Playlist

Živé vysílání

15:45 Písničky
16:00 Poklady z archivu
Štěstí
17:00 Kudy kam
Zmlkni, ať jsi slyšet (R)
18:05 Myšlenka na den
Proste a bude vám dáno (R)
18:30 Dušebol
Lenost (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Proste a bude vám dáno - Mgr. Viera Hroncová


Týdenní program Rádia 7

Programové schema

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Krok za krokem
    Genesis (7): Záchrana spravedlivého (R)
    Moderuje: Jiří Novák
    01:00Interval
    Epydemye: CD Milé děti (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    02:00Písničky

    02:15Dary z rukou Mistra
    Slovo moudrosti (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Tomáš Božovský
    02:45Písničky

    03:00Za obzor
    Dánsko (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Jakub Smyček
    04:00Písničky

    04:15Nofilter
    Naděje v následování (R)
    Moderuje: Zoltán Édes
    04:45Písničky

    05:15Život víry
    (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Josef Grochal
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    O modlitbě
    Autor a čte: Josef Průša
    07:00Modlitby podle Bible
    Poslední týden (11) (R)
    Moderuje: Helena Brdečková
    07:30Písničky

    07:50Myšlenka na den
    Proste a bude vám dáno
    Autor: Viera Hroncová, čte: Jitka Vyležíková
    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Naučit se modlit
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Pavel Trefný
    09:00Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    09:45Písničky

    10:15Doteky
    Bůh je největší láska (1/2) (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    10:45Písničky

    11:00Fortepiano
    Získávejte (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Jiří Pospíšil
    12:00Myšlenka na den
    Proste a bude vám dáno (R)
    Autor: Viera Hroncová, čte: Jitka Vyležíková
    12:05Pohovka
    Sanctus Real (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    13:00Korálky

    14:00Večer pod lampou
    Můj příběh (3) (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Jan Boštík, čte: Petr Hodec
    15:00Písničky z archivu
    Kříž
    Připravil: Daniel Zeman
    15:30Studna slova
    2. Královská (36/46): Temná hvězda království
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    15:45Písničky

    16:00Poklady z archivu
    Štěstí
    Moderuje: Helena Brdečková
    17:00Kudy kam
    Zmlkni, ať jsi slyšet (R)
    Moderuje: Roman Toušek
    18:05Myšlenka na den
    Proste a bude vám dáno (R)
    Autor: Viera Hroncová, čte: Jitka Vyležíková
    18:30Dušebol
    Lenost (R)
    Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
    19:00Akademie
    Islám - výzva pro křesťany
    Host: Pavel Hošek
    20:00Písničky

    20:15Ke kořenům
    Odpuštění v Novém zákoně
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Petr Pokorný
    21:00Jazzový klub
    Lars Danielsson: CD Liberetto II.
    Moderuje: Broňa Procházková
    22:00Bohoslužba
    Duchovní zrak (R)
    Káže: Petr Jašek
    22:45Písničky

    23:15Zákoutí
    Je cesta cíl? (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Martin Wihoda
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Ke kořenům
    Odpuštění v Novém zákoně (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Petr Pokorný
    01:00Akademie
    Islám - výzva pro křesťany (R)
    Host: Pavel Hošek
    02:00Písničky

    02:15Dušebol
    Lenost (R)
    Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
    02:45Písničky

    03:00Poklady z archivu
    Štěstí (R)
    Moderuje: Helena Brdečková
    04:00Písničky z archivu
    Kříž (R)
    Připravil: Daniel Zeman
    04:30Biblická úvaha
    O modlitbě (R)
    Autor a čte: Josef Průša
    04:45Písničky

    05:15Bohoslužba archiv
    Hledání pravé církve (R)
    Káže: Jaroslav Pleva
    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Studna slova
    2. Královská (36/46): Temná hvězda království (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    07:00Čtení z Bible

    08:00Sváteční slovo
    Rybník Bethesda
    Autor a čte: Vladimír Drbal
    08:10Písničky

    09:00Bohoslužba
    Pramen života
    Káže: Saša Štěpánovský
    09:45Písničky

    10:15Život víry
    (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Josef Grochal
    10:45Písničky

    11:00Rozmarýna
    Být dospělým synem (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Štěpán Beran
    12:00Sváteční slovo
    Rybník Bethesda (R)
    Autor a čte: Vladimír Drbal
    12:05Interval
    Epydemye: CD Milé děti (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    13:00Kormidlo
    Ponožkovník (8/9)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Připravili: Alena Zemčíková, Kateřina Hodecová, čtou: Markét
    14:00Poklady z archivu
    Štěstí (R)
    Moderuje: Helena Brdečková
    15:00Concertino
    Felix Mendelssohn-Bartholdy: Houslový koncert e moll
    Moderuje: Ondřej Kyas
    16:00Písničky

