Playlist

Živé vysílání

12:05 Pohovka
Ellie Holcomb (R)
13:00 Korálky
14:00 Večer pod lampou
Nepromarni svůj život (6/10) (R)
15:00 Písničky z archivu
Skupina Orion
15:30 Studna slova
Efezským (19/94): Spojka "ale", předložka "v"

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Přímluvné modlitby


Stopy

images/porady/stopy.png

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: pondělí 8:30 / repríza: úterý 19:45 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 10:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Bohdana Gillíková
Odpovědný redaktor: Bohdana Gillíková

Helena Pernerová

V životě můžeme toužit po věcech, kterým něco v nás brání v uskutečnění. Jindy se zase my bráníme dobru, které do našeho života přichází. Obojí zakusila Helena Pernerová. O svém životě a proměně, ale také o vztazích a odpuštění vypráví v relaci Stopy v pondělí 10. srpna po 8:30 na Rádiu 7 nebo v 10:15 na Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Renáta Žemličková

Když Renáta nedokázala dosáhnout dokonalosti vnitřní, upnula se na svůj vzhled. O tom jak bojovala s bulimií, sebe nenávistí i nelehkým časem dospívání a kdo ji v tomto zápasení stál po boku, vypráví v relaci Stopy v pondělí 17. srpna dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Radek Konvalinka

"Vstoupil do jedné z lodí, která patřila Šimonovi, a požádal ho, aby odrazil kousek od břehu. Posadil se...," takto popisuje Bible první setkání s některými z učedníků. A nebylo to poprvé ani naposledy, kdy Ježíš vstoupil na něčí loď a proměnil životy. Radkovi Konvalinkovi se to stalo také, přidejte se k poslechu relace Stopy  v pondělí 31. srpna, která se bude houpat na vodě.

Vytisknout E-mail

Karel Nuhlíček

"Období po smrti mojí sestry bylo takové temné, hledal jsem smysl života," vypráví Karel Nuhlíček ze Zlína. Zda se mu podařilo toto období překonat a nalézt smysl života, zjistíte v relaci Stopy, ve které vám opět přinášíme vyprávění z našeho archivu. Přidejte se k poslechu v pondělí 24. srpna v 8:30 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.