Playlist

Živé vysílání

20:45 Písničky
21:00 Interval
Jitka Šuranská: CD Nězachoď sluníčko
22:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Generace KIOBK (R)
23:00 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Hansi (15/34) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Bible a kafe


#nofilter

images/porady/nofilt.png

Mladí si někdy myslí, že je Bible zastaralá a zpátečnická. Je to ale skutečně tak? Protagonisté pořadu #nofilter tvrdí, že ne a zvou ke zkoumání toho, co říká Bible na životní otázky mladé generace. Probrat je chtějí na rovinu, #nofilter.
Bez zbytečných pozlátek a přikrašlování bude v rozhovorech a kázáních řeč o lžích, kterým rádi věříme, o možnostech nového začátku nebo třeba o tom, jak dělat těžké věci. Dalším generacím vstup zaručeně povolen.
Vysílací časy: pondělí 11:15 / repríza: úterý 18:30 / noční repríza: sobota 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderují: Zoltán Édes, Tomáš Mikuš
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Disciplína

V posledním dílu ze série "Dělat těžké věci" se Zoltán Édes podívá na to, proč je pro nás klíčové naučit se ovládat a mít disciplínu. Jak nám tyto vlastnosti můžou pomáhat na cestě za Bohem? Poslouchejte pořad NOFILTER.

Vytisknout E-mail

O co Bohu opravdu jde?

Denně čtu Bibli, modlím se a pomáhám v církvi. Myslím, že se mnou Bůh musí být spokojený a můj život je na perfektní cestě. Je to ale opravdu tak, nebo jde Bohu především o něco jiného? Nad touto otázkou se dnes v pořadu NOFILTER zamyslí Jan Chenza Šeda.

Vytisknout E-mail

Víc než náboženství

Když se řekne slovo náboženství, lidem se většinou vybaví negativní konotace. "Pokud se začne z našich životů vytrácet osobní vztah s Ježíšem, hrozí náboženství každému z nás." říká Zoltán v dalším dílu pořadu NOFILTER s názvem: Víc než náboženství.

Vytisknout E-mail

Chceš víc?

Jak moc je ve skutečnosti rozhodující naše touha po Božích věcech? Dnešní trend je, že člověk životem jen tak proplouvá. Boží standard je ale jiný. Bůh chce abychom se nebáli žádat věci, které nevidíme a možná ani není běžné o ně žádat. Poslouchejte další díl pořadu NOFILTER, tentokrát s Tomášem Mikušem.

Vytisknout E-mail

Odpuštění

Jak velkou moc může mít odpuštění v našich životech? Může odpuštění reálně změnit vztahy u nás v rodině, nebo v manželství? Může odpuštění uzdravit celý národ, nebo od něj očekáváme příliš mnoho? O síle odpuštění mluví v tomto dílu pořadu NOFILTER Tomáš Mikuš.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.