Playlist

Živé vysílání

01:00 Concertino
Johann Sebastian Bach: Jak jej znal jeho svět (R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Joni a Ken (15/20) (R)
02:45 Písničky
03:00 Řeka života
Znali svého Boha: Elizabeth Baxterová (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Vydávat svědectví


Akademie

images/porady/akad.png

Slovo akademie původně označovalo filozofickou školu – a se školou a vzděláváním je spojeno dodnes. V tomto pořadu chceme nabídnout k poslechu přednášky, vyučování a promluvy různého zaměření, které mohou rozšířit naše obzory i vědomosti. Zaměříme se na praktická témata, jako je rodina, výchova, osobnostní rozvoj nebo správné využití času.
Vysílací časy: sobota 19:00 / reprízy: úterý 22:00, středa 13:00 / noční repríza: neděle 1:00
Stopáž: 60 minut

Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Proč je slušný člověk schopen páchat zlo

I slušný člověk se může dostat do situace, že spáchá něco tak zlého, o čem si myslel, že to nikdy nemůže udělat. Jak je to možné? V Akademii nabídne Petr Vaďura 10 kroků. které vedou ke zlu, a potom také 11, které nás mohou ochránit a pomoci k tomu, abychom odolali. Poslechněte si jeho přednášku v sobotu 22. února od 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Jak hořet a nevyhořet I

Horlivost je něco, co by každý křesťan měl mít. V Bibli se o ní často hovoří a je podmínkou pro vedoucí v církvi. Bůh sám je horlivý. Jak to ale udělat, abychom hořeli na nevyhořeli? Několik biblických příkladů a rad dá v Akademii 29. února biskup Apoštolské církve Martin Moldan. Poslouchejte v 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Syndrom vyhoření

Syndrom vyhoření je nemoc moderní doby. Jak vzniká a co k syndromu vyhoření přispívá? Dá se mu vyhnout a jaké následky způsobuje? Tyto i další otázky probere v Akademii biskup Apoštolské církve Martin Moldan v sobotu 7. března.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.