Playlist

Živé vysílání

22:45 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Sloužil jsem Arafatovi (8/25) (R)
23:45 Písničky
00:00 Přehled pořadů, písničky
00:15 Světem Bible
Sofoniáš: Úvod (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Květen


Štafeta

images/porady/staf.png

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to se snaží svým vyučováním Pavel Mečkovský, který zve k poslechu rodiče začínající i zkušené, vždyť nikdy není pozdě začít dělat věci lépe. V relaci se tak budeme dotýkat těch nejzákladnějších otázek výchovy a nabízet především praktické kroky, které mohou vést ke změně a úspěšnému absolvování rodinného štafetového běhu.
Vysílací časy: čtvrtek 11:15 / repríza: pátek 18:30 / noční repríza: pondělí 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderují: Dana Kenningová/Kateřina Hodecová, Pavel Mečkovský
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Povzbuzení

Víte, jaký je rozdíl mezi oceněním a povzbuzením? Příklad maratónského závodu pomůže pochopit, co potřebují nejen naše děti, ale i my samotní od druhých lidí. K poslechu pořadu Štafeta zveme 28. května po 11:15 hodin.

Vytisknout E-mail

Rodinné rady

Možná máte taky pocit, že běh celé rodiny leží pořád jen na vás, že co vy nedomyslíte a nezařídíte, tak prostě není... Pomoci vám může jednoduchá rada, kterou přináší v dalším pořadu Štafeta Magda Mečkovská, zakladatelka Dětského centra Pastelka v Olomouci. Další pořad Štafeta začíná ve čtvrtek 4. června po 11:15 hodin.

Vytisknout E-mail

Naslouchání

Naslouchat, to je jako dotankovat druhému prázdnou nádrž. Dávat rychlé rady znamená mu ukázat, kudy by měl s tou prázdnou nádrží jet. Prostý příměr, který odhaluje podstatu problému, zazní v dalším pořadu Štafeta, ve kterém budeme zkoumat, jak se naučit opravdu naslouchat lidem kolem sebe. Rozhovor Dany Kenningové s Pavelm Mečkovským uslyšíte ve 11:15 hodin 11. června.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.