(vysílá slovenská redakce)
20:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Adventní kalendář (14/24): Kafe se pije teplý


Písničky z archivu

images/porady/pza.jpg

Půlhodinový pořad plný „staré dobré“ klasiky křesťanské hudby, který vznikl na základě přání posluchačů. Písně pro vás vybírají Lenka MalinováKateřina Hodecová a Daniel Zeman

Vysílací časy: neděle 15:30 / repríza: středa 15:00 / noční repríza: čtvrtek 4:00
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

Advent potřetí

Přípravy na Vánoce pomalu vrcholí, všude spousta shonu, zdobení, vaření. Pojďme se ale také zastavit, rozjímat a přemýšlet, co následující dny opravdu symbolizují. S Písničkami z archivu se potřetí zastavíme v adventním čase u písní, které nám připomínají podstatu Vánoc a očekávání na ně. Připojte se 13. 12. od 15:00 a 17. 12. od 15:30.

Vytisknout E-mail

Advent počtvrté

Belémské události si dnes už JEN připomínáme. Ten druhý příchod vyhlížíme. Žijeme tedy v jakémsi mezidobí; celý náš život se tak stává adventem, očekáváním Příchodu. Písně, které nám toto období přiblíží, hledala v našem hudebním archivu Kateřina Hodecová. Připojte se k Písničkám z archivu 20. prosince od 15:00.

Vytisknout E-mail

Vánoce bez pozlátka

Znáte to úsloví, že co za něco stojí, taky něco stojí? Projeví se to i v dnešních Písničkách z archivu. Vybrali jsme skladby, které svědčí o tom, že Vánoce bez pozlátka jsou možná krásnější a daleko hlubší, než si umíme představit. Poslouchejte 27. prosince od 15:00 a v repríze 31. prosince od 15:30.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.