Playlist

Živé vysílání

00:45 Písničky
01:00 Concertino
Johann Sebastian Bach: Jak jej znal jeho svět (R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Joni a Ken (15/20) (R)
02:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Vydávat svědectví


Dary z rukou Mistra

images/porady/dary.png

Pořad chce poukázat na působení Ducha svatého v životech lidí, kteří uvěřili v Ježíše Krista, chtějí Mu sloužit, ale uvědomují si, že bez pomoci shůry to nedokážou. Jsou stále na cestě, s různou dávkou porozumění Písmu, a přesto chtějí sdílet svoji zkušenost s působením Ducha svatého ve své službě. Potkáte se s mnoha osobnostmi z řad teologů, učitelů, kazatelů, vedoucích, ale i laiků, kteří mají k tématům spojeným s duchovními dary co říct.
Vysílací časy: středa 11:15 / repríza: čtvrtek 18:30 / noční repríza: sobota 2:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Jiřina Gina Čunková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Dar vedení

Jaká kritéria musí splňovat ten, kdo chce někoho vést? A jakou praxi nacházíme v Křesťanských společenstvích? A dá se charakter získat vkládáním rukou? O tom, že touha po vůdcovství je krásná a přitom náročná se dozvíme z dalšího pořadu Dary z rukou Mistra ve středu 19. února dopoledne. Hostem bude Luboš Ondráček.

Vytisknout E-mail

S Jiřím Ungerem o službě

Když Bůh přivádí ztraceného k sobě, počítá i s tím, že jednou bude sloužit druhým lidem. Jak důležitá je služba a který z darů je trochu opomenutý? Hostem Darů z rukou Mistra bude Jiří Unger a pořad můžete slyšet ve středu 26. února v 11:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.