Týdenní program Rádia 7

Programové schema

textová verze
  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Židům 4,1-8 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Kudy kam
    Zklamání ve službě (6): Zklamání - prevence a překonání (R)
    Host: Jan Zajíc
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Můj růžový život s Bohem a rakovinou (6/15) (R)
    Autorka: Corinna Kohröde-Warnkenová, čte: Alena Pavlatová
    02:45Písničky

    03:00Večer pod lampou
    Zákon a milost (1/4) (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Jiří Hurta, čte: Tomáš Kratochvíl
    04:00Písničky

    04:15Průsečíky
    Umělá a přirozená inteligence (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    04:45Písničky

    05:00Do světa
    Rádce Simeon: Povolání k životu (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    05:15Písničky

    05:30Základy
    Základy (8/16): Odpuštění (R)
    Autor a čte: Alois Boháček
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Co můžeme nabídnout nevěřícím lidem?
    Autor a čte: David Novák
    07:00Magazín z misie
    Zakládání sborů, Forum zakladatelů sborů (R)
    Host: Jiří Pospíšil, Jiří Unger
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Duchovní život
    Autor: Hana Švédová, čte: Kateřina Hodecová
    08:05Písničky

    08:30Nejen chlebem
    Ježíšův dotek
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a hovoří: Saša Štěpánovský
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Okno do historie
    Paschalis II.
    Autor a čte: František Holeček
    09:45Písničky

    10:00Rozmarýna
    Státní škola a ředitel křesťan
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Petr Málek
    11:00Písničky

    11:15Štafeta
    Výchova kluků (2/3)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Pavel Mečkovský
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Duchovní život (R)
    Autor: Hana Švédová, čte: Kateřina Hodecová
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování
    Můj růžový život s Bohem a rakovinou (7/15)
    Autorka: Corinna Kohröde-Warnkenová, čte: Alena Pavlatová
    13:00Řeka života
    A Bůh se zeptal: Chceš znát můj pohled na věc? (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Pavel Čep
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Co můžeme nabídnout nevěřícím lidem? (R)
    Autor a čte: David Novák
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible 21

    15:50Písničky

    16:00Life+
    Práce, zaměstnání (R)
    Moderuje: Ailsa Randall
    16:15Písničky

    16:30Magazín O Jezus tut džanel
    Svědectví Kolomana Baláže, kázání o poslušnosti
    Moderuje: Pavel Dirda, hosté: Koloman Baláž, Igor Mamojka
    17:00Kormidlo
    Džungle: Had (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Autorka: Petra Eliášová
    18:00Myšlenka na den
    Duchovní život (R)
    Autor: Hana Švédová, čte: Kateřina Hodecová
    18:05Písničky

    18:30Dary z rukou Mistra
    Duch svatý - tichý společník (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Petr Plaňanský
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Povídá se, povídá (7/32): Čarovná moc hudby
    Autor: Radek Daniel, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (167): Kosmos (1/10) - Barvitý pohled na vesmír (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Židům 4,8-11
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Interval
    Bittová/Dusilová/Načeva: CD Spolu
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Rapované evangelium (R)
    Moderuje: Petr Húšť
    Host: Envej
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Můj růžový život s Bohem a rakovinou (7/15) (R)
    Autorka: Corinna Kohröde-Warnkenová, čte: Alena Pavlatová
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Židům 4,8-11 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Concertino
    Úvod do vážné hudby (R)
    Moderuje: Ondřej Kyas
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Můj růžový život s Bohem a rakovinou (7/15) (R)
    Autorka: Corinna Kohröde-Warnkenová, čte: Alena Pavlatová
    02:45Písničky

    03:00Řeka života
    A Bůh se zeptal: Chceš znát můj pohled na věc? (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Pavel Čep
    04:00Písničky

    04:15Doteky
    Vzorec naší víry (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:45Písničky

    05:00Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (167): Kosmos (1/10) - Barvitý pohled na vesmír (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    05:15Písničky

