Playlist

Živé vysílání

11:00 Písničky
11:15 #nofilter
Otrok nebo syn?
11:45 Písničky
12:05 Písničky
12:15 Čtení na pokračování
Setkání v Jeruzalémě (18/21)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Nekonečný příběh


Akademie

images/porady/akad.png

Slovo akademie původně označovalo filozofickou školu – a se školou a vzděláváním je spojeno dodnes. V tomto pořadu chceme nabídnout k poslechu přednášky, vyučování a promluvy různého zaměření, které mohou rozšířit naše obzory i vědomosti. Zaměříme se na praktická témata, jako je rodina, výchova, osobnostní rozvoj nebo správné využití času.
Vysílací časy: sobota 19:00 / reprízy: úterý 22:00, středa 13:00 / noční repríza: neděle 1:00
Stopáž: 60 minut

Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Peníze a jak s nimi nakládat

Peníze jsou citlivé téma a v církvi se o nich nemluví často, přestože je velmi důležité, abychom s nimi uměli dobře zacházet. Na mládežnické konferenci X camp toto téma probíral s mladými lidmi Jiří Unger. Záznam semináře s mnoha praktickými příklady a radami nabízíme v Akademii v sobotu 11. července.

Vytisknout E-mail

Den odpočinku

Bůh tvořil šest dní a sedmý odpočíval. Oddělený den měl sloužit k tomu, aby se z něj člověk radoval a byl s Bohem. Co se se dnem odpočinku dělo během historie a co z něj zůstalo dnes, probírá ve své přednášce Aleš Hejlek v Akademii 18. července. Poslechnout si ho můžete v 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Postoj k alkoholu

Alkohol jako takový není hříšný. Může se ale hříchem stát. O postoji k alkoholu hovoří v poslední červencové Akademii pastor Slezské církve evangelické Michal Klus . Poslechnout si ho můžete v sobotu 25.7. od 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.