    16:30Písničky z archivu
    Kříž (R)
    Připravil: Daniel Zeman
    17:00Bohoslužba archiv
    Vidět Neviditelného
    Káže: Jaromír Bílý
    18:05Sváteční slovo
    Rybník Bethesda (R)
    Autor a čte: Vladimír Drbal
    18:10Písničky

    18:30Zákoutí
    Za horizontem
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Filip Trčka
    19:00Za obzor
    Dánsko (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Jakub Smyček
    20:00Písničky

    20:15Doteky
    Bůh je největší láska (2/2)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    20:45Písničky

    21:00Modlitby podle Bible
    Poslední týden (12)
    Moderuje: Helena Brdečková
    21:30Písničky

    22:00Řeka života
    Wilhelm Busch (R)
    Autor: Ester Kvasňovská, čte: Kateřina Hodecová, Lenka Malin
    23:00Krok za krokem
    Genesis (8): Potopa
    Moderuje: Jiří Novák
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    1. list Petrův 4,3-7 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Pohovka
    Sanctus Real (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Labyrint upgrade (12/13) (R)
    Autor: Jan Hábl, čte: Michal Bumbálek
    02:45Písničky

    03:00Rozmarýna
    Být dospělým synem (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Štěpán Beran
    04:00Písničky

    04:15Štafeta
    Sebevědomí (3/3) (R)
    Moderuje: Dana Kenningová
    Host: Pavel Mečkovský
    04:45Písničky

    05:00Nejen chlebem
    Mojžíšova hůl (R)
    Moderuje: Jan Vopalecký
    05:15Písničky

    05:30Okno do historie
    Porozumění druhé straně (R)
    Autor a čte: František Holeček
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Blahoslavení tiší
    Autor a čte: David Novák
    07:00Listárna

    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Akustický smog
    Autor: Petr Hajčiar, čte: Marcela Dürrová
    08:05Písničky

    08:30Stopy

    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Pavel
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Překročit hranice
    Nejlepší otázka našeho života (3/7)
    Autor a čte: Lukáš Targosz
    09:45Písničky

    10:00Fortepiano
    Důvěřujte
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Petr a Olga Matouškovi
    11:00Písničky

    11:15Nofilter
    Naděje v příští generaci
    Moderuje: Tomáš Mikuš
    Host: Lucie Mikušová
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Akustický smog (R)
    Autor: Petr Hajčiar, čte: Marcela Dürrová
    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Labyrint upgrade (13/13)
    Autor: Jan Hábl, čte: Michal Bumbálek
    13:00Kudy kam
    Zmlkni, ať jsi slyšet (R)
    Moderuje: Roman Toušek
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Blahoslavení tiší (R)
    Autor a čte: David Novák
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00KOMPAS
    Šalomoun (59): Setkání před smrtí (R)
    Autor a čte: Marian Možucha
    16:15Písničky

    16:30Magazín z kultury

    17:00Jazzový klub
    Lars Danielsson: CD Liberetto II. (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    18:05Myšlenka na den
    Akustický smog (R)
    Autor: Petr Hajčiar, čte: Marcela Dürrová
    18:30Život víry
    (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Josef Grochal
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Ondrova sázka (10/33)
    Autorka: Liběna Skálová, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Uši k duši
    Naděje (3/4): Naděje v nebesích (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    1. list Petrův 4,8-14
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Momentky

    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: Ondra Vik
    22:00Ke kořenům
    Odpuštění v Novém zákoně (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Petr Pokorný
    22:45Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Labyrint upgrade (13/13) (R)
    Autor: Jan Hábl, čte: Michal Bumbálek
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    1. list Petrův 4,8-14 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: Ondra Vik
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Labyrint upgrade (13/13) (R)
    Autor: Jan Hábl, čte: Michal Bumbálek
    02:45Písničky

    03:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Naučit se modlit (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Pavel Trefný
    04:00Písničky

    04:15Modlitby podle Bible
    Poslední týden (12) (R)
    Moderuje: Helena Brdečková
    04:45Písničky

    05:00Uši k duši
    Naděje (3/4): Naděje v nebesích (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:15Písničky

    05:30KOMPAS
    Šalomoun (59): Setkání před smrtí (R)
    Autor a čte: Marian Možucha
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Církev - dům modlitby
    Autor a čte: Karel Fridrich
    07:00Magazín z kultury
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Pokorní obdrží zemi
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    08:05Písničky

    08:30Nahoru
    Muž slova
    Moderuje: Štěpán Matuška
    hovoří: Petr Dvořáček a Pavel Kohl
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Základy
    Základy (8/16): Odpuštění
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Autor a čte: Jiřina Gina Čunková
    09:40Písničky

