Playlist

Živé vysílání

06:20 Písničky, kalendárium
06:30 Biblická úvaha
Žízním
06:45 Tichý čas
06:50 Písničky
07:00 Magazín z kultury
(R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Slova


Potkáme se?

Červen láká k pobytu venku, výletům a nejrůznějším aktivitám. Máte-li nedělní čas vyhrazený také pro setkání s církví, v církvi, zveme vás na místa, kam zavítáme také. 
V neděli 2. června pojedou redaktoři Lenka MalinováPavel Kohl a hudební redaktor Štěpán Matuška do sboru Apoštolské církve v Uherském Hradišti (kde je doma také náš spolupracovník Pavel Hromádka). Bohoslužba startuje na Štěpnické ulici v 9:30. 
Neděle 16. června nás zavane do Křesťanského společenství v Turnově (přáli bychom vám vidět to soustředění, když jsme nedávno byli v AC Trutnov - to víte, z jihu Moravy se to těžko rozlišuje, ale už jsme se to možná i naučili). Na setkání se těší ředitel Luděk Brdečko, technik Daniel Zeman a redaktorka Bohdanka Gillíková. Setkání proběhne ve Středisku volného času Žlutá ponorka na Husově ulici a začíná v 9:30. 
Do třetice se chystáme na cesty také v neděli 23. června, kdy mají redaktorky Kateřina Hodecová Lucie Endlicherová a ekonomka Jitka Vyležíková namířeno do Křesťanského společenství Nymburk (kde je doma náš spolupracovník Petr Plaňanský). Chcete-li se s potkat, bohoslužba probíhá na adrese Komenského 1254 a startuje v 10:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.