Playlist

Živé vysílání

20:45 Písničky
21:00 Momentky
22:00 Ke kořenům
1. list Janův (5/9) (R)
22:45 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Sloužil jsem Arafatovi (8/25) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Květen


Stopy

images/porady/stopy.png

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: pondělí 8:30 / repríza: úterý 19:45 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 10:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Bohdana Gillíková
Odpovědný redaktor: Bohdana Gillíková

Luba Halamík

Věděl, že má rakovinu a že je to jeho konec. A to byla také jediná situace, která ho mohla dovést na shromáždění křesťanů, kde se za nemocné modlili. Ale uzdravení se nekonalo, alespoň ne tak, jak si to představoval... Luba Halamík vám svůj zvláštní příběh poví v dalším vydání relace Stopy. Poslouchejte v pondělí 25. května.

Vytisknout E-mail

Michal Kislicki

Bůh mluví k člověku mnoha způsoby. Ať už skrze druhé lidi, pocity nebo vize. Jednu takovou vizi prožil i Michal Kislicki, který se rozhodl sloužit na Ukrajině. Tamní křestané ho oslovili svým zapálením a o lásce, kterou neznal, teď hovoří i s dalšími lidmi. Své svědectví vypráví v relaci Stopy v pondělí 1. června dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Václav Šimara

V Janově evangeliu nalezneme verš - poznáte pravdu a ta vás učiní svobodnými. Poprvé, když se s ním Václav Šimara setkal, tak mu nerozuměl. Poslechněte si jeho vyprávění o poznání pravdy v relaci Stopy  8. června po 8:30 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.