    10:00Dušebol
    Duševní nemoc jako nemoc
    Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
    10:30Písničky

    10:45Kdo je to

    11:00Písničky

    11:15Průsečíky
    Obchodování na burze
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Pokorní obdrží zemi (R)
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Láska odpouští všechno (1/8)
    Autor: Pavel Petrut, čte: Miroslav Kubíček
    13:00Fortepiano
    Důvěřujte (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Petr a Olga Matouškovi
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Církev - dům modlitby (R)
    Autor a čte: Karel Fridrich
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Překročit hranice
    Nejlepší otázka našeho života (3/7) (R)
    Autor a čte: Lukáš Targosz
    16:15Písničky

    16:30Magazín z regionů
    Dobré zprávy ze Slezska: Místní skupina České evangelikální aliance, slovo povzbuzení, pozvánky
    Moderuje: Jiří Kaleta, hosté: Tadeáš Filipek, Jiří Chodua
    17:00Korálky
    (R)
    18:05Myšlenka na den
    Pokorní obdrží zemi (R)
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    18:30Nofilter
    Naděje v příští generaci (R)
    Moderuje: Tomáš Mikuš
    Host: Lucie Mikušová
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Ondrova sázka (11/33)
    Autorka: Liběna Skálová, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Pavel
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    1. list Petrův 4,15-5,1
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Pohovka
    Ben Drápal
    Moderuje: Štěpán Matuška
    22:00Akademie
    Islám - výzva pro křesťany (R)
    Host: Pavel Hošek
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Láska odpouští všechno (1/8) (R)
    Autor: Pavel Petrut, čte: Miroslav Kubíček
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    1. list Petrův 4,15-5,1 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Jazzový klub
    Lars Danielsson: CD Liberetto II. (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Láska odpouští všechno (1/8) (R)
    Autor: Pavel Petrut, čte: Miroslav Kubíček
    02:45Písničky

    03:00Fortepiano
    Důvěřujte (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Petr a Olga Matouškovi
    04:00Písničky

    04:15Zákoutí
    Za horizontem (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Filip Trčka
    04:45Písničky

    05:00Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Pavel
    05:15Písničky

    05:30Překročit hranice
    Nejlepší otázka našeho života (3/7) (R)
    Autor a čte: Lukáš Targosz
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Herodes (Mk 6,19)
    Autor a čte: David Novák
    07:00Magazín z regionů
    Dobré zprávy ze Slezska: Místní skupina České evangelikální aliance, slovo povzbuzení, pozvánky (R)
    Moderuje: Jiří Kaleta, hosté: Tadeáš Filipek, Jiří Chodua
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Výměna rolí
    Autor a čte: Věra Pellyová
    08:05Písničky

    08:30Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (183): Boží nejdokonalejší dokonalost
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Life+
    Home/Domov
    Moderuje: Ailsa Randall
    09:45Písničky

    10:00Řeka života
    Jan Alois Zahradníček
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Hanuš
    11:00Písničky

    11:15Dary z rukou Mistra
    Bez Ducha to nejde
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Ondra Kameník
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Výměna rolí (R)
    Autor a čte: Věra Pellyová
    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Láska odpouští všechno (2/8)
    Autor: Pavel Petrut, čte: Miroslav Kubíček
    13:00Akademie
    Islám - výzva pro křesťany (R)
    Host: Pavel Hošek
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Herodes (Mk 6,19) (R)
    Autor a čte: David Novák
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Základy
    Základy (8/16): Odpuštění (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Autor a čte: Jiřina Gina Čunková
    16:10Písničky

    16:30Magazín z misie

    17:00Pohovka
    Ben Drápal (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    18:05Myšlenka na den
    Výměna rolí (R)
    Autor a čte: Věra Pellyová
    18:30Průsečíky
    Obchodování na burze (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Ondrova sázka (12/33)
    Autorka: Liběna Skálová, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Nahoru
    Muž slova (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    hovoří: Petr Dvořáček a Pavel Kohl
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    1. list Petrův 5,1-6
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Kudy kam
    Vidí vskrytu, odplatí zjevně
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    22:00Concertino
    Felix Mendelssohn-Bartholdy: Houslový koncert e moll (R)
    Moderuje: Ondřej Kyas
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Láska odpouští všechno (2/8) (R)
    Autor: Pavel Petrut, čte: Miroslav Kubíček
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    1. list Petrův 5,1-6 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Kudy kam
    Vidí vskrytu, odplatí zjevně (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Láska odpouští všechno (2/8) (R)
    Autor: Pavel Petrut, čte: Miroslav Kubíček
    02:45Písničky

    03:00Večer pod lampou
    Můj příběh (3) (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Jan Boštík, čte: Petr Hodec
    04:00Písničky

    04:15Průsečíky
    Obchodování na burze (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    04:45Písničky

