Playlist

Živé vysílání

15:00 Písničky z archivu
Dětský sbor Přátelství: nahrávka Správný směr
15:30 Základy
Základy (7/16): Život věčný (R)
16:00 KOMPAS
Šalamoun (35): Soupis moudrosti a majetku (R)
16:15 Čtení z Bible 21
16:30 Magazín z misie

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Koupání


Týdenní program Rádia 7

  • 00:00Hudba R7 
    (vysílá slovenská redakce)
    01:05Psychologická poradňa (repríza z utorka)
    (vysílá slovenská redakce)
    05:45Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    07:15Zamyslenie
    (vysílá slovenská redakce)
    08:00Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Slovo do dňa 
    (vysílá slovenská redakce)
    10:15Postavený na skale v spolupráci s D. Prince Minist
    (vysílá slovenská redakce)
    11:15Úvaha
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Čtení na pokračování
    Jak život šel (6/26)
    Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
    12:45Písničky, kalendárium

    13:00Fortepiano
    Chození po vodě
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Marie Martínková
    14:00Myšlenka na den
    Koupání (R)
    Autor a čte: Petr Stoy
    14:15Písničky na přání

    14:45Do světa
    Obchodník Ábel: Kolik stačí? (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    15:00Písničky z archivu
    Dětský sbor Přátelství: nahrávka Správný směr
    Připravil: Daniel Zeman
    15:30Základy
    Základy (7/16): Život věčný (R)
    Autor a čte: Petr Raus
    16:00KOMPAS
    Šalamoun (35): Soupis moudrosti a majetku (R)
    Autor a čte: Marián Možucha
    16:15Čtení z Bible 21

    16:30Magazín z misie

    17:00Písničky

    17:15Uši k duši
    Mezi generacemi (4/4): S pravdou v centru (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    17:45Písničky

    18:05Myšlenka na den
    Koupání (R)
    Autor a čte: Petr Stoy
    18:15Kanafásek
    Co vyprávěla mořská pěna (14/15): Bázlivý chlapec
    Autorka: Iveta Doleželová, čte: Jitka Vyležíková
    18:30Život víry

    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Martin Majirský
    19:00Písničky

    19:15Modlitby podle Bible
    Odeslání a opuštění (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    20:00Kudy kam
    Tichá pošta
    Hovoří: Karel Hauptman
    21:00Světem Bible
    2. Timoteovi 1,9-18
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    21:30Světem Bible
    2. Timoteovi 2,1-2
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Jak se propojit s dnešními dětmi? (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Eliška Krmelová
    23:15Bohoslužba
    1. list Petrův (R)
    Káže: Milan Mrázek
  • 00:00Přehled pořadů

    00:05Světem Bible
    2. Timoteovi 1,9-18 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:30Světem Bible
    2. Timoteovi 2,1-2 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    01:00Za obzor
    Gruzie (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Tomáš Holcner
    02:00Kudy kam
    Tichá pošta (R)
    Hovoří: Karel Hauptman
    03:00Do světa
    Obchodník Ábel: Kolik stačí? (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    03:15Čtení z Bible 21

    03:30Čtení na pokračování
    Jak život šel (6/26) (R)
    Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
    04:00Písničky z archivu
    Dětský sbor Přátelství: nahrávka Správný směr (R)
    Připravil: Daniel Zeman
    04:30Překročit hranice
    Prolomit ticho (8/12) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    05:30KOMPAS
    Šalamoun (35): Soupis moudrosti a majetku (R)
    Autor a čte: Marián Možucha
    05:50Čtení z Bible 21

    06:00Ranní vysílání Rádia 7

    06:15Myšlenka na den
    Konec grilovaného kuřete
    Autor a čte: Lucie Endlicherová
    06:20Písničky, kalendárium

    06:30Biblická úvaha
    O slavení a jídle
    Autor a čte: David Novák
    06:45Tichý čas

    06:50Písničky

    07:00Magazín z misie
    (R)
    07:30Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (150): Otevřít slepé oči (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    07:45Písničky

    08:00Houpací křeslo
    Duch svatý (3/6): Duch svatý a Boží slovo
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    08:15Písničky

    08:30Život víry
    (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Martin Majirský
    09:05Myšlenka na den
    Konec grilovaného kuřete (R)
    Autor a čte: Lucie Endlicherová
    09:15Nejen chlebem
    Dobré a nejlepší (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Saša Štěpánovský
    09:30Písničky

