• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

17:00 Zaujímavosti na tému židov a Izraela
(vysílá slovenská redakce)
18:00 Bohoslužba
(vysílá slovenská redakce)
19:00 Hudba R7
(vysílá slovenská redakce)
20:00 Modlitby za prenasledovaných kresťanov
(vysílá slovenská redakce)
21:10 Bibl. vyučovania (repríza zo 715)
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Zapísknutí


Zrcadlo

images/porady/zrc.jpg

Vědecké důkazy a diskurzy, nepopiratelně ukazující na Stvořitele a jeho dokonalý plán spásy světa ve fiktivních rozhovorech profesora a jeho žáka 

Vysílací časy: čtvrtek 7:30 / repríza: sobota 11:15 / noční repríza: úterý 3:00 / premiéra na Radiu Proglas: středa 9:15
Stopáž: 15 minut
Autor: Dave Fischer
Hovoří: Pavel Hromádka, Daniel Zeman
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko

Pravda pod mikroskopem (132): Nezdravá duševní strava

V seriálu Pravda pod mikroskopem, se soustřeďujeme na hledání pravdy v důležitých otázkách našeho života. Tentokrát naši pozornost zaměříme opačným směrem - k odhalování nepravd, které pouze dojem pravdy pouze vyvolávají. Nalaďte si relaci Zrcadlo  z produkce české redakce Trans World Radia ve středu 16. ledna dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (133): Odhalování více blafů

Phillip Johnson se jako právník dlouho soustřeďoval na přípravu argumentů schopných obstát při vyšetřování, a také hledal slabiny argumentů opozičních právníků. Některá vodítka pro nezaujaté hledání pravdy nám poskytl už v minulém dílu seriálu Pravda pod mikroskopem a dnes v nich bude ve sdílení svých zkušeností pokračovat. Poslechněte si v relaci Zrcadlo od středy 23. ledna dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas. Ostatní reprízy ve čtvrtek 7:30 a v sobotu 11:15 je na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (134): Moje hledání pravdy - Hugh Ross

Myšlenka, že případný stvořitel vesmíru musí být stejně důvěryhodný, jako fyzikální zákony, vedla astronoma Hugha Rosse k hledání faktů jak v v bibli, tak ve vesmíru. Co mu vyplynulo z jejich srovnání, si poslechněte v seriálu Pravda pod mikroskopem. Jeho další díl uvádíme v relaci Zrcadlo ve středu 30. ledna po 9:15 na Rádiu 7 a v 10:15 na Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.