Playlist

Živé vysílání

00:45 Písničky
01:00 Jazzový klub
Alfredo Rodriguez & Pedrito Martinez: CD Duologue (R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Setkání v Jeruzalémě (14/21) (R)
02:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Rozjímání na pláži


Štafeta

images/porady/staf.png

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to se snaží svým vyučováním Pavel Mečkovský, který zve k poslechu rodiče začínající i zkušené, vždyť nikdy není pozdě začít dělat věci lépe. V relaci se tak budeme dotýkat těch nejzákladnějších otázek výchovy a nabízet především praktické kroky, které mohou vést ke změně a úspěšnému absolvování rodinného štafetového běhu.
Vysílací časy: čtvrtek 11:15 / repríza: pátek 18:30 / noční repríza: pondělí 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderují: Dana Kenningová/Kateřina Hodecová, Pavel Mečkovský
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Vzory ve výchově (2/2)

Každý z nás je ovlivněný lidmi okolo. Absolutní nezávislost neexistuje. A proto je velmi důležité, komu dovolíme mít na nás vliv. Děti to mají složitější a tak my dospělí musíme nejenom umět s nimi o tom hovořit, ale hlavně sami být dobrými vzory. Relace Štafeta zve v 11:15 9. července k poslechu druhé části rozhovoru Dany Kenningové a manžely Mečkovskými právě o vlivu jiných lidí.

Vytisknout E-mail

Duchovní život rodiny (1/2)

Často se říká, že Pán Bůh nemá vnuky, ale jen děti. Tedy že víra se nedá zdědit, svou cestu k Bohu musí projít každý sám. Přesto i Bible sama vyzývá, aby rodiče svým dětem víru předávali. Jak tedy na to? Co se předat dá a co už ne? Důležité téma přináší další relace Štafeta v rozhovoru Dany Kenningové s poradcem v oblasti rodiny a manželských vztahů Pavlem Mečkovským ve čtvrtek 16. července na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Duchovní život rodiny (2/2)

Výchova dětí se dá přirovnat ke štafetovému závodu - to nejlepší, co máme a umíme jim chceme předat. Nakolik je možné předat také duchovní zásady a především lásku k Bohu, o tom bude řeč v druhé části rozhovoru Dany Kenningové a Pavla Mečkovského, poradce v oblasti rodiny a manželských vztahů. Poslouchejte relaci Štafeta ve čtvrtek 23. července dopoledne.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.