Živé vysílání

12:15 Sváteční slovo
Job (4/4): Obraz Krista
12:30 Kormidlo
Havěť (11/12): Šváb
14:15 Bohoslužba
Bázeň před Bohem
15:00 Stopy
(R)
15:30 Písničky z archivu
Zpívá celá rodina II. (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - JOB 4/4 - obraz Krista


Stopy

images/porady/stopy.jpg

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Petr Gabrhel

Petr Gabrhel pochází z dobré rodiny, která ctí principy a svědomitý život. Vlastně nic mu v životě nechybělo, dokud se nedostal mezi mladé lidi, kteří se k sobě chovali způsobem, jaký nikde jinde neviděl. Co konkrétně ho tak zaujalo a proč se rozhodl dát svůj život Ježíši, uslyšíte v programu Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 13. srpna v 9:15 na Radiu Proglas a Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Václav Fuksa

Abychom mohli věci či lidi přijmout, musíme si je nějak prověřit, zkusit. U věcí to bývá snazší, změříme a zvážíme dnes už téměř cokoli. Poznat lidi je někdy trošku problém a pochopit Boha, to je teprve oříšek. Jak se s tím vyrovnal Václav Fuksa z Valašského Meziříčí, si poslechněte v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 20. srpna po 9:15 na Radiu Proglas i Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Marta Vodáková

Prázdno v životě nemají jenom lidé, kteří nějak strádají. Marta Vodáková ze Vsetína žila v úplné a fungující rodině, přesto prázdné místo v životě měla a cítila. A tak v okamžiku, kdy se otevřely hranice a do naší republiky začala proudit nová náboženství a kulty, vrhla se na taoismus, buddhismus a další směry. Snažila se ze vší síly, přesto prázdno zůstávalo... Až potkala křesťany, kteří jí řekli úplně novou věc: Bůh tě chce takovou, jaká jsi. Jak vypadá život s Bohem, který si o lidech nedělá iluze, uslyšíte v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 27. srpna po 9:15 na Radiu Proglas i Rádiu 7. Další reprízy uslyšíte v úterý 28. srpna dopoledne a v neděli 2. září odpoledne jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.