Playlist

Živé vysílání

11:00 Písničky
11:15 Průsečíky
Umělá inteligence kolem nás
11:45 Písničky
12:00 Myšlenka na den
Mlha (R)
12:05 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Mlha


Akademie

images/porady/akad.png

Slovo akademie původně označovalo filozofickou školu – a se školou a vzděláváním je spojeno dodnes. V tomto pořadu chceme nabídnout k poslechu přednášky, vyučování a promluvy různého zaměření, které mohou rozšířit naše obzory i vědomosti. Zaměříme se na praktická témata, jako je rodina, výchova, osobnostní rozvoj nebo správné využití času.
Vysílací časy: sobota 19:00 / reprízy: úterý 22:00, středa 13:00 / noční repríza: neděle 1:00
Stopáž: 60 minut

Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Úskalí života online

Víte, co vaše děti či vnoučata dělají na internetu a co dávají na facebook? O úskalích a nebezpečích, kterým je vystavena nejen dnešní mladá generace, která žije online, ale kdokoli, hovoří lektor Acetu, pastor a bývalý ajťák Slavoj Raszka v Akademii. Přednášku s řadou konkrétních příběhů z festivalu United si můžete poslechnou v sobotu 12. října od 19:00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Životní krize a konflikty

Konfliktům a krizím se v životě nevyhneme. "Záleží na tom, zda je řešíme tvořivě nebo bořivě", říká psycholog Jaro Křivohlavý, jehož přednášku nabízíme k poslechu v Akademii 19. října. Shodou okolností by v těchto dnech manželé Křivohlaví , kteří jsou už v nebeském domově, slavili výročí své svatby...

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.