    09:45Biblická úvaha
    O slavení a jídle (R)
    Autor a čte: David Novák
    10:00Rozmarýna
    Nabídnout rodinu (pěstounství)
    Moderuje: Kateřina Vávrová
    Host: Kateřina Hotová
    11:15Okno do historie
    Dobytý Řím
    Autor a čte: František Holeček
    11:30Listárna

    11:50Myšlenka na den
    Konec grilovaného kuřete (R)
    Autor a čte: Lucie Endlicherová
    12:00Hudba R7 
    (vysílá slovenská redakce)
    13:10Slovo do dňa 
    (vysílá slovenská redakce)
    14:05Klubovňa - hostia a svedectvá
    (vysílá slovenská redakce)
    15:15Do života 
    (vysílá slovenská redakce)
    16:15Postavený na skale
    (vysílá slovenská redakce)
    17:00Zaujímavosti - v réžií moderátorov
    (vysílá slovenská redakce)
    18:00Nádej v beznádeji / Megafón
    (vysílá slovenská redakce)
    19:15Večerníček
    (vysílá slovenská redakce)
    20:00Evergreeny
    (vysílá slovenská redakce)
    21:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov 
    (vysílá slovenská redakce)
    22:00Kázne a vyučovania 
    (vysílá slovenská redakce)
    23:15Čítanie z Biblie
    (vysílá slovenská redakce)
    23:40Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
  • 00:00Hudba R7 
    (vysílá slovenská redakce)
    01:05Klubovňa (repríza zo stredy)
    (vysílá slovenská redakce)
    05:45Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    07:15Zamyslenie
    (vysílá slovenská redakce)
    08:00Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Hlas pre Slovensko - povzbudenie pre cirkev
    (vysílá slovenská redakce)
    10:15Rady pre vás
    (vysílá slovenská redakce)
    11:15Úvaha
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Čtení na pokračování
    Jak život šel (7/26)
    Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
    12:45Písničky, kalendárium

    13:00Řeka života
    Středověcí myslitelé (6): Albert Veliký (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Jiří Sladký
    14:00Myšlenka na den
    Konec grilovaného kuřete (R)
    Autor a čte: Lucie Endlicherová
    14:15Písničky na přání

    14:45Nejen chlebem
    Dobré a nejlepší (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Saša Štěpánovský
    15:00Pohovka
    Amanda Lindsey Cook: CD House on a Hill (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    16:00Houpací křeslo
    Duch svatý (3/6): Duch svatý a Boží slovo (R)
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    16:15Čtení z Bible 21

    16:30Magazín z regionů

    17:00Písničky

    17:15Doteky
    Jak procházet těžkostmi (1/2) (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    17:45Písničky

    18:05Myšlenka na den
    Konec grilovaného kuřete (R)
    Autor a čte: Lucie Endlicherová
    18:15Kanafásek
    Co vyprávěla mořská pěna (15/15): Mořský had
    Autorka: Iveta Doleželová, čte: Jitka Vyležíková
    18:30Překročit hranice
    Prolomit ticho (8/12) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    19:00Ke kořenům
    Apoštolské vyznání víry (8): Sedí po pravici
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Petr Gallus
    20:00Interval
    Nerez & Lucia: CD Zlom
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    21:00Světem Bible
    2. Timoteovi 2,3-6
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    21:30Písničky

    21:45Studna slova
    2. Královská (2/46): Elijášovo nanebevzetí
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    22:00Večer pod lampou
    Inspirovanost Písma (1/4) (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Dan Drápal, čte: Jan Vytřísal
    23:00Momentky
    Momentky se Štěpánem a Ondrou (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: Ondřej Vik
  • 00:00Přehled pořadů

    00:05Světem Bible
    2. Timoteovi 2,3-6 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Studna slova
    2. Královská (2/46): Elijášovo nanebevzetí (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    01:00Interval
    Nerez & Lucia: CD Zlom (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    02:00Ke kořenům
    Apoštolské vyznání víry (8): Sedí po pravici (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Petr Gallus
    03:00Nejen chlebem
    Dobré a nejlepší (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Saša Štěpánovský
    03:15Čtení z Bible 21

    03:30Čtení na pokračování
    Jak život šel (7/26) (R)
    Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
    04:00Doteky
    Jak procházet těžkostmi (1/2) (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:30Život víry
    (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Martin Majirský
    05:00Okno do historie
    Dobytý Řím (R)
    Autor a čte: František Holeček
    05:30Houpací křeslo
    Duch svatý (3/6): Duch svatý a Boží slovo (R)
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    05:50Čtení z Bible 21

