• S nadějí do každého dne
Playlist

Živé vysílání

18:10 Kalendárium, Pozvánky, Magazíny
19:00 Akademie
Nebezpečí okultismu a magie
20:00 Písničky
20:15 Ke kořenům
Skutky apoštolské (2/27): Skutky 1,15-2,13
21:00 Jazzový klub
Chick Corea: CD Now He Sings Now He Sobs

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

O křehkosti


Víra nespoutaná

images/porady/vn.png

Dozvídáme se o nich. Soucítíme se nimi. Modlíme se. Pořad Víra nespoutaná – svědectví pronásledované církve umožní jim naslouchat. Rozhlasová série vyprávění prostých lidí, kteří pro osobní víru v Ježíše Krista čelili nepřátelství a nenávisti, vznikla ve spolupráci redakcí TWR z celého světa, německého křesťanského rádia ERF a české redakce TWR. 

Vysílací časy: čtvrtek 9:30 / pátek 16:00 ® / neděle  2:15 ® / pondělí 5:30 ®
Stopáž: 15 minut
Odpovědný redaktor: Lída Hojková

Nigérie

5 krátkých vzpomínek. 5 jednoduchých rozhovorů, které nezaujmou sofistikovanou teologií nebo originálností myšlenek. Do životů obyčejných lidí vstoupilo násilí, vraždění a fanatismus, ze dne na den se jejich životy obrátily vzhůru nohama. Nic z toho je ale nedokázalo přimět, aby opustili víru v Ježíše Krista. Mozaiku výpovědí z Nigérie přináší cyklu Víra nespoutaná - svědectví pronásledované církve v 9:30 4. března na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Turecko

Její manžel - pastor - byl zavražděn. Rodina se rozhodla v Turecku zůstat a dál sloužit lidem, kteří neznají Ježíše. Toho Ježíše, pro kterého položil jejich otec život… Další vydání pořadu Víra nespoutaná - svědectví pronásledované církve s tureckou křesťankou a jejím životním příběhem naladíte ve čtvrtek 11. března.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.