Playlist

Živé vysílání

12:00 Sváteční slovo
Sváteční slovo - Pecka v ovoci (R)
12:05 Interval
Traband: CD Přítel člověka (R)
13:00 Kormidlo
Nástroje: Hoboj
14:00 Poklady z archivu
Ježíš Kristus (15): Úloha křesťanů ve společnosti (R)
15:00 Concertino
W. A. Mozart: Symfonie D dur

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Pecka v ovoci


#nofilter

images/porady/nofilt.png

Mladí si někdy myslí, že je Bible zastaralá a zpátečnická. Je to ale skutečně tak? Protagonisté pořadu #nofilter tvrdí, že ne a zvou ke zkoumání toho, co říká Bible na životní otázky mladé generace. Probrat je chtějí na rovinu, #nofilter.
Bez zbytečných pozlátek a přikrašlování bude v rozhovorech a kázáních řeč o lžích, kterým rádi věříme, o možnostech nového začátku nebo třeba o tom, jak dělat těžké věci. Dalším generacím vstup zaručeně povolen.
Vysílací časy: pondělí 11:15 / repríza: úterý 18:30 / noční repríza: sobota 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderují: Zoltán Édes, Tomáš Mikuš
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Jak bojuješ?

To že s něčím bojujeme často znamená prázdnou frázi a není za tím žádná aktivita. Co můžeme udělat abychom mohli účinně vest naše boje? V pořadu NOFILTER se Zoltán Édes dotkne čtyř praktických rad, které nám pomohou bojovat naše boje smysluplně.

Vytisknout E-mail

Otrok nebo syn?

"Bůh nám nabízí identitu Jeho dětí, ale my si občas vybíráme zůstat ve starém způsobu žití - otroctví". Rozdíly mezi identitou otroků a Božích dětí ukazuje Ježíš v kázání na hoře. My se na ně zaměříme v relaci NOFILTER s Jakubem Vejmělkou.

Vytisknout E-mail

Lži milujeme?!

Každý z nás je v pokušení ukázat se v lepším světle a snaží se utajit naše slabosti a selhání před ostatními. Dalo by se říct, že to je i člověku přirozené, ale otázkou je, jestli to ve výsledku nevede k tomu, že dáváme ostatním lidem nepravdivý pohled na nás samotné. I o tom bude mluvit Zoltán v pořadu NOFILTER.

Vytisknout E-mail

Disciplína

V posledním dílu ze série "Dělat těžké věci" se Zoltán Édes podívá na to, proč je pro nás klíčové naučit se ovládat a mít disciplínu. Jak nám tyto vlastnosti můžou pomáhat na cestě za Bohem? Poslouchejte pořad NOFILTER.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.