    05:00Nahoru
    Muž slova (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    hovoří: Petr Dvořáček a Pavel Kohl
    05:15Písničky

    05:30Základy
    Základy (8/16): Odpuštění (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Autor a čte: Jiřina Gina Čunková
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Bůh po nás touží
    Autor a čte: Jiřina Gina Čunková
    07:00Magazín z misie
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Zasvěcování do života
    Autor a čte: Petr Plaňanský
    08:05Písničky

    08:30Nejen chlebem
    Neukradené děti
    Moderuje: Jan Vopalecký
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Okno do historie
    Liturgický a modlitební život první české reformace
    Autor a čte: František Holeček
    09:45Písničky

    10:00Rozmarýna
    Co se to s ním stalo?
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Vlasta Pechancová
    11:00Písničky

    11:15Štafeta
    Emoce (1/2)
    Moderuje: Dana Kenningová
    Host: Pavel Mečkovský
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Zasvěcování do života (R)
    Autor a čte: Petr Plaňanský
    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Láska odpouští všechno (3/8)
    Autor: Pavel Petrut, čte: Miroslav Kubíček
    13:00Řeka života
    Jan Alois Zahradníček (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Hanuš
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Bůh po nás touží (R)
    Autor a čte: Jiřina Gina Čunková
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Life+
    Home/Domov (R)
    Moderuje: Ailsa Randall
    16:15Písničky

    17:00Kormidlo
    Ponožkovník (8/9) (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Připravili: Alena Zemčíková, Kateřina Hodecová, čtou: Markét
    18:05Myšlenka na den
    Zasvěcování do života (R)
    Autor a čte: Petr Plaňanský
    18:30Dary z rukou Mistra
    Bez Ducha to nejde (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Ondra Kameník
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Ondrova sázka (13/33)
    Autorka: Liběna Skálová, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (183): Boží nejdokonalejší dokonalost (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    1. list Petrův 5,7-14
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Interval
    Katarína Koščová: CD Hranica dažďa
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Naučit se modlit (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Pavel Trefný
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Láska odpouští všechno (3/8) (R)
    Autor: Pavel Petrut, čte: Miroslav Kubíček
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    1. list Petrův 5,7-14 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Concertino
    Felix Mendelssohn-Bartholdy: Houslový koncert e moll (R)
    Moderuje: Ondřej Kyas
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Láska odpouští všechno (3/8) (R)
    Autor: Pavel Petrut, čte: Miroslav Kubíček
    02:45Písničky

    03:00Řeka života
    Jan Alois Zahradníček (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Hanuš
    04:00Písničky

    04:15Doteky
    Bůh je největší láska (2/2) (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:45Písničky

    05:00Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (183): Boží nejdokonalejší dokonalost (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    05:15Písničky

    05:30Life+
    Home/Domov (R)
    Moderuje: Ailsa Randall
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Marnotratný syn
    Autor a čte: Josef Průša
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Dřevěný strop
    Autor: Marie Faldynová, čte: Kateřina Hodecová
    08:05Písničky

    08:30Uši k duši
    Naděje (4/4): Naděje v Bohu
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30KOMPAS
    Šalomoun (60): Smrt Šalomouna
    Autor a čte: Marian Možucha
    09:45Písničky

    10:00Za obzor
    Vietnam
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Vítek Vlček
    11:00Písničky

    11:15Život víry

    Moderuje: Dana Kenningová
    Host: Eva
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Dřevěný strop (R)
    Autor: Marie Faldynová, čte: Kateřina Hodecová
    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Láska odpouští všechno (4/8)
    Autor: Pavel Petrut, čte: Miroslav Kubíček
    13:00Rozmarýna
    Co se to s ním stalo? (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Vlasta Pechancová
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Marnotratný syn (R)
    Autor a čte: Josef Průša
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Okno do historie
    Liturgický a modlitební život první české reformace (R)
    Autor a čte: František Holeček
    16:15Písničky

    16:30Listárna

    17:00Interval
    Katarína Koščová: CD Hranica dažďa (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    18:05Myšlenka na den
    Dřevěný strop (R)
    Autor: Marie Faldynová, čte: Kateřina Hodecová
    18:30Štafeta
    Emoce (1/2) (R)
    Moderuje: Dana Kenningová
    Host: Pavel Mečkovský
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Ondrova sázka (14/33)
    Autorka: Liběna Skálová, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Nejen chlebem
    Neukradené děti (R)
    Moderuje: Jan Vopalecký
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Amos (úvod)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Večer pod lampou
    Můj příběh (4)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Jan Boštík, čte: Petr Hodec
    22:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: Ondra Vik
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Láska odpouští všechno (4/8) (R)
    Autor: Pavel Petrut, čte: Miroslav Kubíček
    23:45Písničky

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.