    05:30Life+
    Práce, zaměstnání (R)
    Moderuje: Ailsa Randall
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Petr a Jan
    Autor a čte: Dan Drápal
    07:00Magazín O Jezus tut džanel
    Svědectví Kolomana Baláže, kázání o poslušnosti (R)
    Moderuje: Pavel Dirda, hosté: Koloman Baláž, Igor Mamojka
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Proviněná, ale jen trošku
    Autor a čte: Petra Vychodilová
    08:05Písničky

    08:30Uši k duši
    Komunikace (4/4): Způsob Boží řeči
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30KOMPAS
    Šalomoun (42): Ženy a jiné modly
    Autor a čte: Marian Možucha
    09:45Písničky

    10:00Za obzor
    Tanzanie
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Jiřina Čančíková
    11:00Písničky

    11:15Život víry

    Moderuje: Jan Duchoslav
    Host: Vendelín Hamršmíd
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Proviněná, ale jen trošku (R)
    Autor a čte: Petra Vychodilová
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování
    Můj růžový život s Bohem a rakovinou (8/15)
    Autorka: Corinna Kohröde-Warnkenová, čte: Alena Pavlatová
    13:00Rozmarýna
    Státní škola a ředitel křesťan (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Petr Málek
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Petr a Jan (R)
    Autor a čte: Dan Drápal
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible 21

    15:50Písničky

    16:00Okno do historie
    Paschalis II. (R)
    Autor a čte: František Holeček
    16:15Písničky

    16:30Listárna

    17:00Interval
    Bittová/Dusilová/Načeva: CD Spolu (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    18:00Myšlenka na den
    Proviněná, ale jen trošku (R)
    Autor a čte: Petra Vychodilová
    18:05Písničky

    18:30Štafeta
    Výchova kluků (2/3) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Pavel Mečkovský
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Povídá se, povídá (8/32): Alík na lavici obžalovaných
    Autor: Radek Daniel, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Nejen chlebem
    Ježíšův dotek (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a hovoří: Saša Štěpánovský
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Židům 4,12
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Večer pod lampou
    Zákon a milost (2/4)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Jiří Hurta, čte: Tomáš Kratochvíl
    22:00Momentky
    Momentky s Lídou (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Můj růžový život s Bohem a rakovinou (8/15) (R)
    Autorka: Corinna Kohröde-Warnkenová, čte: Alena Pavlatová
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Krok za krokem
    Marek (27): Spor o vzkříšení (R)
    Moderuje: Jiří Novák
    01:00Interval
    Bittová/Dusilová/Načeva: CD Spolu (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    02:00Písničky

    02:15Dary z rukou Mistra
    Duch svatý - tichý společník (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Petr Plaňanský
    02:45Písničky

    03:00Za obzor
    Tanzanie (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Jiřina Čančíková
    04:00Písničky

    04:15Nofilter
    Domov (R)
    Moderuje: Tomáš Mikuš
    Host: Zoltán Édes
    04:45Písničky

    05:15Život víry
    (R)
    Moderuje: Jan Duchoslav
    Host: Vendelín Hamršmíd
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Očitý svědek Kristova utrpení
    Autor a čte: Josef Průša
    07:00Modlitby podle Bible
    Příležitost k posvěcení (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    07:30Písničky

    07:50Myšlenka na den
    Identita křestana
    Autor a čte: Vlastimil Kolegar
    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Potřebuješ odvahu a prak
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Petr Plaňanský
    09:00Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    09:15Magazín

    10:15Doteky
    Vzorec naší víry (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    10:45Písničky

    11:00Fortepiano
    Stopka (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Jan Beran
    12:00Myšlenka na den
    Identita křestana (R)
    Autor a čte: Vlastimil Kolegar
    12:05Pohovka
    Josh Gauton (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    13:00Korálky