    06:00Ranní vysílání Rádia 7

    06:15Myšlenka na den
    Volby
    Autor a čte: Pavel Kohl
    06:20Písničky, kalendárium

    06:30Biblická úvaha
    Podplácení a úplatky
    Autor a čte: Josef Průša
    06:45Tichý čas

    06:50Písničky

    07:30Uši k duši
    Čisté srdce (1/5): Bod zlomu (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    07:45Písničky

    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Chvály a služba vězňům
    Moderuje: Petr Húšť
    Host: Braňo Letko
    09:05Myšlenka na den
    Volby (R)
    Autor a čte: Pavel Kohl
    09:15Tematická sobota
    Za chvíli je to tu!
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Luděk Brdečko
    11:15Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (150): Otevřít slepé oči (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    11:30Základy
    Základy (7/16): Život věčný (R)
    Autor a čte: Petr Raus
    11:50Myšlenka na den
    Volby (R)
    Autor a čte: Pavel Kohl
    12:00Hudba R7
    (vysílá slovenská redakce)
    12:15Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    13:15Víkendovka
    (vysílá slovenská redakce)
    14:15Slovo pravdy
    (vysílá slovenská redakce)
    15:15Evergreeny
    (vysílá slovenská redakce)
    16:00Pohľady
    (vysílá slovenská redakce)
    17:00Zaujímavosti na tému židov a Izraela
    (vysílá slovenská redakce)
    18:00Bohoslužba
    (vysílá slovenská redakce)
    19:00Hudba R7
    (vysílá slovenská redakce)
    20:00Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    21:10Bibl. vyučovania (repríza zo 715)
    (vysílá slovenská redakce)
    22:00Kairosklub
    (vysílá slovenská redakce)
    23:15Nestarnúce príbehy
    (vysílá slovenská redakce)
  • 00:00Hudba R7
    (vysílá slovenská redakce)
    01:05Vyučovania (repríza zo soboty)
    (vysílá slovenská redakce)
    05:45Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    07:15Biblický výklad
    (vysílá slovenská redakce)
    08:00Bohoslužba
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Bibl. vyučovania - v spolupráci s In Touch Ministr
    (vysílá slovenská redakce)
    10:00Príbehy pre deti
    (vysílá slovenská redakce)
    11:00Evergreeny
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Sváteční slovo
    Kristovo vzkříšené tělo
    Autor a čte: Dan Hammer
    12:30Kormidlo
    U Tří oříšků (3/6): Otesánek
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Přípravila: Bohdana Gillíková
    14:15Bohoslužba
    Radost
    Káže: Pavel Hošek
    15:00Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Martina Igazová
    15:30Písničky z archivu
    Dětský sbor Přátelství: nahrávka Správný směr (R)
    Připravil: Daniel Zeman
    16:00Uši k duši
    Čisté srdce (1/5): Bod zlomu (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    16:15Písničky

    16:30Okno do historie
    Dobytý Řím (R)
    Autor a čte: František Holeček
    17:00Rozmarýna
    Nabídnout rodinu (pěstounství) (R)
    Moderuje: Kateřina Vávrová
    Host: Kateřina Hotová
    18:00Sváteční slovo
    Kristovo vzkříšené tělo (R)
    Autor a čte: Dan Hammer
    18:15Krok za krokem
    Marek (11): Chycení příležitosti
    Moderuje: Jiří Novák
    19:00Za obzor
    Kanada
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Miriam Boháčová
    20:00Večer pod lampou
    Inspirovanost Písma (2/4)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Dan Drápal, čte: Jan Vytřísal
    21:00Sváteční slovo
    Kristovo vzkříšené tělo (R)
    Autor a čte: Dan Hammer
    21:15Doteky
    Jak procházet těžkostmi (2/2)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    21:45Písničky

    22:00Modlitby podle Bible
    Očekávání a obnovení
    Moderuje: Pavel Kohl
    22:30Čtení na pokračování
    Jak život šel (5/26) (R)
    Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
    23:00Čtení na pokračování
    Jak život šel (6/26) (R)
    Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
    23:30Čtení na pokračování
    Jak život šel (7/26) (R)
    Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
  • 00:00Hudba R7 
    (vysílá slovenská redakce)
    01:05Bohoslužba (repríza z nedele)
    (vysílá slovenská redakce)
    05:45Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    07:15Zamyslenie + modlitba za Slovensko
    (vysílá slovenská redakce)
    08:00Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    10:15Poradňa pre mladých  
    (vysílá slovenská redakce)
    11:15Úvaha
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Čtení na pokračování
    Jak život šel (8/26)
    Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
    12:45Písničky, kalendárium

