• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

19:00 Písničky
19:15 Kanafásek
Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola (12/15)
19:30 Písničky
19:45 Stopy
Libuše Pavelková (R)
20:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

O Boží věrnosti


Štafeta

images/porady/staf.png

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to usiluje i vztahová poradkyně Milena Mikulková, kterou zve každý týden k mikrofonu Renáta Žemličková. V pořadu se tak budeme dotýkat těch nejzákladnějších otázek vztahů a nabízet především praktické kroky, které mohou vést ke změně.
Vysílací časy: čtvrtek 11:15 / repríza: pátek 18:30 / noční repríza: pondělí 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderuje: Renáta Žemličková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Milovník (1/2)

Druhý z archetypů muže bude náplní dalšího pořadu Štafeta  22. dubna v 11:15 hodin. Renáta Žemličková se se svými hosty po archetypu muže-bojovníka zaměří na milovníka a otázku, co to všechno znamená, protože to zdaleka není jen téma fyzické lásky, ale spíše životního postoje. Otázek je mnoho - například jak mluvit o těle a o sexu s dětmi? Nebo jak se naučit milovat svou ženu, když původní láska vyprchala?

Vytisknout E-mail

Milovník (2/2)

Už podruhé se v pořadu Štafeta scházíme nad archetypy muže - jsou jimi bojovník, milovník, mudrc, král a otec. Jsme u milovníka - minulý týden tu byla řeč, že to celé je o životním postoji a schopnosti žasnout. Dnes 29. dubna v 11:15 hodin se Renáta Žemličková se svými hosty zaměří na negativní stránku milovníka; totiž na situaci, kdy tomuto archetypu chybí opora v ostatních částech, bojovníkovi, mudrci a králi.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.