• CD 2018
  • Promo 2018
  • Evangelia 2018

Živé vysílání

16:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
16:05 Duchovný relax II.
(vysílá slovenská redakce)
18:00 Večerníček
(vysílá slovenská redakce)
18:20 Správy z kresťanského sveta
(vysílá slovenská redakce)
19:00 Rodinný magazín
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Rozcestí


Stopy

images/porady/stopy.jpg

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Ina Kalenchuk

Jak může být Bůh dobrý, když dopouští tak hrozné věci? Otázka, kterou by si položil téměř každý, kdyby se dozvěděl, že jeho malé dítě umírá na rakovinu. U Iny Kalenchuk to bylo jinak. Setkání s děsivou hrozbou jí naopak přivedlo k Bohu blíže. Poslechněte si její příběh v následujícím pořadu Stopy - svědectví o Božím jednání. Přijměte pozvání v pondělí 22. října dopoledne na Radiu Proglas a Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Nikola Kalábová, Štěpánka Krejčová

Poslechněte si pořad Stopy - svědectví o Božím jednání - tentokrát v životech dvou žen se zcela odlišnými příběhy, které spojuje stejný směr. Obě se rozhodly nejít širší cestou, která vede do záhuby, ale vydaly se tou užší, která vede k životu věčnému. Uslyšíte v pondělí 29. října po 9:15 na Radiu Proglas a stejně na Rádiu 7, dále v úterý v 7:30 a v neděli 4. listopadu odpoledne jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Hana Kotulová

"V knížce ,Co Bůh? Člověk?‘ mě nejvíc zaujal verš: ,Tys propasti dno‘, což mi připomíná, že Ježíš je pro mě záchranné dno té propasti. To první, které mě dál nenechá spadnout," popisuje svůj vztah s Ježíšem Hanka Kotulová. Proč ale dlouhou dobu Ježíše do svého života nevpustila, zjistíte v pořadu Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 5. listopadu po 9:15 na Radiu Proglas a Rádia 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.