    14:00Večer pod lampou
    Zákon a milost (2/4) (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Jiří Hurta, čte: Tomáš Kratochvíl
    15:00Písničky z archivu
    Daniel Raus: Místo pod sluncem
    Připravila: Kateřina Hodecová
    15:30Studna slova
    2. Královská (19/46): Královna Atalja
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    15:45Písničky

    16:00Poklady z archivu
    Vzdělání, poznání, učednictví a moudrost
    17:00Kudy kam
    Zklamání ve službě (6): Zklamání - prevence a překonání (R)
    Host: Jan Zajíc
    18:00Myšlenka na den
    Identita křestana (R)
    Autor a čte: Vlastimil Kolegar
    18:05Písničky

    18:30Dušebol
    Martinův příběh (2/2) (R)
    Moderuje: Martin Okáč
    19:00Akademie
    Sebeovládání (2/2)
    Host: Martin Moldan
    20:00Písničky

    20:15Ke kořenům
    Zjevení (11/24): 10. kapitola
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Mrázek
    21:00Jazzový klub
    Martin Brunner: Morning Walks
    Moderuje: Broňa Procházková
    22:00Bohoslužba
    Beznaděj a naděje (R)
    Káže: Petr Plaňanský
    22:45Písničky

    23:15Zákoutí
    Farář nebo učitel (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Jan Sklenář
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Ke kořenům
    Zjevení (11/24): 10. kapitola (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Mrázek
    01:00Akademie
    Sebeovládání (2/2) (R)
    Host: Martin Moldan
    02:00Písničky

    02:15Dušebol
    Martinův příběh (2/2) (R)
    Moderuje: Martin Okáč
    02:45Písničky

    03:00Poklady z archivu
    Vzdělání, poznání, učednictví a moudrost (R)
    04:00Písničky z archivu
    Daniel Raus: Místo pod sluncem (R)
    Připravila: Kateřina Hodecová
    04:30Biblická úvaha
    Očitý svědek Kristova utrpení (R)
    Autor a čte: Josef Průša
    04:45Písničky

    05:15Bohoslužba archiv
    Marnotratný syn (R)
    Káže: Bohuslav Wojnar
    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Studna slova
    2. Královská (19/46): Královna Atalja (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    07:00Čtení z Bible

    08:00Sváteční slovo
    Důležitost modlitby
    Autor a čte: Karel Fridrich
    08:10Písničky

    09:00Bohoslužba
    Boží a pozemská rodina
    Káže: Michal Popovský
    09:45Písničky

    10:15Život víry
    (R)
    Moderuje: Jan Duchoslav
    Host: Vendelín Hamršmíd
    10:45Písničky

    11:00Rozmarýna
    Státní škola a ředitel křesťan (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Petr Málek
    12:00Sváteční slovo
    Důležitost modlitby (R)
    Autor a čte: Karel Fridrich
    12:05Interval
    Bittová/Dusilová/Načeva: CD Spolu (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    13:00Kormidlo
    Džungle: Slon
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Autorka: Petra Eliášová
    14:00Poklady z archivu
    Vzdělání, poznání, učednictví a moudrost (R)
    15:00Concertino
    Franz Schubert
    Moderuje: Ondřej Kyas
    16:00Písničky

    16:30Písničky z archivu
    Daniel Raus: Místo pod sluncem (R)
    Připravila: Kateřina Hodecová
    17:00Bohoslužba archiv
    Žalm 2
    Káže: ThDr. Jindřich Slabý
    18:00Sváteční slovo
    Důležitost modlitby (R)
    Autor a čte: Karel Fridrich
    18:10Písničky

    18:30Zákoutí
    To bude dobrý. Nebo ne
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Barbora Antonová
    19:00Za obzor
    Tanzanie (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Jiřina Čančíková
    20:00Písničky

    20:15Doteky
    Vliv rodiny
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    20:45Písničky

    21:00Modlitby podle Bible
    Příležitost ke zvěstování
    Moderuje: Pavel Kohl
    21:30Písničky