    13:00Kudy kam
    Tichá pošta (R)
    Hovoří: Karel Hauptman
    14:00Myšlenka na den
    Volby (R)
    Autor a čte: Pavel Kohl
    14:15Písničky na přání

    14:45Překročit hranice
    Prolomit ticho (9/12)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    15:00Interval
    Nerez & Lucia: CD Zlom (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    16:00Studna slova
    2. Královská (2/46): Elijášovo nanebevzetí (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    16:15Čtení z Bible 21

    16:30Magazín z kultury

    17:00Písničky

    17:15Ke kořenům
    Apoštolské vyznání víry (8): Sedí po pravici (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Petr Gallus
    18:05Myšlenka na den
    Volby (R)
    Autor a čte: Pavel Kohl
    18:15Kanafásek
    Medové příběhy (1/15)
    Autorka: Ľubica Brezovická Šebeková, čte: Jitka Vyležíková
    18:30Základy
    Základy (8/16): Odpuštění
    Autor a čte: Petr Raus
    19:00Řeka života
    Tady musí bydlet Bůh
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Matylda Dědičová
    20:00Pohovka
    United Pursuit
    Moderuje: Štěpán Matuška
    21:00Světem Bible
    2. Timoteovi 2,7-13
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    21:30Světem Bible
    2. Timoteovi 2,14-19
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    22:00Momentky
    Momentky s Lídou
    Moderuje: Lída Hojková
    23:00Modlitby podle Bible
    Očekávání a obnovení (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
  • 00:00Přehled pořadů

    00:05Světem Bible
    2. Timoteovi 2,7-13 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:30Světem Bible
    2. Timoteovi 2,14-19 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    01:00Pohovka
    United Pursuit (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    02:00Řeka života
    Tady musí bydlet Bůh (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Matylda Dědičová
    03:00Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (150): Otevřít slepé oči (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    03:15Čtení z Bible 21

    03:30Čtení na pokračování
    Jak život šel (8/26) (R)
    Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
    04:00Krok za krokem
    Marek (11): Chycení příležitosti (R)
    Moderuje: Jiří Novák
    04:45Uši k duši
    Čisté srdce (1/5): Bod zlomu (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:00Modlitby podle Bible
    Očekávání a obnovení (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    05:30Studna slova
    2. Královská (2/46): Elijášovo nanebevzetí (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    05:50Čtení z Bible 21

    06:00Ranní vysílání Rádia 7

    06:15Myšlenka na den
    Nezasloužená
    Autorka a čte: Lenka Malinová
    06:20Písničky, kalendárium

    06:30Biblická úvaha
    Marnost
    Autor a čte: Miroslav Kubíček
    06:45Tichý čas

    06:50Písničky

    07:00Magazín z kultury
    (R)
    07:30Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Jaroslav Švarz, Radek Poláček
    07:45Písničky

    08:00KOMPAS
    Šalamoun (36): Soupis koní
    Autor a čte: Marián Možucha
    08:15Písničky

    08:30Doteky
    Jak procházet těžkostmi (2/2) (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    09:05Myšlenka na den
    Nezasloužená (R)
    Autorka a čte: Lenka Malinová
    09:15Do světa
    Obchodník Ábel: Hranice zla (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    09:30Písničky

    09:45Biblická úvaha
    Marnost (R)
    Autor a čte: Miroslav Kubíček
    10:00Za obzor
    Kanada (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Miriam Boháčová
    11:15Překročit hranice
    Prolomit ticho (9/12) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    11:30Kdo je to?

    11:40Písničky

    11:50Myšlenka na den
    Nezasloužená (R)
    Autorka a čte: Lenka Malinová
    12:00Hudba R7 
    (vysílá slovenská redakce)
    13:10Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    14:05Pohodička
    (vysílá slovenská redakce)
    15:15Do života 
    (vysílá slovenská redakce)
    16:15Poradňa pre mladých
    (vysílá slovenská redakce)
    17:00Zaujímavosti - v réžií moderátorov
    (vysílá slovenská redakce)
    18:00Klubovňa - hrdinovia viery / hostia a svedectvá
    (vysílá slovenská redakce)
    19:15Večerníček
    (vysílá slovenská redakce)
    20:00Srdce pre chválu
    (vysílá slovenská redakce)
    21:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    22:00Kázne a vyučovania s P. Hanesom
    (vysílá slovenská redakce)
    23:15Čítanie z Biblie
    (vysílá slovenská redakce)
    23:40Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.