    22:00Řeka života
    A Bůh se zeptal: Chceš znát můj pohled na věc? (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Pavel Čep
    23:00Krok za krokem
    Marek (28): Boží počty
    Moderuje: Jiří Novák
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Židům 4,12 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Pohovka
    Josh Gauton (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Můj růžový život s Bohem a rakovinou (8/15) (R)
    Autorka: Corinna Kohröde-Warnkenová, čte: Alena Pavlatová
    02:45Písničky

    03:00Rozmarýna
    Státní škola a ředitel křesťan (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Petr Málek
    04:00Písničky

    04:15Štafeta
    Výchova kluků (2/3) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Pavel Mečkovský
    04:45Písničky

    05:00Nejen chlebem
    Ježíšův dotek (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a hovoří: Saša Štěpánovský
    05:15Písničky

    05:30Okno do historie
    Paschalis II. (R)
    Autor a čte: František Holeček
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Povzbuzení k evangelizaci (1/5)
    Autor a čte: Stanislav Stebel
    07:00Listárna

    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    S ním nebo bez něho?
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    08:05Písničky

    08:30Stopy

    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Marcela Poláková
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Překročit hranice
    Nepřátelé srdce (3/13)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    09:45Písničky

    10:00Fortepiano
    Volání a povolání
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Katka Pohanková
    11:00Písničky

    11:15Nofilter
    Nejsi sám
    Moderuje: Zoltán Édes
    Host: Tomáš Mikuš
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    S ním nebo bez něho? (R)
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování
    Můj růžový život s Bohem a rakovinou (9/15)
    Autorka: Corinna Kohröde-Warnkenová, čte: Alena Pavlatová
    13:00Kudy kam
    Zklamání ve službě (6): Zklamání - prevence a překonání (R)
    Host: Jan Zajíc
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Povzbuzení k evangelizaci (1/5) (R)
    Autor a čte: Stanislav Stebel
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible 21

    15:50Písničky

    16:00KOMPAS
    Šalomoun (42): Ženy a jiné modly (R)
    Autor a čte: Marian Možucha
    16:15Písničky

    16:30Magazín z kultury

    17:00Jazzový klub
    Martin Brunner: Morning Walks (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    18:00Myšlenka na den
    S ním nebo bez něho? (R)
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    18:05Písničky

    18:30Život víry
    (R)
    Moderuje: Jan Duchoslav
    Host: Vendelín Hamršmíd
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Povídá se, povídá (9/32): Jablíčka dědy Karpíška
    Autor: Radek Daniel, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Uši k duši
    Komunikace (4/4): Způsob Boží řeči (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Židům 4,13-14
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Momentky
    Momentky s Bobo
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    22:00Ke kořenům
    Zjevení (11/24): 10. kapitola (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Mrázek
    22:45Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Můj růžový život s Bohem a rakovinou (9/15) (R)
    Autorka: Corinna Kohröde-Warnkenová, čte: Alena Pavlatová
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Židům 4,13-14 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Momentky
    Momentky s Bobo (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Můj růžový život s Bohem a rakovinou (9/15) (R)
    Autorka: Corinna Kohröde-Warnkenová, čte: Alena Pavlatová
    02:45Písničky

    03:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Potřebuješ odvahu a prak (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Petr Plaňanský
    04:00Písničky

    04:15Modlitby podle Bible
    Příležitost ke zvěstování (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    04:45Písničky

    05:00Uši k duši
    Komunikace (4/4): Způsob Boží řeči (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:15Písničky

    05:30KOMPAS
    Šalomoun (42): Ženy a jiné modly (R)
    Autor a čte: Marian Možucha
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Povzbuzení k evangelizaci (2/5)
    Autor a čte: Stanislav Stebel
    07:00Magazín z kultury
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Misionářka
    Autor a čte: Lída Hojková
    08:05Písničky

    08:30Do světa
    Rádce Simeon: Královské kněžstvo
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Základy
    Základy (9/16): Život s Bohem
    Autor a čte: Alois Boháček
    09:40Písničky

    10:00Dušebol
    Katčin příběh
    Moderuje: Kateřina Okáčová
    10:30Písničky

    10:45Kdo je to

    11:00Písničky

    11:15Průsečíky
    Kde se vzala umělé inteligence
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Misionářka (R)
    Autor a čte: Lída Hojková
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování
    Můj růžový život s Bohem a rakovinou (10/15)
    Autorka: Corinna Kohröde-Warnkenová, čte: Alena Pavlatová
    13:00Fortepiano
    Volání a povolání (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Katka Pohanková
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Povzbuzení k evangelizaci (2/5) (R)
    Autor a čte: Stanislav Stebel
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible 21

    15:50Písničky

    16:00Překročit hranice
    Nepřátelé srdce (3/13) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    16:15Písničky

    16:30Magazín z regionů

    17:00Korálky
    (R)
    18:00Myšlenka na den
    Misionářka (R)
    Autor a čte: Lída Hojková
    18:05Písničky

    18:30Nofilter
    Nejsi sám (R)
    Moderuje: Zoltán Édes
    Host: Tomáš Mikuš
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Povídá se, povídá (10/32): Pramínek vlasů
    Autor: Radek Daniel, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Marcela Poláková
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Židům 4,15
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Pohovka
    Rivers and Robots
    Moderuje: Štěpán Matuška
    22:00Akademie
    Sebeovládání (2/2) (R)
    Host: Martin Moldan
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Můj růžový život s Bohem a rakovinou (10/15) (R)
    Autorka: Corinna Kohröde-Warnkenová, čte: Alena Pavlatová
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Židům 4,15 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Jazzový klub
    Martin Brunner: Morning Walks (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Můj růžový život s Bohem a rakovinou (10/15) (R)
    Autorka: Corinna Kohröde-Warnkenová, čte: Alena Pavlatová
    02:45Písničky

    03:00Fortepiano
    Volání a povolání (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Katka Pohanková
    04:00Písničky

    04:15Zákoutí
    To bude dobrý. Nebo ne (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Barbora Antonová
    04:45Písničky

    05:00Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Marcela Poláková
    05:15Písničky

    05:30Překročit hranice
    Nepřátelé srdce (3/13) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Povzbuzení k evangelizaci (3/5)
    Autor a čte: Stanislav Stebel
    07:00Magazín z regionů
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Není vůně jako vůně
    Autor a čte: Lenka Malinová
    08:05Písničky

    08:30Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (168): Kosmos (2/10) - Dál už nic
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Life+
    Škola
    Moderuje: Ailsa Randall
    09:45Písničky

    10:00Řeka života
    Středověcí myslitelé (7): Bonaventura
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Jiří Sladký
    11:00Písničky

    11:15Dary z rukou Mistra
    Dary nebo projevy
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Martin Moldan
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Není vůně jako vůně (R)
    Autor a čte: Lenka Malinová
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování

    13:00Akademie
    Sebeovládání (2/2) (R)
    Host: Martin Moldan
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Povzbuzení k evangelizaci (3/5) (R)
    Autor a čte: Stanislav Stebel
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible 21

    15:50Písničky

    16:00Základy
    Základy (9/16): Život s Bohem (R)
    Autor a čte: Alois Boháček
    16:10Písničky

    16:30Magazín z misie

    17:00Pohovka
    Rivers and Robots (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    18:00Myšlenka na den
    Není vůně jako vůně (R)
    Autor a čte: Lenka Malinová
    18:05Písničky

    18:30Průsečíky
    Kde se vzala umělé inteligence (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Povídá se, povídá (11/32): Parní lokomotiva
    Autor: Radek Daniel, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Do světa
    Rádce Simeon: Královské kněžstvo (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Židům 4,16
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Kudy kam
    Zklamání ve službě (7): Vítězný život
    Host: Jan Zajíc
    22:00Concertino
    Franz Schubert (R)
    Moderuje: Ondřej Kyas
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    (R)
    23:45Písničky

Vytisknout

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.